20.01.2022, 19:00 • Coliseum Alfonso Pérez (Getafe) • 21. kolo • Michal Raška

Tipsport: 2.05 3.08 4.69 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (20:57:38)
Držení míče: 49 % : 51 %.
Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 6:2. Rohy: 4:8. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 15:10.
Je konec. Getafe předvedlo ve druhé půli fantastický výkon a zvítězilo nad Granadou 4:2. Už v 10. minutě otevřel brankový účet domácí Sandro Ramírez, ovšem o tři minuty později dokázal srovnat Suárez. Následně si jedinou větší šanci vypracovali domácí, ale ta skončila po hlavičce Cuency na tyči. Do druhé půle vstoupili domácí velmi dobře, neboť se prosadil Ünal a poslal Getafe zpět do vedení. V 63. minutě zvýšil vedení Maksimovič. V 78. minutě se domácí brankář Soria dopustil velké chyby, po které dal gól Suárez. Ale v 87. minutě upevnil výhru Getafe Mayoral.

90+4

90+2

Getafe drží balón na svých kopačkách a nepouští soupeře k míči.

90+1

Centr z rohového kopu nepřinesl nic nebezpečného, neboť míč skončil jen za bránou Getafe.

90

Rozhodčí nastavuje 4 minuty navíc.

89

Střídání v týmu Getafe CF: ze hřiště odchází Nemanja Maksimović, přichází Óscar Rodríguez.
Střídání v týmu Getafe CF: ze hřiště odchází Carles Aleñá, přichází Florentino.

87

Getafe právě vstřelilo branku!
Je rozhodnuto, neboť domácí celek jde do vedení 4:2! BORJA MAYORAL využil zaváhání soupeře a dostal se do velké šance z levé strany a následně prostřelil gólmana Maximiana mezi nohy.

86

Mauro Arambarri je také potrestaný žlutou kartou a dnes se opravdu velmi žlutí.

85

Álex Collado nyní zezadu poslal soupeře k zemi, což sudí viděl a také odpískal.

84

Střídání v týmu Getafe CF: ze hřiště odchází Enes Ünal, přichází Borja Mayoral.
Střídání v týmu Granada CF: ze hřiště odchází Antonio Puertas, přichází Carlos Bacca.

83

Getafe ovšem standardní situaci soupeře přežilo bez vážnějších obtíží a David Soria se postará o odkop.

82

Luis Javier Suárez se sice nedostal k centru, ale vybojoval pro Granadu alespoň rohový kop z pravé strany.

81

Domácí se snažili projít po levé straně, ale nebylo z toho nic nebezpečného a nyní už je u míče Granada.

80

Getafe ale je opět u balónu a následuje další autové vhazování domácích.

78

Granada právě vstřelila branku!
Obrovská chyba a hosté snižují z ničeho nic na 2:3! Getafe drželo míč na své polovině a Stefan Mitrović jej posunul svému brankáři, ovšem David Soria vyčkával, až se k němu dostal rychlý LUIS JAVIER SUÁREZ a následně napálil útočníka soupeře, od kterého se balón odrazil do brány!

77

Hostům se nadále nedaří vymyslet zkrátka vůbec nic a Getafe bude pokračovat autovým vhazováním.

4:2

konec (1:1)

Branky: 10. Sandro Ramírez (Arambarri), 48. Ünal (Nemanja Maksimović), 63. Nemanja Maksimović, 87. B. Mayoral – 13. Suárez (J. Molina), 78. Suárez

Karty:   29. Ünal (GET), 72. Sandro Ramírez (GET), 86. Arambarri (GET) – 32. Torrente (GRN), 54. Puertas (GRN), 67. Milla (GRN), 70. D. Duarte (GRN)

Getafe CF: Soria – Dakonam (C), S. Mitrović, Cuenca – Damián Suárez, Aleñá (89. Florentino), Nemanja Maksimović (89. Óscar Rodríguez), Arambarri, Olivera – Ünal (84. B. Mayoral), Sandro Ramírez (74. Jaime Mata).
Náhradníci: Conde – Cabaco, Florentino, Iglesias, Jankto, Jaime Mata, Nyom, Poveda, J. Silva, B. Mayoral, Óscar Rodríguez, Villar.

Trenér: Quique Sánchez Flores

Granada CF: Maximiano – Quini, G. Sánchez (C), Torrente (46. D. Duarte), Neva (71. Escudero) – Machís (71. Collado), Milla, Ruiz (59. Montoro), Puertas (84. Bacca) – Suárez, J. Molina.
Náhradníci: A. Escandell – Bacca, Butzke, Collado, Díaz, D. Duarte, Escudero, Eteki, Gonalons, Monchu, Montoro, Soro.

Trenér: Robert Moreno

Rozhodčí: de Mera – Gómez, Aguado