1:0

konec (0:0)

01.03.2022, 14:00 • ViOn aréna Zlaté Moravce • Osmifinále • Ivan Harčár sk

Tipsport: 1.15 6.73 14.8 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Vydreté víťazstvo posúva do štvrťfinále futbalistov Zlatých Moraviec. Dlhodobo to však bola bieda, ktorú najskôr podčiarkol nepremenenou penaltou Ďubek, no o minútu už presne mieril Jozef Menich. Púchov ale nechal pri Žitave mimoriadne sympatický dojem a najmä v prvom polčase mohol viesť, no svoje šance nevyužil. Ďakujem za pozornosť. Dočítania priatelia. (15:50:14)

90+2

90+2

Tomáš Ďubek nestrelil poistku do poloprázdnej brány! Dnes asi nemá svoj deň!

90

Druhý polčas sa bude nadstavovať o 2 minúty.

89

Lukáč získava loptu do svojej moci. Daniel Pilný už ho nemohol atakovať.

88

Striedanie v tíme FC ViOn Zlaté Moravce: z ihriska odchádza Grozdanovski, prichádza Duga.

88

Tak už môžu Moravčania vymeniť futbalistov. Končí Grozdanovski a zvyšné minúty v rámci osemfinále si môže užiť Duga.

87

Taktické striedanie pripravuje domáci kouč Ľuboš Benkovský. Lavička hostiteľov často vykrikuje smerom k rozhodcom, že to chce uskutočniť, ale tí nechávajú hru plynúť.

83

Striedanie v tíme MŠK Púchov: z ihriska odchádza Kapusniak, prichádza Šeroň.

82

Zlaté Moravce dali gól!
Predsa je tu presný zásah do siete Púchova. JOZEF MENICH trpezlivo vyčkával na zadnej žrdi a od nastavenej nohy išla lopta za čiaru.

81

Tomáš Ďubek laxne zahrával penaltu a Kristián Strelčík likviduje loptu! Neuveriteľné!

81

Žltú kartu dostáva D. Pilný (MŠK Púchov).

81

Daniel Pilný zahral rukou v pokutovom území! Jedenástka pre Zlaté Moravce! Tak uvidíme, či už padne gól!

80

Kyziridis exekútorom priameho kopu.

79

Čistú šancu teraz zneškodnil Patrik Lukáč, keď zastavil loptu z kopačky Pavlovčíka! Prekvapenie sa už mohlo začať rodiť!

78

Žltú kartu dostáva Kopiš (MŠK Púchov).

77

Mondekova koncovka volejom vedľa!

77

Čögley hlavou minul loptu, ale hneď na to sa jej zmocnil pri zahrávaní autu.

75

Púchov už nie je ďaleko od získania sľubného výsledku. Na druhej strane však útočnosť Zlatých Moraviec nie je na veľmi vysokej úrovni.

73

Mondekov center preletel sprava doľava bez akéhokoľvek zakončenia na bránu Kristiána Strelčíka.

72

Striedanie v tíme MŠK Púchov: z ihriska odchádza Ullman, prichádza Chupáň.
Striedanie v tíme MŠK Púchov: z ihriska odchádza Hundák, prichádza D. Pilný.

71

Po výmene hráčov nasledoval rohový kop Zlatých Moraviec, no bez výsledného efektu. Striedať budú aj Považania.

70

Striedanie v tíme FC ViOn Zlaté Moravce: z ihriska odchádza Chren, prichádza Sloboda.
Striedanie v tíme FC ViOn Zlaté Moravce: z ihriska odchádza Neofytidis, prichádza Čonka.

69

Horák dostal loptu na brvno!

68

Pucheľ predkladal loptu do domáceho pokutového územia. Jeden z jeho spoluhráčov bol viac zatiahnutý k zadnej žrdi a z toho tak mohol profitovať Chren hlavičkovaním do bezpečia.

67

Vysoký center Púchova nebol na zahodenie. Lenže Kapusniak musel sa pokúsiť zakončiť aspoň vonkajším členkom, ale Lukáč nezasahoval. Čögley sa však hneval, že k takej situácii došlo.

66

V oboch táboroch sa už popri čiare rozcvičujú náhradníci. To znamená, že nás v najbližších minútach čakajú ďalšie zmeny na trávniku.

65

Veľké množstvo lôpt končí mimo hracej plochy.

64

Zlaté Moravce mali dobrú príležitosť. Po otočke sa otočil správnym smerom striedajúci Horák, ale Strelčík bol v správny čas na správnom mieste.

63

Veľmi pekná strela, ktorá vyšla Tomášovi Ďubekovi, ale nepriniesla so sebou gólové parametre. Letelo to tesne nad bránku Strelčíka.

61

Bomba Slavomíra Kapusniaka si vyžadovala zásah Lukáča, ktorý jeho projektil krotil ľavou rukou.

60

Na pôde Zlatých Moraviec to bude asi o jednom góle. No ten akosi nie a nie padnúť. V prípade nerozhodného skóre budeme rovno sledovať pokutové kopy.

