1:2

konec (0:0)

01.03.2022, 18:00 • Košice • Osmifinále • Igor Tabiš sk

Tipsport: 5.1 3.93 1.52 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

V druhom polčase sme sledovali dobrý futbal. Hostí poslal do vedenia po rohovom kope Škrtel. Košice však svojou aktivitou vyrovnali, v 75.minúte sa presadil útočník Molvadgaard. Posledné slovo v stretnutí mal hosťujúci útočník Ristovski, ktorý premenil samostatný nájazd. Spartak zdolal Košice 2:1 a teší sa z postupu do štvrťfinále. Ďakujem vám za pozornosť a prajem ešte pekný zvyšok večera. (19:53:14)

90+3

90+2

Po faule na Erika Pačindu majú domáci poslednú šancu na vyrovnanie. Priamy kop pre Košice.

90+2

Žltú kartu dostáva Takáč (FC Spartak Trnava).

90+1

Striedanie v tíme FC Spartak Trnava: z ihriska odchádza Bukata, prichádza Koštrna.

90+1

Z vnútra šestnástky vystrelil veľmi nepresne striedajúci Samuel Gladiš – odkop od brány hostí.

90

Hlavný rozhodca pridáva v druhom polčase dve minúty.

89

Striedanie v tíme FC Spartak Trnava: z ihriska odchádza Kozak, prichádza Čurma.

88

Erik Pačinda sa rozhodol pre priamu strelu z veľkej diaľky, bránu Dominika Takáča však netrafil.

87

Košice sa logicky v závere zápasu tlačia do ofenzívy, po faule Bamideleho majú domáci k dispozícii priamy kop.

86

Spartak druhýkrát v zápase vo vedení, dokáže favorit udržať vedenie a spečatiť svoj postup do ďalšieho kola?

85

Trnava dala gól!
Hostia si berú vedenie v zápase späť, MILAN RISTOVSKI si nabehol za obranu domácich a strelou pomedzi nohy prekonáva Igora Šemrinca – 1:2!

84

Striedanie v tíme FC Košice: z ihriska odchádza Gallovič, prichádza Gladiš.

84

Grič faulovaný na vlastnej polovici ihriska, akcia domácich sa tak končí.

82

Posledné minúty patria hosťujúcim hráčom, ktorí sú po inkasovanom góle aktívnejším tímom.

81

Martin Bukata obral o loptu Erika Pačindu, jeho strelu spoza šestnástky vyrazil dobrým zákrokom Igor Šemrinec.

80

Centrovaná lopta z kopačky Procházku hľadala Griča, pri lopte bol ale skôr domáci brankár Šemrinec.

79

Milosz Kozak vnikol do pokutového územia domácich, ani na dvakrát ale nedokázal odcentrovať presne – Vasiľ zblokoval jeho pokus na roh.