2:3

po s.n. (0:2) (1:0, 0:0, 1:2 - 0:0)

07.04.2021, 01:30 • Little Caesars Arena, Detroit • Daniel Fekets (@DFekets)

Tipsport: 3.32 4.24 1.91 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z mé strany je to pro tento zápas vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný středeční den. Na počtenou! (04:27:00)
Skončilo nám utkání mezi Detroitem a Nashvillem, po kterém se nakonec radují hostující hokejisté, přestože v utkání ani chvíli nevedli. Dvakrát se jim povedlo dotáhnout ztrátu a v nájezdech nakonec byli úspěšnější oni. Rozdílový nájezd proměnil Ryan Johansen, načež hned po něm skóroval i Roman Josi. Švýcarský bek si zároveň připsal dvě asistence a po zásluze byl zvolen 1. hvězdou utkání. Nashville dnes zvítězil 3:2 po nájezdech.

Ryan JOHANSEN - 2:3

V samostatných nájezdech zvítězil tým Nashville Predators.
Autorem vítězné branky je RYAN JOHANSEN, který se prosadil už v první sérii nájezdů.

Roman JOSI

2. série 0:2

Roman Josi rozhoduje o výhře Nashvillu. V mezikruží vystřelil prudce k tyči a je hotovo!

Filip ZADINA

2. série 0:1

Českému útočníkovi Filipu Zadinovi nevyšel bekhendový blafák. Neprovedl ho však špatně, jenže Saros byl úspěšnější.

Ryan JOHANSEN

1. série 0:1

Už to vypadalo, že také Ryan Johansen svůj nájezd překombinoval. Nakonec však dokázal kotouč přehoupnout přes levý beton ležícího Greisse.

Dylan LARKIN

1. série 0:0

Jako první se k nájezdu postavil Dylan Larkin, ale kapitán Red Wings si jej za rámeček rozhodně nedá. Kotouč se mu při kličce zamotal a Saros měl celkem jednoduchou práci.

Samostatné nájezdy začínají.
O majiteli dvou bodů nerozhodlo ani prodloužení, ve kterém měly šance oba celky. Nicméně teď se už musí soustředit na nájezdovou loterii.

65:00

Prodloužení skončilo.

64:37

Přichází ještě oddechový čas, který si bere hostující trenér John Hynes. Predators samozřejmě chtějí utkání rozhodnout ještě v prodloužení.

64:37

Na druhé straně vystřelil z velké rychlosti po levém křídle Eeli Tolvanen. Útočník Nashvillu ale trefil rameno Greisse, od kterého se touš odrazil mimo hrací plochu.

64:07

Prodloužení nyní dospělo do své poslední minuty. Detroit hraje v útočném pásmu.

63:37

Akci dva na jednoho nedotáhl do gólového konce Adam Erne. Střelec druhé branky Red Wings o kousek netrefil prostor u zadní tyče.

62:58

Znovu se dostal Roman Josi díky svým manévrům do skvělé pozice. Bekhendový blafák hostujícího kapitána skončil na betonu brankáře.

62:20

Nashville celkem dlouho kombinoval v útočném pásmu, ale finální přihrávka se mu nepovedla ideálně.

61:51

Anthony Mantha vybojoval pro domácí útočné pásmo tím, že nahodil kotouč na hruď Juusa Sarose.

61:10

Už to vypadalo, že by se Calle Järnkrok mohl dostat do samostatného úniku. Larkin ale situaci dobruslil a pořádně mu zatopil. Nakonec šel puk k Ekholmovi, jehož ránu ale Greiss zachytil.

60:39

Roman Josi velmi chytře pronikl až ke Greissovi. Puk ale okolo betonu domácího brankáře neprocedil.

60:17

Ryanu Johansenovi nevyšel manévr u modré čáry. Kotouč ale zůstává na hokejkách hostů.

60:01

Střely na bránu po 3. třetině: 24 – 26

60:00

59:48

Dočkáme se prodloužení. Základní hrací doba se dohrává v neutrální zóně.

59:23

Colton Sissons se mohl dostat k ještě jedné střele, ale útočnou modrou čáru nepřešel ideálně.

58:43

Hned po buly střílel z vrcholu kruhu Roman Josi. Švýcarský zadák ale horní tyč o pár centimetrů přestřelil.

