Menu

Hokej

Extraliga dorostu - o pořadí v play-off

HC Kometa Brno – HC Vítkovice Ridera

3:2

po s.n. (1:0) (2:1, 0:0, 0:1 - 0:0)

15.01.2022, 10:45 • Winning Group Arena • Skupina B • Info o změnách stavu (Helena Hegeďová)

65:00

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Kometa Brno.
Autorem vítězné branky je ROBIN RAKUS.

59:05

Vítkovice právě vstřelily branku!
Autorem branky je JAKUB FIBIGR. Asistence: Martin Milata.

16:05

Kometa právě vstřelila branku!
Autorem branky je KAMIL ŠKODÍK. Asistence: Robin Rakus.

10:58

Vítkovice právě vstřelily branku!
Autorem branky je ROBERT CHLÁN. Asistence: Vojtěch Matějka.

09:06

Kometa právě vstřelila branku!
Autorem branky je JÁCHYM NESVADBA. Asistence: Michal Červenka.

HC Kometa Brno – HC Vítkovice Ridera

3:2

po s.n. (1:0) (2:1, 0:0, 0:1 - 0:0)

Zpět na online

Branky a nahrávky: 10. Nesvadba (Červenka), 17. Škodík (Rakus), rozh. náj. Rakus – 11. Chlán (Matějka), 60. Fibigr (Milata)

Samostatné nájezdy:
1. série:
0:0   Jakub Fibigr (VIT)
0:0   Robin Rakus (KOM)
2. série:
0:0   Matyáš Man (VIT)
0:0   Michal Červenka (KOM)
3. série:
0:0   Robert Chlán (VIT)
0:0   Michal Nekvapil (KOM)
4. série:
0:0   Matěj Žídek (VIT)
0:0   Tomáš Šantora (KOM)
5. série:
0:0   Markus Saxa (VIT)
0:0   Kamil Škodík (KOM)
6. série:
0:0   Robin Rakus (KOM)
0:0   Vojtěch Matějka (VIT)
7. série:
1:0   Robin Rakus (KOM)
1:0   Ondřej Krčmarský (VIT)

HC Kometa Brno: Kavan (Matoušek) – Svoboda, Antony, Zubíček, Máša, Spanel, Eich, Mitro, Kuswito – Rakus, Halačka, Nesvadba, Červenka, Röss, Škodík, Nekvapil, Šantora.
Trenér: Raděk Bělohlav

HC Vítkovice Ridera: Smolka (Vávra) – Falhar, Fibigr, Kalandra, Man, Lazár, Čuba, Činčala – Glas, Krčmarský, Milata, Matějka, Saxa, Vítek, Chlán, Lerch, Žídek.
Trenér: Darek Stránský

Rozhodčí: Šico – Kučera, Smetková

Průběh zápasu
1. třetina
03:21 VIT 2 Lazár, podrážení
09:06 KOM 1:0 Nesvadba (Červenka)
10:58 VIT 1:1 Chlán (Matějka)
12:06 KOM 2 Škodík, hákování
16:05 KOM 2:1 Škodík (Rakus)
16:42 VIT 2 Milata, sekání
Po 1. třetině
2. třetina
22:03 KOM 2 Halačka, sekání
25:21 VIT 2 Čuba, hákování
32:50 VIT 2 Matějka, hákování
38:24 KOM 2 Nesvadba, vysoká hůl
Po 2. třetině
3. třetina
50:30 VIT 2 Chlán, podrážení
58:16 VIT 2 Lerch, podrážení
59:05 VIT 2:2 Fibigr (Milata)
Po 3. třetině
Prodloužení
61:37 VIT 2 Saxa, podrážení
před nájezdy
Samostatné nájezdy
65:00 KOM 3:2 Rakus (rozh. náj.)
po s.n.