1:9
konec (0:6)
17.08.2022, 17:00 • Školní 492/6, Libiš • 1. kolo • Info o změnách stavu (Jan Hochman)
Tipsport: 11.2 6.5 1.12 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 11.2 - 6.5 - 1.12
TJ Sokol Libiš – FC Sellier & Bellot Vlašim
1:9
konec (0:6)
Branky: 80. Přibyl – 5. Suchan, 8. Rigo, 13. Rigo, 14. Suchan, 18. Langhamer, 27. Ugwu, 48. Šimeček, 65. Toula, 78. Langhamer
Karty: 56. Moravec (LBS), 85. Lohoyda (LBS)
Neproměněná penalta:
TJ Sokol Libiš:
Brožek – Macháček (C) (46. Mündl), Zdeňka (68. Čičatka), Buldra (46. Ciolek), Přibyl, Stibora (46. Dušek), Jánský, Moravec (68. Lohoyda), Tsopa, Mlejnek, Smetana
Náhradníci: Čičatka, Mündl, Lohoyda, Menčl, Ciolek, Dušek, Chládek
Trenér: Miroslav Kratochvíl
FC Sellier & Bellot Vlašim:
Vágner – Rigo, Folprecht (46. Šimeček), Smejkal (46. Toula), Breda (C), Lehoczki, Halinský (46. Lehovec), Hošek, Langhammer, Suchan (46. Onije), Ugwu (46. Zinhasovič)
Náhradníci: Podrázký, Šimeček, Toula, Lehovec, Onije, Zinhasovič, Kolář
Trenér: Martin Hyský
Rozhodčí: Šťastný – Bohata, Šůma
Diváci: 210
Žďár n/S – Jihlava 17:00 2:4
Tasovice – Hodonín • po prodl. 17:00 5:4
Klatovy – Příbram 17:00 1:5
Bílovec – Třinec 17:00 2:6
Libiš – Vlašim 17:00 1:9
Libišany – Letohrad 17:00 5:1
Ústí n/O – Živanice 17:00 3:2
Bzenec – Bohunice • po prodl. 17:00 2:1
Kozlovice – Frýdek-Místek • po prodl. 17:00 2:3
Nový Jičín – Kroměříž 17:00 0:2
Brozany – Varnsdorf 17:00 1:3
Všechovice – Val. Meziříčí 17:00 2:0
Ždírec – Líšeň • po penal. (4:5) 17:00 1:1
Nový Bydžov – Přepeře 17:00 1:2
Libčany – Český Brod 17:00 3:2
Dobrovice – Ústí n. L. 17:00 1:5
Benešov – Táborsko 17:00 0:1
Katovice – Přeštice 17:00 1:3
Domažlice – Králův Dvůr • po prodl. 17:00 2:1
Cheb – Mar. Lázně 17:00 2:3
Chomutov – Karlovy Vary 17:00 4:1
Velké Hamry – Chlumec n/C 17:00 2:4
Soběslav – Písek 17:00 3:0
Šumperk – Uničov 17:00 0:1
Bohumín – Hlučín 17:00 0:3
Most/Souš – Adm. Praha 17:00 2:1
Vítkovice – Kvítkovice 17:00 2:4
Speřice – Rosice 17:00 0:4
Motorlet – Újezd • po prodl. 17:30 3:2
Start Brno – Vel. Meziříčí 17:30 3:1
Povltavská – Chrudim 17:30 0:1
Hřebeč – Zápy 18:00 1:3
Turnov – Velvary 18:00 1:5
Čáslav – Vltavín 18:00 2:0
Kosmonosy – Žižkov 18:00 0:3
Č. Lípa – Benátky n/J 18:00 3:4
Rokycany – Kladno • po prodl. 18:00 1:0
68
ze hřiště odchází Zdeňka, přichází Čičatka.
ze hřiště odchází Moravec, přichází Lohoyda.
46
ze hřiště odchází Folprecht, přichází Šimeček.
ze hřiště odchází Smejkal, přichází Toula.
ze hřiště odchází Halinský, přichází Lehovec.
ze hřiště odchází Suchan, přichází Onije.
ze hřiště odchází Ugwu, přichází Zinhasovič.
46
ze hřiště odchází Macháček, přichází Mündl.
ze hřiště odchází Buldra, přichází Ciolek.
ze hřiště odchází Stibora, přichází Dušek.