59

Striedanie v tíme MŠK Púchov: z ihriska odchádza Michlík, prichádza Holáň.

59

Na vsietenie prvého budeme musieť ďalej čakať. Púchov pristupuje k prvému striedaniu.

58

Straňák vo výbornom zákroku! Karol Mondek už mal šancu vypáliť do otvorenej bránky! Rohový kop ViOnu!

58

Peter Čögley nechal loptu zájsť za bránkovú čiaru. Do akcie prichádza gólman Lukáč.

55

Jakub Michlík inkasoval skvelú loptu od kapitána Kopiša. Dobrú robotu odviedol brankár Patrik Lukáč, ktorý ihneď nastavil telo a útočiaci hráč už nemal čas potiahnuť loptu vľavo a musel zakončovať.

54

Žltú kartu dostáva Straňák (MŠK Púchov).

53

Grozdanovski zaviedol kombinačnú akciu s Martinom Chrenom. Jeho center z prvej odpratali Považania.

51

Horák prihrával po zemi vpravo Mondekovi. Púchov získava aut.

50

Tomáš Ďubek vystrkoval hlavu v objatí s protihráčom s úmyslom usmerniť do hosťujúcej bránky dobre časovaný center Mondeka.

49

Centrovaná lopta Moravčanov od Kyziridisa veľa vzruchu v pokutovom území Púchova nespôsobila.

48

Karol Mondek si zbiehal do voľného miesta. Jeho spoluhráči mu neprestrčili loptu a prišiel obranný zákrok Majdana.

47

Strelecký pozdrav posielal na domáceho brankára Patrika Lukáča aktívny Púchovčan Hundák. Z toho však nemohol padnúť gól.

47

Žltú kartu dostáva Horák (FC ViOn Zlaté Moravce).

46

Striedanie v tíme FC ViOn Zlaté Moravce: z ihriska odchádza Jibril, prichádza Horák.
Striedanie v tíme FC ViOn Zlaté Moravce: z ihriska odchádza Haspra, prichádza Mondek.

46

Začal sa druhý polčas.
Druhý polčas sa začne o 15:00.
Od 40. minúty to začalo ako tak žiť. Zlaté Moravce z menšieho tlaku ale nevyťažili loptu v sieti Považanov. Oba tímy môžu kedykoľvek strhnúť vedenie na svoju stranu v druhom polčase.

45+1

Prvý polčas sa skončil.

44

Kristián Strelčík veľkou postavou Púchova! Odvážne vyšiel proti tvrdej rane Kyziridisa a s istotou chytil gól Moravciam!

44

Martin Chren totálne nezvládol kop od rohovej zástavky. Táto lopta minula všetko, čo mohla. Strelčík pošle výkop do poľa.

43

Straňák zabránil skórovať Kyziridisovi, ktorý prekonal inak dobre hrajúceho Majdana!

42

Čögley výborne odcentroval k vzdialenejšej žrdi! Jibrilova koncovka prišla oneskorene a kopol loptu do bočnej siete!

41

Majdan si pekne prehodil loptu z nohy na nohu a uvoľnil sa do pozície na center. Ten Žitavčania nezískali, pretože najvyššie vyskakoval Hundák, ale na bránku to nedostal.

40

Žltú kartu dostáva Hundák (MŠK Púchov).

40

Ešte päť minút, pokiaľ neskončí úvodná časť tohto pohárového duelu v Zlatých Moravciach.

37

Jibril sa oprel do lopty pravou nohou. Trafil červený múr zostavený z dvoch obrancov druholigistu.

36

Nepochopený zámer jedného z púchovských hráčov. Prichádzala k nemu lopta po autovom vhadzovaní a okolo seba nemal nikoho. Okamžite ju napálil späť za čiaru.

35

Menich posúval Grozdanovskemu, ktorý vymyslel pätičku na Kyziridisa. Ten už nemohol nič spraviť a neudržal loptu v hre.

33

Vladimír Majdan chcel zužitkovať poskytnutý priestor. Možno aj mohol prenášať hru centrom do stredu ihriska, ale rozhodol sa pre zakončenie z pravého uhla. Mieril nad.

32

Rohový kop domácich futbalistov. Center na zadnú tyč dopadol k hosťujúcemu Pucheľovi, ktorý ho plnohodnotne nevyniesol von zo šestnástky. Spoza nej hlavičkoval Čögley, ale Strelčík dostal loptu do pripravenej náruče.

31

Na nedovolené zákroky to je bohatšie. Ullman teraz skosil Kyziridisa, ktorý sa skrútil do klbka a sledujúc jeho tvár, bolo to veľmi bolestivé, no ošetrenie nepotrebuje.

30

Polhodina pohárového zápolenia pri slnečnej Žitave je za nami. Aktéri servírujú skalným fanúšikom v hľadisku veľmi diétnu hru.

29

Hasprov center sa neujal.

27

Autové vhadzovanie Púchovčanov. Po jeho zahratí sa pískal faul.

26

Zlaté Moravce celkom prekvapené pozorným bránením Považanov. Už keď to nebolo na prihrávku dozadu, lopta bola postupne presúvaná až na Lukáča.

