Tipsport Liga (SR) play-off

HK Detva – HK Poprad

1:2

konec (0:2, 1:0, 0:0) Stav série: 0:3

04.04.2021, 18:00 • Zimný štadión Detva • Čtvrtfinále • Lukáš Rastislav Ovšonka sk

Tipsport: 3.31 3.76 1.95 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Veľmi dramatická tretia tretina gól nepriniesla. Poprad udržal jednogólové vedenie. Všetky tri góly v tomto zápase padli v presilovkách, kamzíci zvíťazili vďaka dvom gólom v závere prvej tretiny. Poprad teda po treťom víťazstve v sérii bude mať zajtra v Detve postupový mečbal. (20:45:32)

59:56

Skokan dostáva dve minúty za krosček, Haščák 10 za zhodenie rukavíc a Čacho 2 minúty za hrubosť.

59:56

Odohrali sa tam aj ešte ďalšie strkanice, budú sa rozdeľovať tresty, kapitáni oboch tímov sú už pri rozhodcoch.

59:56

V rohu klziska sa znovu bojovalo o puk, Haščák už vyzýval do pästného súboja Čacha, no Dalhuisen ho odtiahol veľmi rýchlo.

59:44

Haščák to skúšal vyhodením puku cez celé klzisko, bránu netrafil, je to zakázané uvoľnenie.

59:34

Vhadzovanie pred Vošvrdom, Detva so šesticou korčuliarov proti piatim Popradčanom.

59:34

Oddychový čas si berie tréner Detvy Ernest Bokroš.

59:34

Detva získala pásmo, tečovaná strela od modrej čiary z hokejky Gachulinca mierila na ochrannú sieť.

59:19

Dalhuisen bezpečne vyhadzuje, Detvania sa zatiaľ nevedia poriadne usadiť v pásme.

59:06

Detvania už hrajú v šestici, Lazušin je na striedačke.

58:42

Puk je v rohu klziska, sú tam dvaja hráči Popradu a dvaja Detvy, bojuje sa, sekundy ubiehajú.

58:18

King pálil z pravého kruhu, Vošvrda vyrážal pred seba, no hostia upratali rýchlo preč.

57:58

Charbonneau sa snažil vymyslieť prihrávku na Coxa, no Detvanom to teraz nevyšlo a Dalhuisen bezpečne vyhodil.

57:34

Dve minúty a 26 sekúnd pred koncom tretej tretiny si to Popradčania opäť komplikujú a sú vylúčení. Michael Vandas dostáva dve minúty za podrazenie.

56:55

Matej Paločko s Mashinterom vyrazili do prečíslenia v závere oslabenia, chcel to Paločko dávať pred bránku Mashinterovi, no bola to príliš prudká a dlhá prihrávka.

56:26

Rymsha s Gachulincom si nerozumeli a Skokan oslobodil vyhodením puku svoj tím.

56:05

Strelou spoza ľavého kruhu to skúšal Cox, svojím zakončením však priestor bránky netrafil.

55:26

Mashinter vybojoval puk pri mantineli v rohu klziska a bezpečne ho vyhodil preč cez všetky čiary.

1:2

Branky a nahrávky: 39. Klíma (Rymsha, Cox) – 20. Haščák (Drgoň, Livingston), 20. Mashinter (Dalhuisen, Zagrapan)

HK Detva: Lazušin (Petrík) – Rais, King, Rymsha, Gachulinec, Lalík, F. Fekiač, Jendroľ, Turan – Cox, Čacho, Charbonneau – Askarov, Downing, Sýkora – Žilka, Magdolen, Ľupták – Ščurko, V. Fekiač, Klíma

HK Poprad: Vošvrda (Hamerlík) – Drgoň, Brejčák, Višnevskij, Dalhuisen, Ulrych, Hudec, Kramár – Matúš Paločko, Skokan, Haščák – Tavi, Preisinger, Vandas – Livingston, Zagrapan, Handlovský – Mešár, Matej Paločko, Mashinter – Jevoš

Rozhodčí: Lokšík, Tvrdoň – Gegáň, Vyšný

00:33 POP 2 Drgoň, hrubost