58:17

Zpětná přihrávka Eeliho Tolvanena se s přesností nepotkala. Nashville se tak bude muset pokoušet o znovudobytí útočného pásma.

57:47

Domácí se dostali do úzkých, a proto posunuli puk na zakázané uvolnění. Čeká nás vhazování před Thomasem Greissem.

57:16

Stecherova rána bekhendem skončila na hokejkách hostujících hráčů. Dopředu teď mohou Predátoři.

56:02

56:02 Mikael GRANLUND - 2:2

56:02

Nashville právě vstřelil branku!
Predators bleskově přesilovku využívají a znovu tady máme nerozhodný stav! Roman Josi nabil Callemu Järnkrokovi, jehož ránu vyrazil Thomas Greiss levým betonem k nikým nehlídanému MIKAELU GRANLUNDOVI. Ten už neměl problém s doklepnutím puku do sítě. 2:2. Asistence: Dante Fabbro a Roman Josi.

55:43

Vyloučení v týmu Detroit Red Wings (Marc Staal – 2 min., podrážení).

55:43

Před námi je poslední komerční pauza tohoto utkání. Po ní se už dostaneme do závěrečné fáze zápasu.

55:17

Detroit se ale rozhodně osmělil. Po nepříliš povedeném vstupu do třetiny je nyní aktivnější i směrem dopředu, přestože drží vedení.

54:32

Erne obral Grimaldiho. Zpoza brány poté našel spoluhráče u modré čáry a o pár chvil později se udál před Sarosem poměrně značný závar. Predátoři ale odolali.

53:57

Hostům je nyní odpískán ofsajd. Nashville má před sebou jen něco málo přes šest minut k tomu, aby srovnal pro něj nepříznivý stav.

53:18

Domácí zachytili touš ve vlastní třetině. Následně vyrazili do protiútoku tři na dva, který řídil Vladislav Naměstnikov. Útočník s číslem 92 na dresu nadvakrát zakončoval těsně před Sarosem, ale jeho druhý pokus se o pár centimetrů k zadní tyči nevešel.

52:47

Michael Rasmussen velice tvrdě narazil na hrazení. Zdá se ale, že útočník Detroitu bude v pořádku.

52:02

52:02 Adam ERNE - 2:1

52:02

Detroit právě vstřelil branku!
Znovu platilo staré známé nedáš, dostaneš! Detroit se opět dostává do vedení díky důsledné práci ADAMA ERNEHO před brankovištěm. Odraženou střelu Jona Merrilla si našel a kotouč poté zametl za brankovou čáru. 2:1. Asistence: Jon Merrill a Christian Djoos.

51:35

Johansen sice byl otravován Staalem, i tak ale dokázal přesně přihrát. Z této pobídky poté pramenila velice nebezpečná šance hostů, kterou ale Greiss přečetl.

51:03

Trenin nedokázal udržet puk v pásmu soupeře. Detroit si nyní s noblesou poradil.

50:21

Dylan Larkin pracoval před bránou hostů, jenže černá guma se mu neodrazila příhodně do lepší střelecké pozice.

Staňte se fanoušky NHL.cz!

50:08

Christian Djoos ale znovu prokázal své ofenzivní choutky. Dokázal se na pravém kruhu obtočit a poté i vypálit. Saros si ale nadvakrát poradil.

49:39

Djoosova střela od modré čáry byla přizvednuta do ochranné sítě. Čeká nás po delší době vhazování před Juusem Sarosem, jenž je ve třetí třetině téměř bez práce.

49:24

Detroit teď lehce otupil tlak Nashvillu tím, že drží puk ve své moci.

48:55

Stecher se vymanil z nátlaku hostujících hráčů a velmi dobře dokázal vyvézt puk z nebezpečné zóny.

47:58

Thomas Greiss se snažil co nejvíce zmenšit střelecký úhel hostujících hokejistů. To se brankáři Red Wings povedlo, Nashville totiž vytlačil ze střeleckého postavení.

47:30

Jeremy Davies se odhodlal k ráně od modré čáry. Thomas Greiss měl odkrytý výhled a včas stačil zasáhnout.

47:04

Hronek pěknou přihrávkou z otočky našel Helma, který se ale levým křídlem neprobil.