24

Súboj Ďubeka so Straňákom nevyznel pre nikoho. Lopta je už za čiarou a na výkop sa pripravuje Kristián Strelčík.

22

Ďubek plánoval lišiacku prihrávku dovnútra hosťujúceho pokutového územia, kde si nabiehal za obrancov Kyziridis. Pavlovčík ako správny obranca zapracoval.

21

Strelčík vybehol proti Jibrilovi a nakop domácich zlikvidoval!

20

Jozef Menich si za partnera v tomto momente vybral brankára Lukáča.

19

Chybu v zadných radoch si neodpustil Bednár, ktorú ale netrestal Hundák.

16

Čögley prakticky naprázdno centroval. V priestore pred púchovskou bránkou nebol nik z jeho kádra, a tak prišlo jednoduché zmocnenie sa lopty v podaní gólmana Strelčíka.

15

Tretina polčasu ubehla. Púchov mal zo dve dobre šance na strelenie gólu. V oboch prípadoch zahralo s Moravčanmi šťastie.

13

Parádna strela Ullmana! Odhodlal sa k nej ľavačkou zhruba z 20 metrov! Tento pokus skončil za bránkou, ale Lukáčovi muselo byť dusno!

12

Kombinačná akcia domácich hráčov stroskotala na ľavom krídle. Grozdanovski nepretlačil loptu na Chrena.

9

Jibril disponoval dobrou palebnou pozíciou. Kristiána Strelčíka neprekonal z hranice pokutového územia.

8

Menich s obrovskou a fatálnou hrúbkou pred vlastnou šestnástkou! Rovno do jazdy nabil loptu Jakubovi Michlíkovi, ktorý trestuhodne nevyužil túto šancu a jeho pokus jemne lizol pravú žrď!

6

Po krátkom ošetrení Moravčana rozbiehal útočnú akciu Peter Čögley. Nepodarilo sa mu však odcentrovať z pravej strany.

5

Ďalší faul. Tu zrejme bude potrebné hru zastaviť. Pomoc potrebuje Dávid Haspra. Na ploche je už fyzioterapeutka.

4

Lopta sa dostáva na kopačky skúsenejšieho klubu, ktorým sú domáci hráči.

3

Grozdanovski ležal otrasený po súboji na trávniku. Po krátkej chvíli môže hrať ďalej.

2

Púchov sa dostáva k štandardnej situácii po nedovolenom zákroku kapitána Čögleya. Hundák vystrelil priamo na bránku a lopta skončila na spojnici.

1

Výborná úvodná minúta Zlatých Moraviec. Kyziridis dobre našiel na hranici šestnástky Tomáša Ďubeka a jeho delovku musel kryť Strelčík.

1

Stretnutie sa práve začalo.
Úvodné zostavy:

FC ViOn Zlaté Moravce: P. Lukáč – Grozdanovski, Chren, Čögley (C), Jibril, Haspra, Ďubek, Neofytidis, Menich, Bednár, Kyziridis.
Náhradníci: Horák, Sloboda, Švec, Duga, Mondek, P. Kolesár, Suľa, Richter, Čonka.
Trenér: Ľuboš Benkovský.

MŠK Púchov: Strelčík (C) – Pavlovčík, Pavlovič, Straňák, Kopiš, Kapusniak, Šeroň, Pucheľ, Holáň, Ullman, Hundák.
Náhradníci: P. Pilný, Majdan, Martinček, Holiš, Michlík, P. Mráz, D. Pilný, Krčula.
Trenér: Vladimír Cifranič.

Rozhodca: Mastiš..
Vážení futbaloví fanúšikovia, Vítam vás pri sledovaní zápasu osemfinále Slovnaft Cupu medzi Zlatými Moravcami a Púchovom.

Zlaté Moravce
veľmi jednoducho postúpili ďalej cez neškodného súpera zo Spišského Podhradia. Zástupca našej najvyššej súťaže deklasoval Spišiakov 7:0.

Púchov absolvoval vyrovnanú partiu v Stropkove. Považania vyhrali na východe Slovenska tesne 2:1.
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 14:00.

1:0

konec (0:0)

Branky: 82. Menich

Karty:   47. Horák (ZMO) – 40. Hundák (PUC), 54. Straňák (PUC), 78. Kopiš (PUC), 81. D. Pilný (PUC)

FC ViOn Zlaté Moravce: P. Lukáč – Grozdanovski (88. Duga), Chren (71. Sloboda), Čögley (C), Jibril (46. Horák), Haspra (46. Mondek), Ďubek, Neofytidis (71. Čonka), Menich, Bednár, Kyziridis.

MŠK Púchov: Strelčík – Pavlovčík, Pavlovič, Straňák, Kopiš (C), Kapusniak (83. Šeroň), Pucheľ, Ullman (72. Chupáň), Hundák (72. D. Pilný), Majdan, Michlík.
Náhradníci: P. Pilný, Šeroň, Holáň, P. Mráz, D. Pilný, Chupáň, Lacko.

Rozhodčí: Mastiš.