2:0

konec (0:0, 1:0, 1:0) Stav série: 2:0

04.04.2021, 16:00 • CSKA Arena, Moskva • Semifinále • Daniel Fekets (@DFekets)

Tipsport: 1.94 3.76 3.65 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z mé strany je to pro tento zápas vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek nedělního dne. Na počtenou! (18:19:14)
Česká a slovenská stopa

Do utkání nenastoupil žádný český ani slovenský hokejista.
Statistiky

Střely na bránu: 24 – 27
Vyloučení: 4 – 1
Využití přesilovek: 0 – 0
Vyhraná buly: 24 – 27
Je za námi druhé pokračování semifinálové série mezi CSKA a Petrohradem a znatelně blíže do finále mají obhájci Gagarinova poháru. Moskvané také dnes zvítězili, tentokrát poměrem 2:0. Petrohrad tedy ani v druhém utkání v Moskvě nevstřelil branku a před pokračováním série má rozhodně o čem přemýšlet. Rozhodující gól padl ve 22. minutě z hole Maxima Šalunova. Výhru domácích ještě pečetil brankou 7 sekund před koncem základní hrací doby Konstantin Okulov.

59:53

59:53 Konstantin OKULOV - 2:0

59:53

CSKA právě vstřelilo branku!
Je hotovo! CSKA půjde do vedení v sérii 2:0 na zápasy. Anton Slepyšev předal ve střední třetině kotouč KONSTANTINU OKULOVOVI, který dokázal trefit prázdnou bránu. 2:0 Asistence: Anton Slepyšev.

59:37

Vyhození domácích bylo velice chytré. Dlouhým a dalekým obloukem totiž zamířilo do středního pásma.

59:24

Šestatřicet sekund před sirénou, která třetí třetinu ukončí, se píská zakázané uvolnění. Určitě se během přerušení dočkáme oddechového času hostující střídačky.

59:06

Domácí ale aktivně brání a do větších šancí petrohradské hokejisty nepouštějí.

58:44

Teď už hosté jsou v šesti a snaží se tlačit za vyrovnáním stavu.

58:23

Přestože hosté tlačí, brankář Samonov stále zůstává v bráně. To ale bude zřejmě za okamžik jinak.

57:57

Petrohrad se pokusil o rychlý kontr, který ale skončil nepřesným zakončením k zadní tyči.

56:58

Domácí málem dokonale vyšachovali obranu Petrohradu, chybělo k tomu jen zakončení. Brendan Leipsic stál sám mezi kruhy a před sebou měl prázdnou bránu, ale kotouč promáchl. Brankář Samonov si totiž při předchozí kličce vyjel celkem daleko z brankoviště.

56:31

CSKA se natlačilo k zakončení, které brankář Alexandr Samonov ukryl v lapačce. Po více než pěti minutách přišlo na řadu přerušení a spolu s ním také přichází komerční pauza.

56:08

Ivan Morozov si cestičku na pravém křídle nenašel. Byl čistým a ukázkovým hitem zastaven.

55:30

Čtyři minuty se hraje bez přerušení. Petrohrad už pobývá v útočném pásmu a snaží se něco kloudného vymyslet.