5:2

konec (4:1, 1:1, 0:0)

07.02.2022, 18:30 • Nevoga aréna, Znojmo • 34. kolo • Marek Hruška

Tipsport: 2.34 4.55 2.37 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Je dobojováno! Znojmo potvrzuje domácí dominanci a proti silnému Fehérváru si připisuje třetí domácí výhru v řadě! Orli dnes byli lepším týmem a především díky gólové smršti v úvodní desetiminutovce první třetiny vítězí 5:2. Orli si teď užijí zasloužené volno, už v pátek je však čeká další důležitý zápas na ledě Pustertalu. Fehérvár zajíždí ve čtvrtek do Grazu. (20:43:52)

59:38

58:48

Krásná akce Orlů šestou brankou nekončí. Zubov vybídl Filipa Ahla, ten ale nedokázal z bezprostřední blízkosti přesně zamířit.

58:03

Ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny, Znojmo kráčí k dalšímu domácímu vítězství!

57:39

Hostům tečou nervy, po jedné ze šarvátek bude mít Znojmo výhodu přesilové hry.

57:10

Na puku je v posledních minutách výhradně Fehérvár, Znojmo nemusí nikam spěchat, má nahráno.

55:14

Zakázané uvolnění Znojma, hra se stěhuje zpátky před Pavla Kantora. Tak ne! Po debatě čárových se vhazuje ve středním pásmu.

54:54

Hosté kombinují ze strany na stranu, kýžený efekt v podobě kontaktní branky ale nepřichází.

53:40

Hosté to zkouší bez brankáře!

53:25

Blok Adama Sedláka proti střele Shawa přišel včas, Pavel Kantor v tuto chvíli bez práce.

52:42

Zakázané uvolnění Fehérváru.

52:19

Anthony Luciani si dobře všiml najíždějícího Josefa Hrabala ze druhé vlny a skvěle mu puk předložil, zkušený znojemský bek ale už v závěru akce neměl čas zvednout kotouč nad beton ležícího Tirronena.

51:51

Alexander Petan se pokoušel zasunout odražený kotouč za záda Kantora, ten ale s vypětím všech sil situaci vyřešil a skóre se nemění.

51:18

Daniel Szabo si dobře vybruslil na osu hřiště a od modré čáry provětral vyrážečku Pavla Kantora.

49:49

48:46

Jen kousek chyběl Radku Prokešovi, aby se při oslabení řítil sám na Tirronena, nakonec se ale znojemská desítka k puku nedostala.

48:22

Radim Matuš znovu prodal při oslabení svoje zkušenosti a Znojmo díky němu vyhazuje.

47:45

Vyloučení v týmu Tesla Orli Znojmo (Luciani – 2 min., zdržování hry / posunutá branka).

5:2

Branky a nahrávky: 4. Matuš (Luciani), 5. Luciani (Prokeš, Gorčík), 5. Immo (Zubov, Culkin), 8. Prokeš (Gorčík), 35. Immo (Luciani, Bartko) – 16. Campbell, 23. Erdely (Atkinson)

HC LERAM Orli Znojmo: Kantor – Culkin, Sedlák, Bartko, Hrabal, Younan, Stránský, Tejnor – Neumann, Brittain, Matuš – Luciani, Prokeš, Gorčík – Immo, Zubov, Ahl – Kvasnica, Köver.

Fehérvár AV19: Tirronen – Atkinson, Nilsson, Fournier, Campbell, Horvath, Szabo – Shaw, Hari, Kuralt – Erdaly, Sarauer, Petan – Mihaly, Jacobs, Terbócs – Ambrus, Retfalvi, Dobmayer.

02:59 FEH 2 Shaw, zdržování hry / posunutá branka
03:42 ZNO 1:0 Matuš (Luciani)
04:30 ZNO 2:0 Luciani (Prokeš, Gorčík)
04:52 ZNO 3:0 Immo (Zubov, Culkin)
07:26 ZNO 4:0 Prokeš (Gorčík)
15:07 FEH 4:1 Campbell