3:2

po prodl. (0:1, 1:1, 1:0 - 1:0)

11.04.2021, 02:00 • Enterprise Center, St. Louis • Daniel Fekets (@DFekets)

Tipsport: 2.7 4.13 2.21 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z mé strany je to pro tento zápas vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný nedělní den. Na počtenou! (04:57:05)

3. Vince Dunn (STL) – 0+3
Skončilo nám utkání mezi St. Louis a Minnesotou, po kterém stejně jako včera berou dva body domácí. Ti se ale dnes rozhodně více nadřeli, neboť vyhráli 3:2 po prodloužení a svou ztrátu dohnali až v poslední minutě třetí třetiny. Do vedení šla v první třetině Minnesota po gólu Nica Sturma. Na začátku třetiny druhé ale vyrovnal z přesilové hry Mike Hoffman a začínalo se tedy od nuly. Divočáci si ale na konci prostředního dějství vrátili vedení na svou stranu po přesilovkové trefě Matta Dumby. Tentýž hráč byl ale nešťastným hrdinou již zmíněné poslední minuty třetí třetiny, když si srazil do branky vyraženou střelu Mikea Hoffmana. V následném prodloužení byli lepší domácí, o jejich výhře rozhodl kapitán Ryan O'Reilly.

64:58

64:58 Ryan O'REILLY - 3:2

64:58

St. Louis právě vstřelilo branku!
Přesně dvě sekundy před koncem prodloužení rozhoduje utkání kapitán St. Louis RYAN O'REILLY. Útočník s číslem 90 na dresu si přebral přihrávku Schenna, obkroužil bránu a poté bekhendem vymetl pavučinku nad ramenem Cama Talbota. Na nájezdy tedy nedojde, domácí po zásluze rozhodli už nyní. 3:2 po prodloužení. Asistence: Brayden Schenn a Vince Dunn.

64:20

Jaden Schwartz vystřelil z velké rychlosti jen těsně vedle vzdálenější tyče.

63:49

Zpětná přihrávka k modré čáře v podání dnes dvougólového Hoffmana přesná nebyla. Bluesmani se tak musí vracet do střední třetiny.

63:24

Po dalším zákroku po střele Vladimira Tarasenka přišel Cam Talbot o masku. Hra se tak musela přerušit.

62:53

Ryan O'Reilly skvěle zapracoval v defenzívě. Díky němu domácí přidrželi puk a po vystřídání budou moct znovu zaútočit.

62:27

Talbot předvedl další důležitý zákrok, po kterém navíc stačil hokejkou kotouč odehrát.

61:57

V prodloužení jsou zatím domácí lepší. Mnohem častěji drží kotouč ve své moci a zatím jsou před bránou Minnesoty nebezpečnější.

61:26

Marcus Johansson dokázal zastavit ofenzivní choutky Braydena Schenna, který si to v tu chvíli už rovnal ke střele.

60:56

Na druhé straně prověřil pozornost hostujícího brankáře Jaden Schwartz. Útočník Blues ale napálil hruď Cama Talbota.

60:27

Kirill Kaprizov dostal prostor a málem toho využil. Jeho prudká střela ale skončila na masce Villeho Hussa.

60:01

Střely na bránu po 3. třetině: 26 – 29

60:00

3:2

Branky a nahrávky: 24. Hoffman (Dunn, Bozak), 60. Hoffman (Dunn, Perron), 65. R. O'Reilly (B. Schenn, Dunn) – 19. Sturm (Cramarossa), 39. Dumba (Suter, Ma. Johansson)

St. Louis Blues: Husso (Binnington) – Faulk, Krug, Dunn, Scandella, Parayko, Walman – Perron, R. O'Reilly (C), Blais – Tarasenko (A), B. Schenn (A), Schwartz – Hoffman, Bozak, Sanford – Kyrou, Barbašev, Clifford.

Minnesota Wild: Talbot (Kähkönen) – Spurgeon (C), Suter (A), Dumba, Brodin, Soucy, Cole – Ma. Johansson, J. Eriksson Ek, Parise (A) – Zuccarello, V. Rask, Kaprizov – Bonino, Hartman, Greenway – Rau, Sturm, Cramarossa.

Rozhodčí: Rehman, Chmielewski – Kovachik, Kelly

12:34 STL 2 Dunn, hákování
18:25 MNS 0:1 Sturm (Cramarossa)
21:10 MNS 2 J. Eriksson Ek, vysoká hůl
23:07 STL 1:1 Hoffman (Dunn, Bozak)
25:26 MNS 2 Spurgeon, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo