Generali play off Tipsport extraligy

BK Mladá Boleslav – HC Oceláři Třinec

1:3

konec (0:2, 1:1, 0:0) Stav série: 1:2

07.04.2021, 19:00 • ŠKOENERGO Aréna, Mladá Boleslav • Semifinále • Michal Konvalina

Tipsport: 2.7 4.2 2.3 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

50:42

Šance pro Bruslaře. Martin Gernát si jde odpočinout na trestnou, provinil se vyhozením puku ven mimo hřiště.

34:40

Další přesilovka pro domácí tým. Na dvě minuty za držení protihráče jde pykat Tomáš Kundrátek.

29:20

Gól je pro domácí tým velká vzpruha – a přichází další dobrá možnost. Vrána v souboji u zadního hrazení podrazil Kousala a jde si sednout.

22:06

A domácí jdou zase do čtyř. Dlapa je za souboj se Špačkem vyloučen za nedovolené bránění.

11:04

Máme tady první trest, v souboji u mantinelu si nedovoleně počínal domácí Pavel Kousal. Je vykázán na dvě minuty za podrážení.

1:3

Branky a nahrávky: 29. Šťastný (Šidlík, Kotala) – 2. Rodewald (Špaček, M. Kovařčík), 13. Martin Růžička (M. Stránský, P. Vrána), 39. Miloš Roman (Dravecký)

BK Mladá Boleslav: J. Růžička (Krošelj) – Ševc (C), Šidlík, Dlapa, Pláněk (A), Bernad, Fillman, Hrbas – Kotala, A. Zbořil (A), Šťastný – Cienciala, Claireaux, Jääskeläinen – Trávníček, Najman, P. Kousal – J. Strnad, Bičevskis, J. Stránský.

HC Oceláři Třinec: Kacetl (Štěpánek) – M. Doudera, Gernát, Freibergs, D. Musil, Jaroměřský, Kundrátek – M. Stránský, P. Vrána (C), Martin Růžička (A) – Kurovský, Marcinko, Chmielewski – M. Kovařčík, Špaček, Rodewald – Hrehorčák, Miloš Roman, Dravecký (A) – Hrňa.

Rozhodčí: Hodek, Lacina – Brejcha, Pešek

01:50 TRI 0:1 Rodewald (Špaček, M. Kovařčík)
11:04 MBL 2 P. Kousal, podrážení
12:02 TRI 0:2 Martin Růžička (M. Stránský, P. Vrána)
22:06 MBL 2 Dlapa, nedovolené bránění
28:18 MBL 1:2 Šťastný (Šidlík, Kotala)