0:6

konec (0:2)

06.08.2022, 10:30 • RTW arena, Přepeře • 1. kolo • Vojtěch Martinek (@mrtnkv)

To je ode mne pro dnešek vše, přeji vám příjemný zbytek soboty. Napočtenou příště! (12:33:18)

Viktoria se usazuje na čele tabulky a dá se čekat, že tam nejspíš do příštího víkendu zůstane. V dalším kole se představí doma proti hradeckému béčku, zatímco Přepeře čeká cesta do Ústí nad Labem.
Žižkov to s rychlým návratem do druhé ligy evidentně myslí vážně! Na půdě Přepeří, které loni skončily druhé, převedl takřka bezchybný výkon a po konečném výsledku 6:0 si do Prahy odváží první tři body! Domácí svým soupeřům v úvodu druhé půle vzdorovali, po třetím inkasovaném gólu ale jejich snaha opadla a v posledních minutách jim už definitivně došly síly.

90+2

90+2

90+2. PETRÁŇ - 0:6

90+2

Žižkov právě vstřelil branku!
MICHAL PETRÁŇ nabídnutou penaltou nepohrdl a Filipa Truksu překonal zakončením do levého dolního rohu branky – 0:6!

90+1

Naprosto hororový závěr pro Přepeře dostává další zápletku, po faulu ve vápně je nařízena penalta! Exekutorem bude Michal Petráň.

90

Závěr utkání se protáhne o dvě minuty.

89

89. BAZAL - 0:5

89

Pražané ještě nemají dost a v samotném závěru utkání posílají do domácí branky další balón, domácí jsou se silami v koncích! Pod pátý zásah Žižkova se podepisuje JOSEF BAZAL – 0:5!

88

Akce domácích skončila míčem za postranní čarou, Viktoria má šanci dostat hru znovu pod kontrolu.

87

Přepeře ještě neskládají zbraně a snaží se založit ofenzivní akci, zatím se s balónem drží u středu hřiště.

85

Střídání v týmu FK Viktoria Žižkov:
ze hřiště odchází Augusto Batioja, přichází David Štrombach.

85

85. BATIOJA - 0:4

85

Tohle už je pro Přepeře debakl a nutno podotknout, že vzhledem k předvedené hře není úplně zasloužený. V samotném závěru s notnou dávkou štěstí přidává čtvrtý zásah Žižkova AUGUSTO BATIOJA – 0:4!

83

Hra se momentálně kouskuje, balón často končí za hranicí hrací plochy. Častěji jsou na míči domácí.

82

ze hřiště odchází Milan Jirásek, přichází David Sixta.
ze hřiště odchází Václav Prošek, přichází Josef Bazal.

81

Posledních deset minut základní hrací doby je tu, duel v RTW areně se už jen dohrává.

80

Střídání v týmu FK Přepeře:
ze hřiště odchází Ladislav Martan, přichází Marek Bína.

0:6

konec (0:2)

Branky: 18. Jirásek, 32. Hönig, 61. Řezáč, 85. Batioja, 89. Bazal, 90+2. Petráň (pen.)

Karty:   42. Voltr (ZIZ)

FK Přepeře: Truksa – Tvaroha, Knejzlík, Nesvadba (C), Šulc, Pavlata, Martan (80. Bína), Gebert, Bulíř (69. Vyčítal), Novák (46. Janošík), Synek (69. Ježek).
Náhradníci: Čamrda – Novotný, Majer.

Trenér: Zbyněk Houška.

FK Viktoria Žižkov: Švenger – Žežulka, Tregler, Jirásek (82. Sixta), Voltr (46. Petráň), Prošek (82. Bazal), Hönig (70. Muleme), Batioja (C) (85. Štrombach), Řezáč, Březina, Klusák.
Náhradníci: Myška – Buneš.

Trenér: Václav Kotal.

Rozhodčí: Nenadál – Schmeiser, Zita.