Liga juniorů

HK Mladí Draci Šumperk – HCM Warriors Brno

4:1

konec (0:1, 1:0, 3:0)

14.01.2022, 19:00 • Škoda aréna, Šumperk • 24. kolo • Alena Ryšavá (@@alenarysavaa)

Konec zápasu. (21:09:21)

59:19

Hosté se usadili v pásmu a touží po úpravě skóre.

58:08

Mladí Draci právě vstřelili branku!
Šumperk navyšuje v době, kdy se ještě Warriors mohli pokusit o zvrat vedení na tříbrankové. Z kuriózní situace, kdy gólman odklouzal na opačnou stranu se prosadil, dnes již podruhé JOSEF HAAS. Asistence: Kristián Šucha.

58:00

Hosté šli nyní do přečíslení dva na jedno, nebezpečí zažehnáno.

57:27

Šumperk si hlídá střední pásmo, Mladí Draci likvidují nebezpečí hned v jeho zárodku.

56:37

Netolický mohl tečovat puk před Vystavělem, ale nedostal prostor.

56:17

55:43

Mlčoch se pokoušel o nátlak v brankovišti, domácí obránci byli důraznější.

54:34

V oslabení dopředu vyrazili Horký s Netolickým, druhý jmenovaný si klepl o přihrávku, kterou jen otázkou milimetrů neumístil mezi nohy přesunujícího se Vystavěla.

54:17

Ve třetí třetině hru nepříjemně kouskují vyloučení. Nyní si dvě minuty odsedí po skoro sekundové hře pět na pět Tomiczek.

54:00

53:03

Nádherná akce domácích, Horký přihrál bekhendem kotouč na Polácha, který ale nedokázal z přesné nabídky skórovat.

52:03

Blaháčkova tvrdá rána od modré čáry, která změnila před Vystavělem směr, nakonec ale zaplula za domácí branku.

51:22

Netolický se pokoušel překonat Vystavěla z kruhu, ale netrefil přesně hostující klec.

51:05

Nepěkný zákrok na jednoho z domácích v útočném pásmu.

50:45

50:31

Domác jsou ve čtyřech.

50:02

Rašovský zkoušel zahrozit od modré čáry, marně.

4:1

Branky a nahrávky: 34. Polách (Holub, Tomiczek), 42. Tomiczek (Pánek, Holub), 43. Haas (Netolický), 59. Haas (Šucha) – 14. Milotinský (Harásek)

HK Mladí Draci Šumperk: Ryšavý (Ondráček) – Blaháček (A). Holub, Cekr David, Koutecký, Cekr Filip, Netolický, Minařík, Sedláček, Křivohlávek – Kesler, Tomiczek, Haas, Pánek, Šucha, Ševčík, Polách (C), Horký.
Trenér: Petr Rutar

HCM Warriors Brno: Horák (Vystavěl) – Mlčoch, Vacek, Orsech (A), Milotinský, Brokeš – Stárek, Láryš, Marčík, Toman, Kelbl, Staněk, Harásek, Zelinka, Rašovský (C), Heinrich.

35:18 WAB 2 Vystavěl, podrážení, odpyká Láryš
41:35 WAB 2 Milotinský, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu
42:00 MDS 2:1 Tomiczek (Pánek, Holub)
42:59 MDS 3:1 Haas (Netolický)
43:37 WAB 2 Kelbl, hrubost
46:50 WAB 2+20 OK Toman, napadení+nesportovní chování, odpyká Zelinka