HC Slavia Praha – HC Olomouc

1:2

konec (1:1, 0:1, 0:0)

15.01.2022, 11:15 • Zimní stadion Eden • 32. kolo • Mateo

Slávisté nenavázali na včerejší vítězství proti Vítkovicím a prohrávají s Olomoucí těsně 1:2. O výsledku rozhodla druhá třetina, kde dali hosté v přesilovce rozdílový gól. Ve třetí třetině se už nic podstatného nestalo, slávisté neuspěli ani při hře bez brankáře a odchází poraženi. Naopak Olomouc si spravila chuť po včerejší prohře 0:6 v Jihlavě. To je pro dnešek všechno,děkuji vám za pozornost a těším se zase někdy u dalších zápasů na počtenou. Hezký zbytek víkendu! (13:26:20)

Oddechový čas pro domácí.

59:49

Odpískán icing a hra se ještě jednou vrátí před Kmecovu bránu.

Pittr odjíždí na střídačku, domácí hrají v šesti bez brankáře!

57:15

Odpískáno zakázané uvolnění. Vhazování před bránou Olomouce.

57:03

55:03

Vyloučení v týmu HC Olomouc (Havel – 2 min., vražení na mantinel).

53:18

Hosty zastavuje ofsajd.

52:23

Hra přerušena po dalším Kmecově zásahu.

50:11

Další zásah pro gólmana Pittra. Vhazovat se bude před jeho bránou.

49:27

Matuška se dostal až před Kmece. Ten zasahuje hokejkou a posílá puk do rohu.

49:15

47:34

Hra je přerušena kvůli posunuté olomoucké brance.

47:15

Vyloučení v týmu HC Olomouc (Přecechtěl – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu).

46:45

Na druhé straně zasahuje Pittr.

46:22

Do šance se dostal Šíma, který ještě před bránou hledal svého spoluhráče, ale neuspěl. Následně byla přerušena hra kvůli posunuté brance hostů.

45:21

Kmec má další zásah, tentokrát po pokusu kapitána Němečka.

43:25

Na ledě zůstal ležet jeden z hostujících hráčů, ale zvedl se a po svých odjel na střídačku.

1:2

Branky a nahrávky: 15. Soukup (Hrdlička, Strnad) – 17. Mácha (Kučera, Handl), 37. Havel (Stratil, Poledna)

HC Slavia Praha: Pittr (Kufa) – Hrdlička, Stejskal, Němeček, Serov, Kluch, Brotánek – Štrombach, Strnad, Soukup, Matuška, Snášel, Hofmann, Kvasnička, Šíma, Tomas, Jokl.
Trenér: Macek

HC Olomouc: Kmec (Špunar) – Kočí, Přecechtěl, Groch, Panáček, Stratil, Poledna – Kučera, Handl, Havel, Zapletal, Fasner, Matašovský, Fibigr, Mácha, Tarnoczy, Ruda.

38:21 SLA 2 Jokl, hrubost
47:15 OLO 2 Přecechtěl, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu
55:03 OLO 2 Havel, vražení na mantinel