Menu

Florbal

Livesport Superliga

FBC ČPP Ostrava – FBC 4CLEAN Česká Lípa

9:4

konec (3:0, 3:2, 3:2)

27.02.2021, 18:00 • ČPP Aréna Ostrava • 25. kolo • Michal Hladký

Tipsport: 1.5 6.2 3.69 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

59:29

Vyloučení v týmu FBC 4CLEAN Česká Lípa (Štěpán Slaný – 2 min., Hra na zemi).

48:23

Vyloučení v týmu FBC ČPP Ostrava (Michal Sládek – 2 min., Sekání).

46:02

Vyloučení v týmu FBC 4CLEAN Česká Lípa (Štěpán Slaný – 2 min., Vrážení zády do soupeře).

38:50

Vyloučení v týmu FBC 4CLEAN Česká Lípa (Tomáš Kadlec – 2 min., Sekání).

34:00

Vyloučení v týmu FBC ČPP Ostrava (Ivo Dohnal – 2 min., Vrážení zády do soupeře).

31:50

Vyloučení v týmu FBC 4CLEAN Česká Lípa (Jaromír Ekl – 2 min., Blokování soupeřovy hole).

28:04

Vyloučení v týmu FBC ČPP Ostrava (Wojciech Malajka – 2 min., Sekání).

23:22

Vyloučení v týmu FBC 4CLEAN Česká Lípa (Václav Vavruška – 2 min., Sekání).

19:12

Vyloučení v týmu FBC 4CLEAN Česká Lípa (Milan Tichý – 2 min., Sekání).

FBC ČPP Ostrava – FBC 4CLEAN Česká Lípa

9:4

konec (3:0, 3:2, 3:2)

Zpět na online

Branky a nahrávky: 1. Klimscha (Herblich), 10. Pešat (Malajka), 20. Malajka (Pešat), 22. Sládek (Malajka), 34. Sládek (Pešat), 35. Klimscha, 46. Malajka, 57. Klimscha (TS), 59. Sládek (Hurta) – 26. Krajcigr, 36. Krajcigr, 49. Jirsa (Ekl), 54. Krajcigr (Ekl)

FBC ČPP Ostrava: Klinka (Janík) – Lipový, Zimmer, Flašar, Burýšek – Malajka, Soukup, Herblich – Vítovec, Sasyn, Klimscha – Eichner, Jakubec, Šubert – Sládek, Pešat, Hurta – Kittel, Dohnal.

FBC 4CLEAN Česká Lípa: Dvořák (Chyna) – Tichý, Kadlec, Pastor, Slaný, Štěrba – Dzierža, Karel, Kopič – Jirsa, Vavruška, Krajcigr – Pařízek, Vlček, Ekl – Kalina.

Rozhodčí: R. Sýkora, M. Tkáč

Průběh zápasu
1. třetina
00:20 BGR 1:0 Klimscha (Herblich)
09:29 BGR 2:0 Pešat (Malajka)
19:12 CLA 2 Tichý, Sekání
19:27 BGR 3:0 Malajka (Pešat)
Po 1. třetině
2. třetina
21:42 BGR 4:0 Sládek (Malajka)
23:22 CLA 2 Vavruška, Sekání
25:24 CLA 4:1 Krajcigr
28:04 BGR 2 Malajka, Sekání
31:50 CLA 2 Ekl, Blokování soupeřovy hole
33:48 BGR 5:1 Sládek (Pešat)
34:00 BGR 2 Dohnal, Vrážení zády do soupeře
34:31 BGR 6:1 Klimscha
35:22 CLA 6:2 Krajcigr
38:50 CLA 2 Kadlec, Sekání
Po 2. třetině
3. třetina
45:27 BGR 7:2 Malajka
46:02 CLA 2 Slaný, Vrážení zády do soupeře
48:23 BGR 2 Sládek, Sekání
48:50 CLA 7:3 Jirsa (Ekl)
53:34 CLA 7:4 Krajcigr (Ekl)
56:44 BGR 8:4 Klimscha (TS)
58:31 BGR 9:4 Sládek (Hurta)
59:29 CLA 2 Slaný, Hra na zemi
Konec