Tipsport Liga (SR) play-off

HK DUKLA Trenčín – HK DUKLA Ingema Michalovce

1:2

konec (0:1, 1:0, 0:1) Stav série: 1:2

06.04.2021, 18:00 • Zimný štadión Pavla Demitru • Čtvrtfinále • Marián Vychovalý sk

Tipsport: 2.44 4.1 2.44 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Vďaka šikovnej akcii Southorna v tretej tretine strelili hostia víťazný gól a idú do vedenia v sérii. Dvojgólovým hrdinom Erkinjuntti. (20:31:19)

59:59

Trenčania vyhrali buly a ešte dvakrát vystrelil Paukovček na bránu, ale Tomek so spoluhráčmi situáciu ustáli.

59:38

Vylúčenie v tíme HK Dukla Ingema Michalovce (Šedivý – 2 min., držanie).

59:38

Šedivý sfauloval prenikajpúceho Berishu, takže buly pre domácich a môžu hrať 5 na 4. Tréner Pardavý si vzal oddychový čas.

58:45

Domáci v útočnom pásme, Valent na striedačke, hra 5 na 5.

57:40

Po prihrávke Korhonena nezakončil pred bránkou podľa predstáv Regenda.

57:17

Starostova tvrdá rana v oslabení z ľavého kruhu, no Tomek dobre pokryl.

56:50

Takže presilovka až do konca pre hostí, zákrok domáceho obrancu prakticky ruší snahy Trenčanov o záverečný tlak. Budú sa musieť brániť a skúsiť to prípadne len vyrovnať odvolaním brankára.

56:50

Vylúčenie v tíme Dukla Trenčín (Ackered – 2+2 min, nebezpečná hra vysokou hokejkou).

56:50

Takže problémom bol nešťastný zákrok hokejkou od domácehio obrancu Ackereda, ktorý nešťastne zasiahol pri snahe vypichnúť puk tvár Southorna. Štvorminútová presilovka pre Michalovce.

56:50

Nešťastný moment pre Southorna pri mantineli, v súboji spadol a nepríjemne sa zranil, okamžite rozhodcovia aj hráči volali lekárov. Hrdina predošlých minút, ktorý vypracoval vedúci gól a následne mal aj úspešný hit, nevyzerá dobre.

56:45

Berisha sa rútil to útočného pásma, počíhal si na neho Southorn a tvrdým hitom ho zložil k ľadu.

56:37

Ackeredovu strelu dorážal pred bránkou Sojčík, no Tomek dobre pokryl priestor a puk za seba nepustil.

55:57

Dukla Michalovce dala gól!
Southorn dostal puk od Lehtonena dozadu a spoza ľavého kruhu mohol páliť, na to sa sústredili domáci, ale Southorn výborne prihral nekrytému ANTTIMU ERKINJUNTTIMU medzi kruhy, ktorý umiestnil puk do odkrytej brány.
Asistencie: Jordon Southorn, Matias Lehtonen

55:15

Dobré striedanie prvej formácie hostí, ktorá zatlačila Trenčanov, strela Lalancetta spoza kruhov prešla na bránu, ale Valent si poradil.

53:48

Sujov pokus spoza obrancu zblokovaný, hostia sa ešte udržali v tretine. Mudrák nastrelil puk od modrej, puk bol ešte stečovaný, ale Valent dobre zasiahol lapačkou.