DHL Extraliga juniorů

HC Sparta Praha – Mountfield HK

1:0

konec (0:0, 0:0, 1:0)

15.10.2021, 18:00 • Tipsport Arena, Za Elektrárnou 419/1, 170 00 Praha 7-Bubeneč • 10. kolo • Jakub Houžvička

Viděli jsme utkání, ve kterém nejprve Sparta měla v první třetině střeleckou převahu, až na Vitoucha si ovšem vyložené šance nevytvořila. Ve druhé třetině se mírnou převahou prezentoval Hradec, za Krbečkem zvonila tyčka, ze samostatného úniku se neprosadil Lang. Ve třetí třetině byla hra již velice vyrovnaná, rozhodnout mohl z nájezdu Zembol, Tichý ovšem skvěle jeho kličku vystihl. Štěstí nakonec stálo při pražském týmu, nabídnutou přesilovku v závěru využil Oto Theimer. Hradec už neměl dostatek času na reakci, Sparta tak na svém ledě porazila Hradec hubeně 1:0. (20:08:29)

59:54

Zakázané uvolnění Sparty, puk těsně míjí odkrytou branku hostů.

59:40

Pinkasova střela míří mimo branku.

59:35

Hradec si vyžádal oddechový čas.

59:35

Zakázané uvolnění Sparty, vhazovat se bude po Krbečkově pravé straně.

59:06

Hradci se nedaří dostat se na delší dobu do soupeřova pásma.

58:23

Sparta právě vstřelila branku!
Sparta se konečně dočkala! V nabídnuté přesilovce Hradec zatlačila výrazně před vlastní branku a ve skrumáži se nejlépe zorientoval OTO THEIMER, který tak svůj tým dostává do vedení. Asistence: Michal Vitouch, Jan Krupička.