2:1

konec (0:0, 1:0, 1:1)

01.02.2022, 18:00 • Zimný štadión mesta Poprad • 13. kolo • Daniela Mesíková sk

Tipsport: 1.69 4.81 3.83 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Poprad rozhodol o zisku troch bodov v záverečnej minúte zápasu, Livingston sa trafil dnes po druhýkrát a je hrdinom dnešného stretnutia. Poprad víťazí nad Banskou Bystricou 2:1. (20:21:43)

59:20

Poprad dal gól!
Gól strelil LIVINGSTON. Asistencie Arniel.

49:36

Prihrávka na Arniela, ktorý už bol blízko brány a nepodarilo sa mu prekonať Weningera.

48:36

Vylúčenie v tíme HC 05 Banská Bystrica (Bačik – 2 min., nedovolené bránenie).

48:10

Banská Bystrica dala gól!
Výborná prihrávka Gabora na ALEXA TAMÁŠIHO na pravý kruh, ktorý strelou do vzdialenejšieho horného rohu prestrelil Todykova.
Asistencie: Gilbert Gabor, Filip Vašaš

47:51

Hrá sa dlhšie bez prerušenia, hra je opatrnejšia.

46:25

Svitana striasol zo seba hráčov a z otočky hľadal medzi kruhmi Arniela, ten to však mal na dlhú hokejku.

43:58

Arniel prihrával do druhej vlny Svitanovi, ten sa už k puku nedostal.

43:19

Bačik sa k strele neodhodlal, miešal puk, potom ho iba nahodil, ale puk až na bránu neprešiel.

41:47

Mešár sa uvoľnil, z bekhendovej dorážky sa potom nepresadil N. Bondra.

40:58

Poprad posiela puk cez všetky čiary.

40:01

Začala sa tretia tretina.
V druhej tretine padol jeden gól, z hokejky domáceho Livingstona, Poprad vyhráva 1:0. Zápas je však poriadne nervózny, tretia tretina sa začne presilovkou B. Bystrice.
Tretia tretina sa začne o 19:45.