DHL Extraliga juniorů

BK Mladá Boleslav – Piráti Chomutov

6:1

konec (1:0, 2:1, 3:0)

07.02.2022, 17:30 • ŠKOENERGO Aréna • 33. kolo • Vojtěch Drbohlav (@Vojta_Drbohlav)

Utkání sleduje 100 diváků.

57:04

Po jedné z dalších střel zacinkalo břevno chomutovské brány.

55:59

Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
Šestá branka v Tučkově síti. Puk mu po střele JAKUBA HRUŠKY propadl kolem levé tyče, kde dostatečně neutěsnil prostor. Asistence: Adam Vlasák, Josef Broš.

53:10

Po jedné z dalších velkých šancí Bruslařů hlavní rozhodčí opět vylučuje. Za podrážení na dvě minuty odjel na trestnou Vojtěch Cestr (CHM).

50:28

Za nedovolené bránění byl na dvě minuty vyloučen Jan Janda (CHM).

44:28

Je tu pátá branka domácích a druhý gól pro DOMINIKA BROUČKA. Asistence: Tomáš Rajgl, Adam Vlasák.

42:24

Středočeši navyšují své vedení, když se z mezikruží prosadil DOMINIK BROUČEK, který odehrál výborné střídání a završil jej gólem na 4:1. Asistence: Jindřich Plíšek, Tomáš Vyroubal.

42:17

Dominik Brouček byl blízko gólu, ještě puk přenechal spoluhráči, ten však nezakončil.

41:33

Další smolný okamžik pro kapitána Michala Simona. Z blízka trefil pravou tyč chomutovské branky.

37:41

Za podrážení je tu další vyloučení. Na dvě minuty pro Tadeáše Svobodu (CHM).

35:56

Domácí chybovali na modré útočné čáře, což byla příležitost pro Filipa Chába, který jel sám na brankáře Mladé Boleslavi. Cháb sice nabral poměrně dobrou rychlost, přesto ho domácí dostihli a během zakončení mu bránili. Puk skončil na plexiskle a tato šance Pirátů zůstala nevyužita.

31:36

Gól v oslabení. Skoro přes celé hřiště ujel MARTIN SNÁŠEL a svůj samostatný únik přetavil v další gól domácích. Asistence: Michal Simon.

31:24

Vylučuje se. Menší trest za vražení na hrazení dostal Jakub Hrouda (MBL).

30:49

Domácí přesilovku využívají. Ze zmatku v brankovišti se podařilo dostat puk do brány JOSEFU BROŠOVI. Asistence: Marek Vlasák, Sebastian Jasečko.

29:03

Opět se vylučuje, poprvé tentokrát na chomutovské straně. Za držení dvě minuty pro Vojtěcha Cestra (CHM).

27:49

Obrovská šance domácích. Jindřich Plíšek střílel z mezikruží, ale Tučka nepřekonal.

23:49

Piráti právě vstřelili branku!
Hosté bleskově využívají přesilovku. Puk se znovu dostal k JOSEFU RYKLOVI a po jeho střele od modré čáry se dostal za Králova záda. Chomutovští také dobře stínili před brankářem. Asistence: Filip Cháb, Jan Vostiňák.

23:34

Přísné vyloučení. Za sekání brankáře při dorážení byl na dvě minuty vyloučen Jakub Hruška (MBL).

12:57

První vyloučení zápasu. Dvě minuty za podrážení dostal Dominik Brouček (MBL).

09:31

Přímo před bránou nadvakrát vystřelil Jan Rindoš, nepodařilo se mu však Jakuba Krále překonat.

04:58

SEBASTIAN JASEČKO otevírá skóre tohoto utkání. Boleslavský obránce vystřelil z levého kruhu a ještě v pokleku zvládl nasměrovat puk do horní části Tučkovy brány. Asistence: Josef Broš, Martin Snášel.

6:1

Branky a nahrávky: 5. Jasečko (Broš, Snášel), 31. Broš (M. Vlasák, Jasečko), 32. Snášel (Simon), 43. Brouček (Plíšek, Vyroubal), 45. Brouček (Rajgl, A. Vlasák), 56. Hruška (A. Vlasák, Broš) – 24. Rykl (Cháb, Vostiňák)

BK Mladá Boleslav: J. Král (Stuchlík) – T. Moravec, Křepelka, Hrouda, Rajgl, Vochvest, Jasečko, A. Vlasák – Simon (C), Snášel, Brouček, Půček (A), Broš, M. Vlasák, Hruška, Hradec, Vyroubal, Plíšek

Piráti Chomutov: Tuček (Suk) – Petrásek (C), Cestr, Janda, Pöschl, Rykl – Ekrt, Šugár, Šilar, Krasanovský, Cháb, Svoboda (A), Vostiňák, Černý, Döring, Rindoš

Rozhodčí: Glanc, Valda – Svobodová, Zedníková