4:5
konec (2:2, 2:1, 0:2)
15.01.2022, 18:00 • Zimní stadion Hvězda. • Skupina C • Info o změnách stavu (Jakub Štěrba (@sterba19))
HC Hvězda Praha – Piráti Chomutov
4:5
konec (2:2, 2:1, 0:2)
Branky a nahrávky: 9. Ivanovič (Dohnal), 17. Ducháček (Spěváček, Hulej), 28. Spěváček (Ducháček), 32. Kubata (Dohnal, Spěváček) – 14. Titlbach, 19. Pospíšil (Dominik Badinka, Mišovic), 22. Daniel Badinka (Klobouček), 45. Titlbach (Mišovic), 49. Daniel Badinka (Dominik Badinka)
Karty:
Neproměněná penalta:
HC Hvězda Praha:
Zavoral (Hrabák) – Hulej, Bartheldy, Richtr, Mrázek, Kubata (C), Beňo – Dohnal, Jaroš, Janoušek, Ivanovič, Roule, Niederhafner (A), Spěváček (A), Topol, Ducháček.
Náhradníci:
Trenér: Josef Reigl.
Piráti Chomutov:
Štěrba (Hrůza) – Pašek, Záhorec, Pokorný, Dominik Badinka – Dautovský, Klobouček, Vondrášek, Stejskal, Grosskopf, Pospíšil, Titlbach (A), Mišovic (A), Daniel Badinka (C).
Náhradníci:
Trenér: Kamil Koláček.
Rozhodčí: Müller – Bernard, Kučera
Diváci:
1. třetina | ||||
8:17 | HVP | 1:0 | Ivanovič (Dohnal) | |
13:55 | CHM | 1:1 | Titlbach | |
14:19 | CHM | 2 | Pospíšil, krosček | |
16:11 | HVP | 2:1 | Ducháček (Spěváček, Hulej) | |
18:02 | CHM | 2:2 | Pospíšil (Dominik Badinka, Mišovic) | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
21:50 | CHM | 2:3 | Daniel Badinka (Klobouček) | |
27:26 | HVP | 3:3 | Spěváček (Ducháček) | |
30:56 | CHM | 2 | Záhorec, držení | |
31:46 | HVP | 4:3 | Kubata (Dohnal, Spěváček) | |
33:04 | CHM | 2 | Mišovic, sekání | |
36:07 | HVP | 2 | Ivanovič, podrážení | |
37:29 | HVP | 2 | Hulej, podrážení | |
37:37 | CHM | 2 | Titlbach, podrážení | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
42:29 | HVP | 2 | Ducháček, podrážení | |
44:22 | HVP | 2 | Niederhafner, hákování | |
44:27 | CHM | 4:4 | Titlbach (Mišovic) | |
47:58 | HVP | 2 | Hulej, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu | |
48:30 | CHM | 4:5 | Daniel Badinka (Dominik Badinka) | |
49:41 | HVP | 2 | Spěváček, podrážení | |
52:14 | CHM | 2 | Titlbach, sekání | |
Konec |
Slavia – Olomouc 11:15 1:2
Jihlava – Vítkovice 12:00 3:2
Zlín – Motor ČB • po prodl. 12:00 4:5
Chomutov – Havířov 12:00 1:3
Mountfield HK – Liberec • po s.n. (2:1) 12:15 7:6
Pardubice – Mladá Boleslav 13:00 3:2
Sparta – K. Vary 13:00 4:1
Kometa Brno – Salzburg • po prodl. 13:00 3:2
HC Litvínov – Třinec 13:00 1:2
52:14
49:41
47:58
44:22
42:29
37:37
37:29
36:07
33:04
30:56
14:19