11.04.2021, 20:00 • Wells Fargo Center, Philadelphia • Denisa Józsová

Tipsport: 1.73 4.61 3.75 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mě je to pro dnešek vše, přeji vám hezký zbytek dne a někdy zase u onlajnu na počtenou! (22:51:47)
Česká & slovenská stopa

Jakub Voráček (PHI) – 0+0, -2 účast, 3 střely na bránu, TM 0, čas na ledě 17:35.
Kdo se postavil do brankoviště?

Carter Hart (PHI) – 26 zákroků, 4 OG, úspěšnost 86,7%, odchytal 59:09.

Linus Ullmark (BUF) – 40 zákroků, 3 OG, úspěšnost 93%, odchytal 59:43.

Hity: 17 – 21
Je konec! V dnešním duelu vítězí Buffalo, což je možná poněkud překvapivé. Do vedení šli navíc jako první v poslední třetině domácí, když se trefil Shayne Gostisbehere. Šavle se sice snažily, ale dlouho se nemohly dočkat zásahu. Ten přišel až při hře bez gólmana, když trefu Jeffa Skinnera ještě posvětilo video. O pár vteřin později navíc přišla otočka, když se trefil Rasmus Asplund. Výhru hostů pečetil trefou do prázdné branky Casey Mittelstadt.

59:37

59:37 Casey MITTELSTADT - 3:5

59:37

Sabres právě vstřelili branku!
Je rozhodnuto! Kotouč se u útočné modré několikrát odrazil, až si ho našel CASEY MITTELSTADT, jenž ho z poloviny hřiště poslal do odkryté branky. Asistence: Kyle Okposo a Riley Sheahan.

59:00

Minuta do konce utkání!

58:46

A mohlo být srovnáno! Jakub Voráček dostal bekhendem puk do brankoviště, kde přišla dorážka. Linus Ullmark v té době už jen ležel, ale kotouč proletěl vedle branky!

58:15

S domácím celkem to tentokrát nevypadá vůbec dobře, proto hraje bez gólmana!

57:22

57:22 Rasmus ASPLUND - 3:4

57:22

A pozor hostující hokejisté jdou po několika vteřinách dokonce do vedení! Jacob Bryson vypálil od modré a Hart betonem puk vyrazil jenom před sebe. Tam byl jako první clonící RASMUS ASPLUND, jenž bekhendem rozvlnil síťku! Asistence: Jacob Bryson.

56:57

Skinnerově brusli ale pomohl také jeden ze soupeřů, který ho v té době podkopl, a tak branka platí!

56:57

V akci je opravdu video!

56:57

56:57 Jeff SKINNER - 3:3

56:57

Tři minuty před koncem se hosté prosazují a dost možná posílají zápas do prodloužení! Victor Olofsson vypálil od modré a Carter Hart neudržel puk ve výstroji. Touš do branky dorazil JEFF SKINNER, ale dostal ho tam bruslí... Tak uvidíme, jestli se bude ještě volat. Asistence: Victor Olofsson a Jacob Bryson.

56:46

Opravdu se mu to povedlo a na několik sekund zamklo svého soupeře v pásmu. Claude Giroux poté jemně vyhodil puk, ale ten doklouzal až na icing.

3:5

Branky a nahrávky: 12. Lindblom (Gostisbehere, Aube-Kubel), 15. Farabee (Patrick, Couturier), 44. Gostisbehere (Farabee, P. Myers) – 24. S. Reinhart (Skinner), 25. Ruotsalainen (Cozens), 57. Skinner (Olofsson, Bryson), 58. Asplund (Bryson), 60. Mittelstadt (Okposo, Sheahan)

Philadelphia Flyers: Hart (Elliott) – Braun, Provorov (A), Hägg, Sanheim, Gostisbehere, P. Myers – Farabee, Couturier (A), J. van Riemsdyk – Konecny, Giroux (C), Voráček – Patrick, K. Hayes, Laughton – Aube-Kubel, Laczynski, Lindblom.

Buffalo Sabres: Ullmark (Tokarski) – Ristolainen (A), Bryson, Jokiharju, Dahlin, C. Miller, Irwin – Olofsson, S. Reinhart (A), Skinner – Tage Thompson, Mittelstadt, Asplund – Okposo (A), Cozens, Ruotsalainen – Sheahan, Eakin, Rieder.

Rozhodčí: Blandina, Charron – Flemington, Gawryletz

04:42 PHI 2 Giroux, podrážení
11:36 PHI 1:0 Lindblom (Gostisbehere, Aube-Kubel)
12:15 BUF 2 Ruotsalainen, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo
14:15 PHI 2:0 Farabee (Patrick, Couturier)
16:58 PHI 2 P. Myers, držení