46:23

Roman Josi ale ukázal, že je při chuti. Dnes patří mezi nejlepší hráče na ledě, a to potvrdil i nyní. Jeho průnik útočným pásmem ale skončil nepřesnou přihrávkou.

45:21

Harpur předvedl velký nedůraz ve vlastním pásmu a jeho celek byl málem potrestán. Anthony Mantha se rázem dostal do přečíslení dva na jednoho. Pěknou přihrávkou ještě našel Valtteriho Filppulu, jenž ale z těsné blízkosti neuspěl.

44:42

Teď mají všechny trumfy v rukách hostující hokejisté, kteří rozhodně budou chtít pokračovat ve své aktivní hře.

43:32

43:32 Luke KUNIN - 1:1

43:32

V obraně Detroitu se ale otevřela vrata, kterých využil LUKE KUNIN. Roman Josi na něj propasíroval přihrávku mezi obránci a forvard Nashvillu se dostal do výborné střelecké pozice. Zvolil zakončení pod horní tyč, které mu vyšlo. Stav utkání je tedy ve 44. minutě srovnán. 1:1. Asistence: Roman Josi a Matt Benning.

42:56

Detroit ale soupeři nedává ani kousek prostoru, přestože už teď je jasné, že aktivita bude na holích nashvillských Predátorů.

42:26

Domácí bez potíží vyhazují touš do střední třetiny. Nashville tak bude muset podnikat další útočnou akci.

41:36

Svečnikov hledal žabičkou Zadinu, avšak obránci Predators dobře zapracovali. Konkrétně Harpur do přihrávky vložil hokejku.

41:08

Hokejisté ve žlutých dresech drží puk na svých hokejkách. Detroit je zformován na vlastní polovině kluziště.

40:26

Nashville hned na začátku třetiny dobýval útočné pásmo, ale domácí hokejisté se zatím vrací kvalitním způsobem směrem dozadu.

40:01

Střely na bránu po 2. třetině: 15 – 17
Ve druhé třetině branka nepadla, přestože bylo k vidění poměrně hodně početních výhod. Aktivnější byli tentokrát hosté, ale Thomas Greiss stále drží čisté konto. Uvidíme, jestli se hostům povede překonat zatím dobře fungující obranu Red Wings v čele s brankářem.

40:00

39:39

Dopředu ještě spěchali domácí. Roman Josi si však splnil defenzivní úkoly na jedničku.

39:07

Nashville si vytvořil další zajímavou pozici ke střele, ovšem ani Luke Kunin neuspěl. Greiss znovu vytáhl své pohotové rameno.

38:53

38:18

Proti dělovce Mattiase Ekholma toho domácí brankář moc neviděl. Kotouč ale zaplul vedle pravé tyče.

37:33

Do velké šance se dostal Ryan Johansen, který se objevil před Greissem. Zvolil zakončení bekhendem, avšak vyrážečka německého strážce brány byla na svém místě.

37:12

Tolvanen šikovně hledal na pravém kruhu Calleho Järnkroka, ale posledně jmenovanému puk přeskočil čepel ve snaze vystřelit.

36:53

Vyloučení v týmu Detroit Red Wings (Luke Glendening – 2 min., krosček + 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Nashville Predators (Jeremy Davies – 2 min., hrubost).

36:49

Na řadu přichází poslední komerční pauza v této třetině. Ve druhém dějství na vstřelený gól stále čekáme.

35:49

Krásnou kličku předvedl Roman Josi těsně před bránou. Posunul si puk do bekhendu, ale na zatím skvěle chytajícího Thomase Greisse vyzrát nedokázal.

35:26

Anthony Mantha se málem dostal do samostatného úniku, ale v rozhodující chvíli, těsně před zakončením, byl čistým způsobem zastaven zadákem Benningem.

34:54

Jakov Trenin ztratil rovnováhu v rohu útočné třetiny. Nashville ale pokračuje v držení kotouče.

34:11

Na konci přesilovky ještě vystřelil od modré čáry Mattias Ekholm. Švédský zadák ale trefil obětavého Franse Nielsena.

33:36

Ani teď Predátoři nedokázali výrazněji zahrozit. Hostující celek se stále ne a ne dostat do lepší pozice.

33:02

Greissův zákrok ale nebyl příliš obtížný. Detroit se po něm stačil osvobodit vyhozením puku přes všechny čáry.

