2:1

konec (1:0, 1:1, 0:0)

15.10.2021, 18:30 • CSKA Arena, Moskva • Tomáš Lysý (@tomaslysy86)

Tipsport: 1.26 6.61 8.9 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

S konstatováním, že CSKA Moskva se doma natrápila na výhru 2:1 nad nejhorším týmem KHL Admiralem Vladivostok, ale bere povinné dva body, se s Vámi loučí a hezký večer přeje Tomáš Lysý. (22:21:45)
Československá stopa v utkání:
Libor Šulák (VLD): 0+0, 2 střely, čas na ledě 21:55
Vojtěch Mozík (VLD): 0+0, 0 střel, čas na ledě 16:14.
Bez využití.
Ve třetí třetině už jsme branku neviděli. CSKA Moskva tak vítězí nad Admiralem Vladivostok 2:1, když se v 15. minutě trefil Maxim Sorkin a za sedm minut na něj navázal Andrej Světlakov. Poté začali hrát domácí lehkovážně a Admiral toho využil ke snížení na 1:2 zásluhou Rihardse Bukartse. Následnou přesilovku, stejně jako další šance, už ale hosté nevyužili a gól nepadl ani při jejich závěrečné hře bez gólmana – 2:1.

59:59

Tak ještě proběhne jedno buly před Adamem Reidebornem. CSKA je právě sekundu od vítězství a dvou bodů.

59:42

Domácím se podařilo poslat puk o kousek za obrannou modrou do středního pásma. Hosté mají poslední sekundy času.

59:15

Po zakázaném uvolnění CSKA se puk stěhuje opět před Adama Reideborna.

59:09

CSKA Moskva hraje v plném počtu.

58:57

Adam Reideborn se poslední sekundy má co ohánět. Rána Joshe Kestnera z vrcholu pravého kruhu byla nebezpečná, neviděl na ní, ale dokázal jí vyrazit.

58:37

Další buly již hosté vyhráli a kombinují v útočném pásmu.

58:34

Buly se bude opakovat, čas bude následně o dvě sekundy pozdržen.

58:32

Hosté se pokusí vyrovnat se šesti hráči v poli.

58:32

Admral Vladivostok si bere oddechový čas.

58:32

Adam Reideborn kryl ostrou střelu z pravé strany, přerušuje hru a následovat asi bude odvolání branáře hostí.

58:26

Stejně tak jako nyní.

58:00

Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny a po závaru před brankou CSKA se domácí osvobozují.

57:17

Hned po buly se ke střele dostal Arťom Garejev, jenž si na pravém kruhu ještě přikleknul. Ale Adam Reideborn na jeho střelu dosáhl.

2:1

Branky a nahrávky: 15. Sorkin (Kameněv), 22. Světlakov (Okulov) – 36. Rihards Bukarts (Obidin, Metalnikov)

CSKA Moskva: Reideborn (Ivan Fedotov) – Gilmour, V. Svedberg, N. Nestěrov, Arťom Sergejev, Lugovjak, M. Ibragimov, Kaliničenko – Andronov (C), P. Karnauchov, Alexandr Popov (A) – M. Guskov, Slepyšev, Grigorenko – S. Plotnikov (A), Sorkin, Okulov – Sošnikov, Světlakov, Poltapov – Kameněv.

Admiral Vladivostok: Serebrjakov (Sinjagin) – Mozík, Šulák, Metalnikov, Matuškin, Chamidullin, Fazylzjanov, Palivko – Obidin, Kestner, Rihards Bukarts – Lugin (C), A. Garejev, Gračov – A. Manukjan, Arťuchin (A), Sajustov (A) – A. Ševčenko, Vladislav Ušenin, Vjačeslav Ušenin.

Rozhodčí: Sergej Kulakov, Roman Sčenjov – Daniil Zacharov, Alexander Sysujev

10:00 VLD 2 Matuškin, hákování
14:37 MOS 1:0 Sorkin (Kameněv)
21:34 MOS 2:0 Světlakov (Okulov)
24:31 MOS 2 N. Nestěrov, podrážení
24:57 VLD 2 Vjačeslav Ušenin, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo
30:46 VLD 2 Palivko, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo
35:25 VLD 2:1 Rihards Bukarts (Obidin, Metalnikov)
35:43 MOS 2 V. Svedberg, podrážení
50:41 VLD 2 Lugin, hrubost