Menu

Fotbal

Slovenská 2. liga

FK Dubnica – ŠK Slovan Bratislava U21

3:0

konec (0:0)

06.08.2022, 17:00 • Mestský futbalový štadión Dubnica nad Váhom, Dubnica nad Váhom • 4. kolo • Matej Valkár (@matejovnik) sk

Tipsport: 1.94 3.51 3.3 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Na dnes je to všetko. Ďakujem, že ste zápas sledovali a prajem ešte pekný zvyšok večera. (18:50:35)
Prvý polčas dnešného zápasu priniesol veľmi nezaujímavý, priam až zlý futbal. Obrovské množstvo nepresností na oboch stranách a chýbajúca myšlienka v hre. Do druhého dejstva však vstúpili lepšie hostia a začali ovládať hru. Vyzeralo to, že je len otázkou času, kedy pôjdu do vedenia. V tom ale nevinne vyzerajúci protiútok domácich skončil gólom a v nastolenom trende Dubničania pokračovali, v konečnom dôsledku z toho vyťažili až tri góly. Dá sa teda povedať, že za efektivitu si berú všetky body zaslúžene.

90+2

Koniec zápasu.

90+2

Slovanisti ešte skúšajú zaznamenať čestný úspech, no v rozohrávke sú veľmi nepresní.

90

K druhému dejstvu sa pridali 2 minúty.

90

Striedanie v tíme FK Dubnica:
z ihriska odchádza Kramár, prichádza Levai.
z ihriska odchádza Matúš, prichádza Šumilov.

88

Ďalšia dubnická príležitosť, tentokrát však hlavička z pravej strany pred bránou nebola nijak zvlášť nebezpečná a brankár Adam Hrdina si s ňou bez ťažkostí poradil.

87

A predstavte si, ďalšia tutovka! Centrovaná lopta z rohu prešla celou šestnástkou až na vzdialenejšiu žrď a po zblokovanom zakončení Pagáča prešla celou bránkovou čiarou za gólmanom Hrdinom. Našťastie pre hostí, za čiaru neprešla.

86

Marek Švec v obrovskej šanci! Po uvoľnení v šestnástke vypálil ľavačkou na bránu, lopta však trafila priamo do Adama Hrdinu. Kopať sa bude roh.

85

Striedanie v tíme ŠK Slovan Bratislava U21:
z ihriska odchádza Baláž, prichádza Benko.
z ihriska odchádza Koseček, prichádza Hreha.

84

Dubnica dala gól!

Do samostatného úniku po ľavom krídle sa po skvelej prihrávke Kristiana Urbana dostal ELVIS ISAAC, predral sa k zakončeniu, loptu poslal po zemi k vzdialenejšej žrdi a Dubnica vedie 3:0!

79

Striedanie v tíme ŠK Slovan Bratislava U21:
z ihriska odchádza Kušnír, prichádza Chobot.

77

Tak tu chýbal naozaj kúsoček! Elvis Isaac sa ocitol sám pred brankárom Hrdinom a strieľanú loptu mu stačilo škrtnúť tak, aby mierila do priestoru bránky. Chýbali len centimetre.

76

Martin Kušnír poslal veľmi dobrý center do šestnástky Dubnice, no zakončenie hlavou od Jakuba Baláža mierilo vedľa brány.

75

Zakončenie zo vzduchu pravačkou nám teraz predviedol striedajúci Čiernik, ani tento pokus však nebol pre brankára domácich nebezpečný.

74

Lukáš Koprna poslal pred bránu domácich prudkú loptu, vyraziť preč ju musel brankár Vavrúš.

73

Striedanie v tíme FK Dubnica:
z ihriska odchádza Rizie, prichádza Janco.

72

Dubnica dala gól!

MAREK ŠVEC s ďalším gólom! Erik Kramár poslal presný center z pravej strany a útočník Dubnice už nemal problém hlavou umiestniť loptu do brány hostí. 2:0!

71

Z diaľky to vyskúšal strelou Martin Kušnír, trafil iba vysoko nad bránu.

FK Dubnica – ŠK Slovan Bratislava U21

3:0

konec (0:0)

Zpět na online

Branky: 61. Švec, 72. Švec, 84. Isaac

Karty:   36. Dubova (DUB)

FK Dubnica: Vavrúš (C) – Kramár (90. Levai), Pagáč, Caeiro, Macedo – Matúš (90. Šumilov), Rizie (73. Janco), Dubova (54. Urban) – Nomilner (46. Isaac), Švec, Martinek
Náhradníci: Hodál – Kotlár, Dzhanelidze

Trenér: Andrew Smith

ŠK Slovan Bratislava U21: Hrdina – Radulović-Veličković (46. Koprna), Antálek, Habodasz (C), Baláž (85. Benko) – Hornyák, Nikitin, Kušnír (79. Chobot)– Schlossár, Koseček (85. Hreha), Božik (69. Čiernik)
Náhradníci: Chudík – Tóth

Trenér: Vladimír Gála

Rozhodčí: Mano – Bobko, Tokoš

Diváci: 485