32:41

Hosté si zatím předávají puk na modré čáře. Josi a Tolvanen se záhy zřejmě pokusí vystřelit.

32:12

Vyloučení v týmu Detroit Red Wings (Luke Glendening – 2 min., nedovolené bránění).

31:46

Za sebou už máme více než polovinu základní hrací doby. Detroit stále drží jednobrankový náskok, který si vytvořil na konci první třetiny.

31:13

Eeli Tolvanen si přehodil puk na forehand a následně zápěstím vypálil. Pumelice finského mladíka ale nemířila přímo na Greissovu bránu.

30:43

Calle Järnkrok se chystal pálit z mezikruží, ale sluší se dodat, že byl zadáky Detroitu poměrně rychle dojet.

30:02

Colton Sissons měl situaci příliš těžkou. Kotouč ale stačil dobruslit a nakonec jej před bránu předat.

29:14

Po komerční přestávce už pokračujeme ve hře. Momentálně se svádí poměrně ostrý souboj v rohu kluziště v pásmu Nashvillu.

28:28

Adam Erne se dostal do velmi kvalitní střelecké pozice na levém kruhu. Saros proti němu vyjel z brány a dokázal forvardovi Detroitu zmenšit střelecký úhel. Finský brankář byl v tomto souboji úspěšnější.

27:54

Trest skončil i hokejistům Red Wings. Givani Smith se vrací na led.

27:39

Teď se už ale domácí dokázali osvobodit vyhozením kotouče přes všechny čáry.

27:12

Mikael Granlund nabil Romanu Josimu, jehož dělovka od modré čáry byla lehce postrčena do tyče. Detroit teď měl obrovské štěstí.

26:52

26:18

Hraje se tedy ve čtyřech na obou stranách, Nashville si poté zahraje i zkrácenou přesilovku.

25:54

Vyloučení v týmu Detroit Red Wings (2 min. – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Givani Smith.

25:42

Mantha sice srdnatě bojoval u modré čáry, ale ani on puk nedokázal vydolovat. Hra byla o chvíli později přerušena a opět se bude vylučovat.

25:06

Po vyhraném vhazování dokázali už hosté posunout puk až ke Greissově bráně.

24:52

Vyloučení v týmu Nashville Predators (Luke Kunin – 2 min., sekání).

24:08

Jevgenij Svečnikov sice zazvonil o tyč, ale jednalo se o tu boční. Saros navíc měl pokrytý prostor u ní, takže žádný větší vzruch nepřišel.

23:43

Přechod Romana Josiho přes útočné pásmo byl až příliš pomalý. Přišlo postavení mimo hru, po kterém bude buly provedeno ve středním pásmu.

23:05

Nick Cousins přihrál na modrou čáru, odkud přišla střela zápěstím, se kterou ale Thomas Greiss neměl ani mírné potíže.

22:22

To stejné však dělá i český obránce Filip Hronek. Začátek druhé periody je zatím velmi opatrný.

21:42

Mattias Ekholm čeká na dostřídání svých útočných kolegů. Nyní drží puk za svou bránou.

21:07

Dylan Larkin si najel mezi kruhy, odkud zajímavě vypálil. Jeho rána ale skončila pár čísel nad horní tyčí.

20:36

Předávka domácích ve střední třetině přesná nebyla. Anthony Mantha alespoň stačil nahodit kotouč směrem na bránu. Juuse Saros tedy přerušil hru.

20:01

Střely na bránu po 1. třetině: 9 – 8
Skončila nám první třetina, ve které byl domácí celek mírně aktivnější. Po zásluze se nakonec v poslední minutě periody dostal do vedení. Nashville sice měl pár slibných šancí, ale zatím stoprocentní Thomas Greiss vždy dokázal zasáhnout.

20:00

19:41

Nashville ještě chtěl podniknout jednu útočnou akci, ale úspěšný při ní nebyl.

19:03

19:03 Danny DEKEYSER - 1:0

19:03

Do vedení se dostávají domácí hokejisté! DANNY DEKEYSER dostal čas a prostor na modré čáře, odkud vystřelil. Jeho přízemní střela se od jednoho z hráčů odrazila do protipohybu Sarose. Nešťastníkem zřejmě byl Mattias Ekholm, takže branka by měla být připsána zadákovi Red Wings. 1:0. Asistence: Valtteri Filppula.

