konec (16:17)

15.01.2022, 18:00 • Debrecín, Maďarsko • Michal Hladký (@michalxhladky)

Tipsport: 1.61 8.03 3.12 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Tohle je ode mne pro dnešek vše, děkuji za pozornost. (19:49:56)
Je dobojováno! Černá Hora zaskočila favorizovanou Severní Makedonii a zvítězila 28:24. A to zcela zaslouženě, takřka po celou dobu zápasu vedla a měla navrch. V dramatickém závěru uzamknul svou bránu Simič, který v posledních desíti minutách soustavně deptal útočníky soupeře.
Nejlepším hráčem dnešního zápasu byl po právu zvolen černohorský brankář Simić.

Konec zápasu. (24:28)

60

Gól vstřelil tým Severní Makedonie (Cvetan Kuzmanovski). (24:28)

60

Neproměněný sedmimetrový hod týmu Severní Makedonie (Filip Kuzmanovski). (23:28)

59

Gól vstřelil tým Černá Hora (Radojica Čepić). (23:28)

59

Poslední hřebík do rakve Severní Makedonie zatloukl Lazovič. (23:27)

58

One man show! Simić zastavil samostatný únik makedonského hráče. (23:26)

57

Simić parádně vytěsnil střelu soupeře. Myslím si, že je o vítězi utkání rozhodnuto. (23:26)

57

Gól vstřelil tým Severní Makedonie (Žarko Peševski). (23:26)

55

Lasica přeloboval brankáře soupeře z levého křídla. A to k velké nevoli makedonské lavičky, která se dožadovala odpískání nedovoleného zákroku. (22:26)

54

Jenže Černá Hora okamžitě odpovídá a teď už nebude mít kam spěchat. Prosadil se Ševaljević. (22:25)

53

Gólové mlčení prolomil po pěti minutách Filip Kuzmanovski. Severní Makedonie je stále ve hře. (22:24)

52

Oddechový čas pro Černou Horu. (21:24)

51

V současnosti vidíme spoustu chyb na obou stranách. Jednu takovou měl teď na svědomí Cvetan Kuzmanovski. (21:24)

49

Tak tohle by mohlo černohorskou reprezentaci ještě mrzet! Jeden z jejich házenkářů neproměnil samostatný únik. (21:24)

49

Tohle už vypadá pro Černou Horu velmi nadějně. Na gól Ševaljeviće reaguje lavička Severní Makedonie oddechovým časem. (21:24)