konec (0:0)

20.01.2021, 20:30 • Red Bull Arena, Lipsko • 17. kolo • Adam Mitáš (@MitasAdam)

Tipsport: 1.6 4.29 5.96 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mě je to pro dnešek vše! Loučím se s vámi a přeji vám hezký zbytek dnešního dne a dobrou noc! (22:26:33)
Utkání je u konce! Domácí nakonec berou po výhře 1:0 tři body. O úspěchu Lipska rozhodl v 70. minutě střídající Forsberg, kterému se po přihrávce Olma podařilo nasměrovat míč k tyči z rychlé otočky. Hosté v nastaveném čase mohli vyrovnat, ale vinou skvěle chytajícího Gulácsiho a zodpovědné defenzivy neuspěli.
Držení míče: 64 % : 36 %.
Střely na branku: 5:1. Střely mimo: 10:3. Rohy: 5:1. Ofsajdy: 0:3. Fauly: 6:11.

90+4

90+3

Giesselmann ještě centroval, ale chyběla přesnost. Vypadá to, že už se nic nestane. Domácí si dojdou pro velmi cenné tři body.

90+2

Hosté se dostali k centru z levé strany, který byl hodně nebezpečný! Proletěl pouze kousek od malého vápna. Ke střele se dostal Bulter, ale ani on nevyrovná, mířil k pravé tyči, ale Gulácsi naštěstí pro Lipsko zasáhl!

90+1

Rozhodčí ve druhém poločase nastavuje dvě minuty nad rámec základní hrací doby. Ta první už vypršela, hosté kombinují.

90+1

Po faulu se Union dostal ke standardní situaci, po které přišel centr, ale následně také útočný faul. Od branky bude rozehrávat Gulácsi.

90

Poprvé zakončoval Poulsen, ale jeho střela končí za hostující brankou, protože nemířil přesně. Do konce utkání nám zbývají poslední minutky.

89

Žlutou kartu dostává Niko Gießelmann (1. FC Union Berlín). Ten zezadu sklouznul protihráči pod nohy a poslal ho k zemi, takže je druhým hráčem, jenž dostává varování v podobě žluté karty.

88

Ani další rohový kop nepřinesl příležitost ke změně skóre. Hosté rychle spěchali dopředu, ale zastavil je nedovoleně Adams u postranní čáry.

87

Sorloth se dostal po rohovém kopu do zakončení hlavou, nasměroval míč k tyči, kde byl připraven Luthe. Domácí si rozehrávku od praporku zopakují.

87

Střídání v týmu RB Lipsko: ze hřiště odchází Christopher Nkunku, přichází Amadou Haidara.

86

Střídání v týmu RB Lipsko: ze hřiště odchází Dani Olmo, přichází Yussuf Poulsen.

85

Totožně zakončil na druhé straně hřiště Ingvartsen. I jeho pokus nebyl vůbec přesný. Gulácsi pouze celou situaci kontroloval.

84

Olmo vyprodukoval další ránu z velké dálky. Luthe tentokrát němel žádnou práci, míč letěl vysoko nad břevno.

83

Hosté vystrčili růžky, když se dostali k centru z hloubi pole. Přihrávka do vápna ale nebyla vůbec nebezpečná, skončila v náruči Gulácsiho.

82

Sorloth se dostal ve vápně ke střele z velké blízkosti po přihrávce Nkunka. Norský reprezentant ale z úhlu selhal, střela mu vůbec nesedla a mířilo hodně mimo.

81

Střídání v týmu 1. FC Union Berlín: ze hřiště odchází Sebastian Griesbeck, přichází Kejta Endo.