2:0

konec (0:0, 0:0, 2:0)

19.10.2021, 18:30 • Ledovyj dvorec, Petrohrad • Jan Prošek

Tipsport: 2.05 4.1 3.03 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

SKA Petrohrad vyhrává tento zápas díky dobré třetí třetině 2:0. O góly se postarali Ivan Morozov a Joonas Kemppainen. (20:44:43)

59:30

Oddechový čas pro domácí.

59:30

Vyloučení v týmu SKA Petrohrad (Valentin Zykov – 2 min., podrážení).

59:02

Hosté hrají v šesti.

58:57

58:57 Joonas KEMPPAINEN - 2:0

58:57

Petrohrad právě vstřelil branku!
Domácí tento zápas vyhrají, puk do prázdné branky dostal JOONAS KEMPPAINEN. Asistence: Vladislav Cicjura.

58:23

Helsinky se nemohou stabilněji usadit v útočném pásmu. Philip Holm rozehrává od své branky.

57:35

Kalle Kossila byl volný před brankou, ale nevypálil. Následně zakončoval Iiro Pakarinen a jeho dobrou střelu kryje Lars Johansson.

56:44

Až nyní se Jokerit nastěhoval do útočného pásma, ale obrana pokus o přihrávku před branku zblokovala.

56:30

Takticky zvládají domácí hokejisté závěr zápasu velmi dobře.

55:01

Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině, domácí celek, který se pracně dostal do vedení, hraje velmi dobře a Helsinkám nedává mnoho prostoru.

54:00

Domácí měli další dvě velké šance, ale první střelu vyrazil brankář před sebe, dorážka pak končí vedle.

53:19

Zakázané uvolnění znamená, že se bude vhazovat před brankou Helsinek.

52:19

Po komerční přestávce pokračuje zápas dál. Následně pálil Teemu Turunen a jeho pokus kryje v pohodě Lars Johansson.

2:0

Branky a nahrávky: 51. Ivan Morozov (N. Gusev, Ožiganov), 59. Kemppainen (Cicjura)

SKA Petrohrad: Lars Johansson (Askarov, Samonov) – Fantenberg, Ožiganov, M. Robinson, Kirsanov, Pylenkov, Koromyslov, Tokranov – Kuzmenko, Kemppainen, Burdasov – N. Gusev, Ivan Morozov, Chusnutdinov – Danila Moisejev, Vey, K. Marčenko – Cicjura, M. Vorobjov, E. Galimov – V. Zykov.

Jokerit Helsinky: Lindbäck (Juvonen) – P. Holm, Lindbohm, D. Sklenička, O. Leskinen, Kivistö, Friman – B. O'Neill, Joensuu, Nicklas Jensen – Savinainen, Kossila, Pakarinen – H. Ikonen, Schroeder, Turunen – Hännikäinen, M. Anttila, Björninen.

Rozhodčí: Birin, Radodin, Gordenko, Sadovnikov

Diváci: 3 150

02:29 JOK 2 Kivistö, podrážení
13:20 PET 2 E. Galimov, hákování
19:19 JOK 2 Schroeder, sekání
30:05 PET 2 Chusnutdinov, zdržování hry / posunutá branka