5:3

konec (1:1, 3:1, 1:1)

13.10.2021, 18:30 • Ledovyj dvorec, Petrohrad • Jan Prošek

Tipsport: 2.3 3.97 2.66 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Domácí celek díky povedené třetí třetině vyhrává tento zápas 5:3. Hostům nepomohla ani závěrečná hra bez brankáře, při které inkasoval branku. Body zůstávají v Petrohradu. Moskva sice byla střelecky aktivnější 25:22, ale na body to nestačilo. (20:54:28)

Petrohrad právě vstřelil branku!
Z obranného pásma bekhendem se prosazuje do prázdné branky JEVGENIJ KETOV.

58:11

Hosté hrají bez brankáře.

57:40

Hostující celek se usadil v útočném pásmu, kde se pokouší něco vymyslet.

57:00

Dostáváme se do finální fáze hry v tomto zápase, respektive v jeho třetí třetině.

56:25

Hraje se spíše ve středním pásmu, ani jeden celek se nemůže usadit v útočné třetině.

55:13

Tentokrát se píská zakázané uvolnění na druhé straně.

54:27

Vjačeslav Vojnov dostal kotouč do útočného pásma, ale obrana si dokázala poradit. Petrohrad nyní spoléhá na precizní defenzivu.
Lars Johansson rozehrává za svou brankou, následně jeho spoluhráči na chvíli přišli o puk, domácí vyhodili na icing.

53:38

Marat Chusnutdinov chtěl vypálit od modré čáry, jeho pokud byl nepřesný.

53:03

Po krátké přestávce pokračuje hra dál, sledujeme aktivní hru domácích, kteří se pokouší své vedení navýšit.

52:46

Komerční přestávka.

52:35

Hosté sice byli v útočném pásmu, ale obrana hraje zodpovědně.

52:00

Sice sledujeme přesilovku, ale na výraznější šanci čekáme.

50:41

Vyloučení v týmu SKA Petrohrad (Linden Vey – 2 min., podrážení).

5:3

Branky a nahrávky: 20. Ivan Morozov (Vey, M. Robinson), 25. Burdasov (Kuzmenko, Vey), 33. Kemppainen, 34. Kemppainen (Cicjura, Burdasov), 59. Ketov – 18. Raševskij, 26. Raševskij (Andrej Sergejev), 48. Klinkhammer (A. Pedan, Andrej Sergejev)

SKA Petrohrad: Lars Johansson (Askarov) – Fantenberg, Ožiganov, M. Robinson, Kirsanov, Pautov, Tokranov, Pylenkov – Kemppainen, Burdasov, Kuzmenko – Timkin, Vey, Chusnutdinov – Danila Moisejev, Ketov, Cicjura – K. Marčenko, Ivan Morozov, E. Galimov.

Dynamo Moskva: I. Bočarov (A. Jerjomenko, G. Kuzněcov) – A. Mironov, Vojnov, Andrej Sergejev, Volkov, S. Bojkov, A. Pedan, N. Novikov – Petunin, Galijev, Šipačov – O'Dell, Kisakov, Raševskij – A. Nazarevič, Fisenko, Čebykin – Igumnov, Bryzgalov, V. Jefremov – Klinkhammer.

Rozhodčí: Sergej, Kulakov – Viljugin, Chernyšov

Diváci: 3 645

02:28 DMS 2 V. Jefremov, držení
09:48 PET 2 M. Robinson, držení
12:30 PET 2 Tokranov, držení
17:15 DMS 0:1 Raševskij