17.01.2021, 18:00 • Skupina C • Jan Vojkůvka (@JanVojkuvka)

Tipsport: 24.4 27.0 1.02 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z tohoto přenosu je to vše, díky za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (19:39:49)
Angola – Chorvatsko 20:28 (11:12)
Nejvíce branek:
Ferreira 4, Teca 3, Nascimento 3 – Čupić 6/3, Martinović 5/1, Marić 4. Rozhodčí: Belkhiri (ALG), Hamidi (ALG). Sedmimetrové hody: 4/1 – 7/5. Vyloučení: 6:6. ČK: Chicola, Ferreira (ANG).
Chorvatsku se po trochu rozpačitém prvním poločase nakonec podařilo ve druhé půli své soupeře z Angoly drtivě přehrát, když africkým hráčům zcela vyschnul střelný prach a obrana soupeře je k ničemu snadnému nepustila. Chorvatsko tak potvrdilo roli velkého favorita a nezopakovalo selhání z prvního utkání, kdy jen remizovalo s Japonskem. Chorvaté si tak zajistili postup do další fáze a v posledním utkání proti Kataru budou hrát hlavně o body do základní skupiny.

Angolané si to rozdají v souboji s Japonskem o postup do základní skupiny. Na poražený tým čekají jen souboje o umístění.

Konec zápasu. (20:28)

60

A ještě jeden gól Chorvatska. Mandič šel do protiútoku proti prázdné bráně a využívá toho. (20:28)

60

Maričovi se povedlo prosadit z hranice brankoviště. (20:27)

59

Tati se podruhé prosazuje střelou z dálky. (20:26)

58

Mandič se ze sedmimetrového hodu neprosadil, vychytal jej Gouveia. (19:26)

58

Vyloučení v týmu Angola (Jaroslav Aguiar). (19:26)

58

António se také zapisuje mezi střelce. Týmy dohrávají s hráči, kteří se zatím příliš na hřišti neobjevili. (19:26)

57

Parádní rozehrávka na levou stranu, kde k brankovišti pronil Kevič. (18:26)

57

Tati pálil z velké dálky, ale to mu problém nenadělalo. Pešič se marně natahoval po míči. (18:25)

57

Vyloučení v týmu Chorvatsko (Ivan Martinović). (17:25)

56

Jaganjac se prosadil střelou po výskoku z devítky a překonal angolského brankáře. Rozdíl ve skóre narůstá. (17:25)

56

Další ztráta Angoly, Pascoalův gól neplatí. (17:24)

55

Čupič na druhé straně ztroskotal na angolském brankáři. (17:24)

54

Střela přes celé hřiště hned po rozehrávce, ale odkrytá brána se nepodařila trefit. (17:24)