FK Boca Chotěboř – FC Jerigo 1994 Plzeň

5:2

konec (1:1)

14.01.2022, 20:30 • 14. kolo • Boca Chotěboř

Plzeň se sice na začátku druhého poločasu dostala do vedení zásluhou kapitána Pekníka. Domácí ale třemi slepenými góly během minuty otočil vývoj utkání a vybojovali tak všechny tři body. (22:02:35)

39:59

Chotěboř právě vstřelila branku!
Domácí přidávají pátou branku a dnes tak budou brát tří body! Autorem branky je PAVEL NOVOTNÝ 5:2! Asistence: David Formáček.

39:59

Žlutou kartu dostává Bendl (FC Jerigo 1994 Plzeň).

39:44

Rychna teď vychytal dvakrát za sebou Vymetala.

39:31

Novotný trefuje tyč!

39:20

Žlutou kartu dostává Kristl (FC Jerigo 1994 Plzeň).

38:25

Domácí si připsali pátý akumulovaný faul.

38:12

Klimeš teď mohl definitivně rozhodnout dnešní zápas, ale netrefuje prázdnou branku.

27:46

Střela Pavlíčka skončila těsně vedle branky. Na druhé straně se ve stejné situaci ocitl Berky, ale se stejným neúspěchem.

25:59

Žlutou kartu dostává Vitouš (FC Jerigo 1994 Plzeň).

25:34

A domácí se rázem dostávají do dvoubrankového vedení! Autorem branky je DAVID FORMÁČEK 4:2!. Asistence: Petr Vymetal.

5:2

konec (1:1)

Branky: 2. Klimeš (Staněk), 25. Berky (Staněk), 25. Koutný (Novotný), 26. Formáček (Vymetal), 40. Novotný (Formáček) – 11. Šebek (Vitouš), 22. Pekník (Vitouš)

Karty:   26. Vitouš (JPL), 40. Kristl (JPL), 40. Bendl (JPL)

FK Boca Chotěboř: 62 Vymetal T. – 7 Klimeš (C), 2 Novotný, 11 Staněk, 4 Vymetal P. , 6 Koutný, 5 Voborník, 9 Berky, 3 Dočekal, 10 Formáček.

FC Jerigo 1994 Plzeň: 19 Rychna (20 Šoltys) – 7 Malý, 16 O. Vitouš, 13 Bendl, 8 Šebek – 3 A. Frémund, 9 Pavlíček, 10 Blažejovský, 6 Pekník (C) – 11 Kristl.

Rozhodčí: Milner – Řeháček.