AZ Havířov – HC Vítkovice Ridera

1:4

konec (0:1, 0:1, 1:2)

19.10.2021, 18:15 • Gascontrol Aréna, Havířov • Skupina Východ • Tomáš Vlček

Ve třetí třetině hosté nejprve svůj náskok dvěma góly navýšili, ale poslední slovo měli havířovští a tak zápas končí výhrou Vítkovic 4:1.
Ode mne je to pro dnešek vše, napočtenou u dalších onlajnů. (20:13:46)

59:32

Puk je za havířovskou brankou.

59:09

Vyloučení v týmu HC Vítkovice Ridera (Man – 2 min., podrážení).

57:49

Havířov právě vstřelil branku!
Teď už se ale domácí dočkali. KAMIL DRÁBEK se trefil z pravého kruhu přesně do vzdálenější šibenice a je to 1:4. Asistence: Samuel Jung.

57:18

Čestný úspěch AZetu měl na hokejce Karas, ale ani na dvakrát z blízka Smolku nepřekonal.

56:11

Hosté šli 3 na 1, ale Jan Valouch si včas lehl do jejich přihrávky a zabránil tím hostům skórovat.

55:38

Domácí se i za nepříznivého stavu snaží něco se stavem utkání udělat, Valouchova bomba těsně míjí vítkovickoiu brankou.

54:42

Maňásek má puk v lapačce, buly v havířovském pásmu.

53:12

Hosté hned po buly zakončovali, Štiak ale na Maňáska nevyzrál.

53:03

Buly před havířovskou brankou. Oddechový čas pro domácí.

52:27

Teď se tempo hry zvýšilo, oba týmy usilovně bruslí, ale bez brankových příležitostí.

50:59

Vítkovice právě vstřelily branku!
TOMÁŠ TOBOLA dostal křížnou přihrávkou nabito do levého kruhu odkud po ledě trefil poloodkrytou branku. Asistence: Matěj Štiak a Robert Chlán.

49:24

ONDŘEJ KRČMARSKÝ si najel do mezikruží a jeho polovysoká střela skončila po teči v brance – 0:3. Asistence: Sebastian Glas.

48:22

Chlán byl sám před havířovskou brankou, dlouho mířil, ale nakonec poslal puk mimo tři tyče.

47:58

Domácí Svozil pronikl do útočného pásma a dostal se ke střele i dorážce, ale Smolka je neprůstřelný.

47:31

Buly na havířovské modré.

45:58

Hosté aktivní v útočné třetině, po střele Krčmarského cinkl puk o břevno domácí svatyně!

43:38

Řada nepřesnostní na obou stranách, úroveň utkání klesá dolů.

1:4

Branky a nahrávky: 58. Drábek (Jung) – 6. Štiak (Chlán, Bialy), 33. Štiak (Chlán, Tobola), 50. Krčmarský (Glas), 51. Tobola (Štiak, Chlán)

AZ Havířov: Maňásek (Přecechtěl) – Beleš, Maršálek, Valouch (A), Zielinski, Jurček, Pilíšek, Vadovič (A) – Ščerba, Karas, Kubečka, Middleton, Hansel, Dábek, Jelének, Jung, Svozil (C), Loza

HC Vítkovice Ridera: Smolka (Vávra) – Falhar, Fibigr, Chaloupka (A), Bialy, Man, Lazár, Činčala – Glas, Krčmarský, Fojtík, Matějka, Tobola (A), Saxa, Vítek, Štiak (C), Chlán, Lerch

Rozhodčí: Cabák – Kořistka, Bezděk