konec (1:1)

15.09.2021, 17:00 • Vilnius Aréna, Litva • Skupina B • Michal Raška

Tipsport: 2.27 4.04 2.41 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (18:52:57)
Je konec. Egypt nakonec porazil Guatemalu v dramatickém zápase poměrem 6:3. Do utkání sice domácí vstoupili dobře, protože ve 4. minutě se trefil Mansúr, ale před přestávkou srovnal Mansilla. Druhá polovina zápasu nám nabídla velké zvraty. Nejprve šli hosté ve 25. minutě po gólu Ruize do vedení, ale na to odpověděl ve 32. minutě el-Ašwal. O minutu později Guatemala znovu vedla, když se trefil Ruiz, ale ve 34. minutě srovnal Šúla. No a následně se ve 36., 37. a 40. minutě trefil Ajd, který tak zkompletoval hattrick a zajistil výhru Egypta.

40

40. Mostafa AJD - 6:3

40

Egypt právě vstřelil branku!
Domácí využili, že soupeř hrál bez brankáře a po zisku míče šli do brejku 3 na 1, kdy MOSTAFA AJD zakončil z poloviny hrací plochy do zcela prázdné svatyně a zkompletoval hattrick během pěti minut.

40

Egypt půl minutu před koncem drží míč a tohle už si pohlídá.

40

Brankář Ramirez musel jít z brány, aby znemožnil soupeřovi vystřelit.

40

Oddechový čas pro domácí.

39

Egypt se nyní ale vehementně brání a nedává soupeři žádný prostor ke střele.

39

El-Ašwal po zisku míče zkoušel trefit odkrytou bránu přes celé hřiště, ale trefil jen levou tyč! Guatemala tak ještě žije.

38

Po chvíli pálil z pravé strany také Roman Alvarado, ovšem jeho pokus rovněž skončil v moci gólmana Abdelnásira.

38

Guatemala to zkouší bez brankáře, ale následné zakončení Mansilly skončilo vedle domácí svatyně.

37

37. Mostafa AJD - 5:3

37

A je to o dvě branky pro domácí, kteří tak jsou velice blízko důležité výhře! Mansúr posunul míč MOSTAFAU AJDOVI a jeho prudká přízemní rána skončila u pravé tyče. Egypt tak vede 5:3! Asistence: Mohamed Mansúr.

37

Oddechový čas pro hosty.

36

36. Mostafa AJD - 4:3

36

Domácí jdou do vedení 4:3! Elashwal nejprve vypálil tvrdou ránu, kterou ale brankář Ramirez nedokázal zachytit, ale pouze vyrazil před sebe, kde byl připraven MOSTAFA AJD a ten z bezprostřední blízkosti zakončil do poloprázdné brány.

36

Nyní se hraje v rychlém tempu nahoru dolů a možná je to spíše Egypt, který drží častěji míč.

6:3

konec (1:1)

Branky: 4. Mansúr (Šúla), 32. el-Ašwal, 34. Šúla (el-Ašwal), 36. Ajd, 37. Ajd (Mansúr), 40. Ajd – 16. Mansilla (Santizo), 25. Ruiz, 33. Ruiz (Ruiz)

Karty:   30. Dunga (EGY)

Egypt: Abdelnásir (Šober) – Alla, Dunga, Mansúr, Šúla – Ahed, Body, Ajd (C), el-Ašwal, Koki, Saeí, Júsrí

Guatemala: Ramirez (Reyes) – Enriquez, Mansilla, Sandoval, Santizo – Aguilar (C), Alay, Alvarado, Campaignac, González, Moran, Ruiz

Rozhodčí: Nazemi – Mehrabi, Bukujev