Olympijské hry - Vodní pólo (ženy)

Jihoafrická republika – Španělsko

4:29

konec (2:5, 1:9, 1:5, 0:10)

24.07.2021, 11:20 • Tatsumi Water Polo Centre • Skupina A • Patrik Sandev (@Thimpu25)

Z mé strany vše, u dalších on-line přenosů brzy na shledanou. (12:22:43)
Nebylo co řešit. Španělsko málem zasadilo největšímu outsiderovi měření sil ve vodním pólu skoro třicet gólu, v pohodovém tempu si dokráčelo pro výhru. Jihoafrická republika vsítila pouhé čtyři góly. Schytala opravdu těžký debakl. Ostatně ale takový se vlastně dal očekávat.

4. čtvrtina skončila

0:21

Dvacet vteřin do konce utkání! Ruizová zaznamenala také branku číslo dvacet devět. Stihne ještě Španělsko zaznamenat i třicátou trefu?

4:29

1:05

Že by JAR dostalo naloženo, lidově řečeno, třicet? Je to dost možné. Ruizová přidala v pořadí 28. gól Španělska.

4:28

1:53

C. Esparová Llaquetová zhruba dvě minuty před koncem znovu úřadovala. JAR loví míče ze své sítě jeden po druhém v rychlém sledu.

4:27

2:38

Oritzová během krátké chvilky skórovala také podruhé. Kde se konečné skóre zastaví?

4:26

3:18

Španělky v útoku nepolevují. A možná že u jejím soupeřkám jednoduše docházejí síly. Další gól měla na starosti Oritzová.

4:25

4:03

Ze středu pole zasadila Jihoafrické republice další úder Leitonová Arronesová.

4:24

4:19

Vaughnová minula bránu. JAR už opravdu dlouhou dobu v útoku pouze tápe.

4:48

Bachová zužitkovala protiútok. Španělsko naděluje a naděluje...

4:23

5:25

Rozdíl mezi JAR a Španělskem se stále navyšuje. O to se teď postarala Tarragová Aymerichová.

4:22

5:55

Mullerová chtěla zaznamenat aspoň pátý gól JAR, jenže svůj pokus směřovala jen mimo prostor třech tyčí.

6:18

Ruizová překonala Maartensovou, náskok Španělek stále roste. Jihoafrická republika opravdu nedokáže konkurovat.

4:21

7:09

Bachová se taktéž prosadila, poprvé v tomto utkání. Tahle čtvrtina by měla být vážně už jen jakousi formalitou. Dvacátá branka pro Španělky!

4:20

4. čtvrtina začala
Tahle čtvrtina nebyla na branky tak bohatá. Každopádně jedno je jasné. Pokud Španělsko opravdu hrubě nepokazí poslední čtvrtinu, zaraduje se z očekávané výhry.