5:3

konec (2:1, 2:1, 1:1)

08.02.2022, 18:00 • Zimný štadión Zvolen • 49. kolo • Števo Lasab sk

Tipsport: 1.64 5.33 3.8 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Zvolen v dohrávke zdolal Poprad doma aj po tretí krát. Pokračuje tak séria domácich víťazstiev v súbojoch týchto dvoch súperov. Zvolen dnes mal dobré závery prvej a druhej tretiny, rovnako tak mal aj dobrý úvod do druhej tretiny. Celkovo to ale bol vyrovnanejší zápas ako ten, v ktorom tu Poprad naposledy prehral 7:2. Poprad potvrdil dobré presilovky, ale na Zvolen to dnes proste nestačilo. Ďakujem za pozornosť a príjemný večer. (20:29:23)

59:51

Todykov sa vrátil do brány.

59:32

Nepresná strela Livingstona, následne ďalšia strela a teč Ullyho, ale domáci všetko ustáli.

59:16

Hostia naďalej pokračujú bez brankára.

59:04

Zvolen dal gól!
Domáci získali puk a MAROŠ JEDLIČKA už viezol puk do prázdnej brány, Drgoň po ňom hodil hokejku. Mladý útočník Zvolena puk šiel streliť do brány, ale ku strele sa ani nedostal. Hlavný rozhodca Kalina najprv ukázal trestné strieľanie ale po porade s čiarovým rozhodcom uznáva gól ako technický.

58:45

Hraško pod tlakom puk vyhadzuje, puk od hostí putuje na domácu striedačku. Napriek tomu buly pred Rahmom.

58:28

Buly v strednom pásme pred útočnou modrou hostí a bránka Popradu ostáva prázdna.

58:28

Oddychový čas hostí.

58:23

Todykov odchádza z brány a hostia sa pokúsia vyrovnať v šestici.

57:58

Svitana spoza brány ideálne prihral Arnielovi, ale strela putuje mimo brány.

57:05

Dávid Bondra teraz v prečíslení dvoch na jedného neprihral presne Livingstonovi. Inak by už so Zvolenom bolo zle nedobre.

56:40

Strela Brejčáka zblokvaná, puk sa dostal k Ullyumu. Ten tiež vypálil príklepom, ale puk rovnako končí na výstroji Marcineka a putuje za modrú čiaru do stredného pásma.

55:40

Puliš sa po návrate z trestnej lavice hneď zapojil do útočnej akcie a sám z ľavej strany v pohode mohol skórovať, strele však chýbala presnosť.

55:26

Domáci v plnom počte.

55:10

Delovka Dalhuisena a Rahm vyráža puk do rohu.

55:00

Ďalšie zakončenie Dávida Bondru a ďalší zákrok Rahma.

54:45

Zvolen získal puk a Diakov ho vyviezol z tretiny von a ešte ho aj pár sekúnd podržal.

54:02

Poprad v prvej presilovke znížil, ale nasleduje druhý Pulišov trest a Poprad pokračuje v tlaku.

5:3

Branky a nahrávky: 8. Török (Hraško, Marcinek), 20. Saracino (Krieger, Kotvan), 22. Saracino (Jedlička, Puliš), 39. Krieger (Diakov, Leskinen), 60. Jedlička – 18. Livingston (Arniel, Drgoň), 33. D. Bondra (Livingston, M. Hudec), 54. Arniel (Svitana)

HKM Zvolen: Rahm (Trenčan) – Kotvan, Hain, Diakov, Roy, Hraško (A), Kubka (A), Meliško – Jedlička, Saracino, Puliš (C) – Leskinen, Krieger, Osterberg – Stupka, J. Mikúš, Török – Csányi, Marcinek, Chlepčok
Trenér: P. Oremus

HK Poprad: Todykov (Tomek) – D. Brejčák (A), Drgoň (A), Dalhuisen, Ulrych, Novajovský, Rymsha – Ully, Arniel, Svitana (C) – D. Bondra, Mešár, Livingston – Matej Paločko, Mlynarovič, Bjalončík – N. Bondra, Kundrík, M. Hudec
Trenér: C. Neilson

Rozhodčí: Kalina, D. Konc st. – Bogdaň, Crman (video – Jonák)