06.02.2022, 18:20 • ČPP Aréna, Hradec Králové • 50. kolo • Lukáš Foff

Tipsport: 1.33 6.0 7.78 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mě je to pro dnešek už všechno, přeji krásný večer a někdy u hokeje zase na počtenou. (20:43:16)
Nejlepší hráči utkání jsou Radek Smoleňák a Michal Kořének.
Ve třetí třetině se ještě prosadili Graem McCormack a Jordann Perret, kteří přece jen upravili skóre do podoby, která více odpovídá průběhu zápasu.
Je po zápase, Hradec Králové naprosto jednoznačně poráží Zlín 4:0 a hosté si navíc připisují jedno negativní prvenství. Za celý zápas vyslali na Filipa Novotného jen 7 střel, což je nejméně v historii TELH. Během posledních 40 minut šla na hradeckého brankáře jediná střela na bránu.

59:40

Hradecká ČPP Aréna stojí, blíží se konec utkání.

58:15

58:15 Jordann PERRET - 4:0

58:15

Hradec právě vstřelil branku!
Bienvenue JORDANN PERRET! Francouzský útočník korunuje svůj návrat do hradecké sestavy nádherným gólem, když pláchl po levé straně, stáhl si puk zpátky a ukázkově zakončil. Bez asistence.

56:50

Domácí pořád tlačí na pilu a chtějí si ještě připsat nějaké kanadské body.

56:08

Filip Pavlík od modré čáry pálil tentokrát vedle zlínské brány.

55:21

55:21 Graeme MCCORMACK - 3:0

55:21

Tak přecejenom se diváci v ČPP Aréně dočkali další branky. Nikita Ščerbak efektní zadovkou našel volného GRAEMA McCORMACKA a ten přesnou střelou křížem překonal Michala Kořénka. Asistence: Nikita Ščerbak.

54:27

Ani jeden z hráčů teď nechtěl hrát, protože byla signalizována hra vysokou holí. Snad pět vteřin trvalo, než rozhodčí přerušili.

53:50

Richard Nedomlel neměl prostor ke střele, puk se pouze odrazil do rohu.

53:09

Zlínští ve třetí třetině nevystřelili zatím opět ani jednou na bránu. Tentokrát byl jejich pokus sražen do ochranné sítě.

52:43

Zlín se při přechodu do útočného pásma dopustil ofsajdu.

51:30

PSG je v plném počtu a dneska rozhodně může být spokojeno se svojí hrou v oslabení.

51:00

Jérémie Blain vypálil od modré čáry a Kořénkovi puk vypadl, takže se Hradečtí okamžitě jali dorážet, ale mladý brankář nakonec kotouč zalehl.

50:43

Kevin Klíma byl u mantinelu pod tlakem, tak to co nejrychleji zkusil na bránu. Tohle nemohlo hostujícího gólmana překvapit.

4:0

Branky a nahrávky: 3. Orsava (Cingel, McCormack), 14. Smoleňák (Lev, Jergl), 56. McCormack (Ščerbak), 59. Perret

Mountfield HK: F. Novotný (Kiviaho) – Blain, Nedomlel, F. Pavlík (A), R. Pilař, McCormack, Jank, Šalda – Oksanen, Lev (A), Smoleňák (C) – Jergl, Kevin Klíma, Perret – Ščerbak, Lalancette, Kelly Klíma – Orsava, Koukal, Cingel.
Trenér: Tomáš Martinec

Berani Zlín: Kořének (Šarman) – Gazda, M. Novotný, Suhrada, O. Němec (A), Ferenc, Kubiš (C), Hamrlík – Mallet, Claireaux, Honejsek – Zabusovs, Hejcman, Köhler – P. Sedláček (A), Makarenko, Okál – Karafiát, R. Veselý, Fryšara.
Trenér: Luboš Jenáček

Rozhodčí: Jeřábek, Kubičík – Kajínek, Axman

Diváci: 1000

02:27 HKM 1:0 Orsava (Cingel, McCormack)
05:37 ZLN 2 Fryšara, vysoká hůl
06:27 HKM 2 Lalancette, vysoká hůl
13:06 ZLN 5 Kubiš, bitka
HKM 5 Kelly Klíma, bitka
13:59 HKM 2:0 Smoleňák (Lev, Jergl)
19:33 ZLN 2 Suhrada, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu
39:52 ZLN 2 Köhler, sekání
43:36 ZLN 2 Ferenc, podrážení
49:27 ZLN 2 Okál, sekání
55:21 HKM 3:0 McCormack (Ščerbak)
58:15 HKM 4:0 Perret