0:2
konec (0:2)
17.08.2022, 21:00 • Stadion Miejski LKS Łódź, Łódź • Play-off • Aleš Pur (@PurAles)
Tipsport: 5.76 4.03 1.65 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 5.76 - 4.03 - 1.65
Dynamo Kyjev – Benfica Lisabon
0:2
konec (0:2)
Branky: 9. Gilberto (Mário), 37. Ramos (Neres)
Karty: 40. Andrijevskij (DKY)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 47 % : 53 %.
Střely na branku: 3:3. Střely mimo: 1:7. Rohy: 3:6. Ofsajdy: 4:0. Fauly: 6:10.
Dynamo Kyjev:
Buščan – Kędziora, Zabarnyj, Popov (80. Syrota), Dubinčak (63. Vivčarenko) – Andrijevskij, Šaparenko – Cygankov (C) (63. Karavajev), Bujalskij, Šepeljev (74. Carenko) – Besedin (74. Vanat).
Náhradníci: Neščeret, Bojko – Vivčarenko, Bol, Burda, Vanat, Jacyk, Karavajev, Kravčenko, Tymčyk, Syrota, Carenko.
Trenér: Mircea Lucescu
Benfica Lisabon:
Vlachodimos – Gilberto (69. Bah), Otamendi (C), Morato, Grimaldo – Fernandez, Florentino, Mário – Silva (84. Chiquinho), Ramos (63. Jaremčuk), Neres (63. Araújo).
Náhradníci: Leite – Vertonghen, Bah, Jaremčuk, Gonçalves, Chiquinho, Ristić, Weigl, Musa, Araújo, Bernardo, Silva.
Trenér: Roger Schmidt
Rozhodčí: Zwayer (GER) – Lupp (GER), Achmüller (GER)
Diváci: 16 450
Odveta: Benfica - Dynamo Kyjev 3:0
Žďár n/S – Jihlava 17:00 2:4
Tasovice – Hodonín • po prodl. 17:00 5:4
Klatovy – Příbram 17:00 1:5
Bílovec – Třinec 17:00 2:6
Libiš – Vlašim 17:00 1:9
Libišany – Letohrad 17:00 5:1
Ústí n/O – Živanice 17:00 3:2
Bzenec – Bohunice • po prodl. 17:00 2:1
Kozlovice – Frýdek-Místek • po prodl. 17:00 2:3
Nový Jičín – Kroměříž 17:00 0:2
Brozany – Varnsdorf 17:00 1:3
Všechovice – Val. Meziříčí 17:00 2:0
Ždírec – Líšeň • po penal. (4:5) 17:00 1:1
Nový Bydžov – Přepeře 17:00 1:2
Libčany – Český Brod 17:00 3:2
Dobrovice – Ústí n. L. 17:00 1:5
Benešov – Táborsko 17:00 0:1
Katovice – Přeštice 17:00 1:3
Domažlice – Králův Dvůr • po prodl. 17:00 2:1
Cheb – Mar. Lázně 17:00 2:3
Chomutov – Karlovy Vary 17:00 4:1
Velké Hamry – Chlumec n/C 17:00 2:4
Soběslav – Písek 17:00 3:0
Šumperk – Uničov 17:00 0:1
Bohumín – Hlučín 17:00 0:3
Most/Souš – Adm. Praha 17:00 2:1
Vítkovice – Kvítkovice 17:00 2:4
Speřice – Rosice 17:00 0:4
Motorlet – Újezd • po prodl. 17:30 3:2
Start Brno – Vel. Meziříčí 17:30 3:1
Povltavská – Chrudim 17:30 0:1
Hřebeč – Zápy 18:00 1:3
Turnov – Velvary 18:00 1:5
Čáslav – Vltavín 18:00 2:0
Kosmonosy – Žižkov 18:00 0:3
Č. Lípa – Benátky n/J 18:00 3:4
Rokycany – Kladno • po prodl. 18:00 1:0
84
ze hřiště odchází Rafa Silva, přichází Chiquinho.
80
ze hřiště odchází Denys Popov, přichází Oleksandr Syrota.
74
ze hřiště odchází Artěm Besedin, přichází Vladyslav Vanat.
74
ze hřiště odchází Volodymyr Šepeljev, přichází Anton Carenko.
69
ze hřiště odchází Gilberto, přichází Alexander Bah.
63
ze hřiště odchází Viktor Cygankov, přichází Oleksandr Karavajev.
63
ze hřiště odchází Vladyslav Dubinčak, přichází Kostiantin Vivčarenko.
63
ze hřiště odchází David Neres, přichází Henrique Araújo.
63
ze hřiště odchází Gonçalo Ramos, přichází Roman Jaremčuk.