18:32

Darren Helm se málem dostal k samostatnému úniku, ale puk zkušeného forvarda s číslem 43 na dresu nakonec neposlechl.

17:59

Hronkovo nahození mířilo vedle zadní tyče. Poté se k ráně z mezikruží dostal i Filip Zadina, ale ani on svatyni Predators netrefil.

17:18

Rem Pitlick nebyl daleko ke vstřelení branky. Tolvanen vracel puk před brankoviště a Greiss byl v danou chvíli dezorientovaný. Pitlick ale nedokázal včas zakončit.

16:39

Nashvillská následná akce skončila ofsajdem. Bude se vhazovat v neutrální zóně.

16:08

Ramussen přihrál k modré čáře Djoosovi, jenž okamžitě pálil. Odražený touš se dostal k Valtterimu Filppulovi, ale velezkušený finský hokejista nedokázal seřídit mířidla co nejlépe.

15:28

Po nepřesvědčivé rozehrávce Thomase Greisse se kotouč dostal ke Callemu Järnkrokovi. Švédský útočník zakončil bekhendem, ovšem německý gólman svou chybu stačil napravit.

15:01

Po nahození jednoho z domácích hráčů skončil kotouč v hledišti. Bude se vhazovat na středovém kruhu.

14:39

Eeli Tolvanen se jako nůž máslem protáhl útočným pásmem a díky jeho efektivní kličce se i probil ke střeleckému pokusu. Greiss ale rychle ránu vyrazil.

13:40

Vladislav Naměstnikov rychle zamířil kupředu. Vyměnil si puk s kolegou a následně vybídl na pravé straně volného Anthonyho Manthu. Posledně jmenovaný ale rychlou střelou příklepem trefil Sarosovu lapačku.

13:26

Nyní však jeden či druhý tým velice těžce přechází střední pásmo. Erik Haula byl v obklíčení protihráčů, a tak pouze nahodil na zadní mantinel.

12:47

Marc Staal přidržel puk ve své třetině, aby si mohl všimnout najetých spoluhráčů.

12:14

Filip Zadina se protlačil po levém křídle ke střele. Jeho ránu ale Saros dokázal vyrazit.

11:32

Adam Erne nepřešel přes útočné pásmo. Nashville záhy vyrazil do rychlého kontru, který ale kvůli důsledné defenzivní práci Filipa Hronka střelou neskončil.

11:02

Mathieu Olivier šikovně nabízel kotouč před brankoviště, ale první rána se Nashvillu nepovedla. O pár sekund později ale už Thomas Greiss do zákroku musel. Pro Predators může být komplikací to, že obránce Ben Harpur odkulhal na střídačku.

10:24

Michael Rasmussen vystřelil z pravého kruhu pouze do připraveného levého betonu finského brankáře Sarose.

09:37

Mnoho střeleckých pokusů v rámci první třetiny ale mířilo mimo tři tyče. Momentálně je poměr počtu střel na bránu 3:2 ve prospěch Detroitu.

08:59

Zadinova přihrávka z otočky nenašla spoluhráče před bránou. Detroit ale pokračoval v nátlaku a konkrétně Jevgenij Svečnikov zajímavě pálil z mezikruží.

08:14

Dante Fabbro se sice na modré čáře ocitl pod tlakem, ale černou gumu na Greisse stačil poslat. Puk ale zaplul těsně vedle levé tyče.

07:53

Po komerční pauze se domácím nevyvedla rozehrávka přes všechny čáry. Na řadu tak přišlo zakázané uvolnění.

07:27

Pokus Mathieua Oliviera změnil směr, ale ani on do brány nezacílil. To už o pár sekund později změnil Roman Josi, avšak kapitán hostů na Greisse nevyzrál.

06:56

Protečovaný touš hostů míří na zadní mantinel. Oba celky v tuto chvíli střídají.

06:18

Teď už Filip Hronek uklidňuje hru za bránou Thomase Greisse. Domácí ale pokračují ve své aktivní hře i po přesilovce.

05:44

Zadinova střela z levé strany byla tečovaná mimo brankový prostor. Nicméně Detroit se znovu dokázal udržet v útočném pásmu.

05:12

Nashville zatím přímo na bránu nevystřelil. To chtěl změnit Rocco Grimaldi, jenž ale svatyni Red Wings netrefil.

04:29

Christian Djoos se na konci přesilovky dostal do kvalitní pozice na levém kruhu. Svou ránu zápěstím ale namířil do připraveného Sarosova ramene.

04:02

Christian Djoos nabil Manthovi, jehož rána z první mířila do středu brány. Juuse Saros si tak připsal úspěšný zákrok.

03:16

Málem to domácí sehráli výborně. Larkin uvolnil Svečnikova, který si dobře všiml na pravém kruhu Filipa Zadiny, kterému ale černá guma přeskočila přes hůl.

02:39

Hned na začátku oslabení odpaluje Nashville kotouč přes všechny čáry. Filip Hronek načíná další akci Detroitu.

02:29

Vyloučení v týmu Nashville Predators (Roman Josi – 2 min., podrážení).

01:44

Red Wings pokračují v aktivním úvodu. Zatím mají kotouč na hokejkách rozhodně častěji.

00:55

Dylan Larkin se dostal do první slibné šance. Zpracoval si přihrávku od modré čáry a sám před Sarosem zvolil dlouhou kličku do bekhendu. Kapitán Detroitu ale pouze trefil vnější oblouk brány.

00:21

Detroit, který dnes v domácím prostředí nastupuje netradičně v bílých dresech, zahajuje první útočnou akci.

00:01

Detroit Red Wings: Greiss (Pickard) – Hronek, DeKeyser, Stecher, M. Staal, Merrill, Djoos – Zadina, D. Larkin (C), Svečnikov – Mantha, Rasmussen, Filppula – Nielsen (A), Naměstnikov, Smith – Helm, Glendening (A), Erne.

Nashville Predators: Saros (Rinne) – Benning, Ekholm (A), Fabbro, Josi (C), Davies, Harpur – R. Pitlick, Johansen, Tolvanen – Kunin, Mikael Granlund, Järnkrok – Cousins, Haula, Grimaldi – Olivier, Sissons, Trenin.

Rozhodčí: Luxmore, Pochmara – Baker, Racicot.

Česká a slovenská stopa

Filip Hronek (Detroit) – 40 zápasů, 22 bodů (2+20)
Filip Zadina (Detroit) – 33 zápasů, 14 bodů (4+10)

NASHVILLE PREDATORS

Predátoři z Nashvillu hrají v posledních týdnech rozhodně lépe, a proto se dokázali posunout na příčky, které by jim momentálně zaručily postup do play-off. Ambiciózní tým dosud nasbíral 41 bodů ve 39 zápasech a pohybuje se na čtvrté příčce o dva body před Chicagem a o pět bodů před Columbusem a Dallasem. Z posledních osmi zápasů vyhrál Nashville hned sedm utkání, naposledy porazil na domácím ledě hokejisty Blackhawks 3:0. Nejproduktivnějším hráčem týmu je švédský útočník Filip Forsberg, jenž je však v této chvíli zraněný.

DETROIT RED WINGS

Detroit ztrácí na pozice pro play-off 10 bodů, takže to vypadá, že ani letos do vyřazovací fáze neprojde. Svěřenci kouče Jeffa Blashilla v minulém klání překvapili Tampu, na jejím ledě zvítězili poměrem 5:1. Předtím ale tým Red Wings prohrál třikrát v řadě, to nestačil dvakrát na Floridu a jednou právě na obhájce Stanley Cupu. Hlavně v útoku se nyní musí Detroit vypořádat s poměrně značnou marodkou, od začátku sezony ale může spoléhat na obránce Filipa Hronka, který je s dvaadvaceti kanadskými body nejproduktivnějším hráčem týmu. O dva body za ním jsou útočníci Dylan Larkin a Anthony Mantha.
Přeji příjemné brzké středeční ráno při sledování textového přenosu z NHL. Dnes se společně zaměříme na utkání mezi Detroitem Red Wings a Nashvillem Predators. Start duelu je naplánován na 1:30. Příjemnou zábavu!

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:30.

2:3

Branky a nahrávky: 20. DeKeyser (Filppula), 53. Erne (Merrill, Djoos) – 44. Kunin (Josi, Benning), 57. Mikael Granlund (Järnkrok, Josi), rozh. náj. Johansen