Menu

Fotbal

Německá Bundesliga

SC Freiburg – 1. FSV Mohuč 05

1:3

konec (0:3)

22.11.2020, 15:30 • Schwarzwald-Stadion, Freiburg • 8. kolo • Milan Huppert

Tipsport: 1.93 3.92 3.98 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mě vše. Děkuji za pozornost a u dalších přenosů se budu těšit zase někdy na počtenou. (17:30:57)
Držení míče: 67 % : 33 %.
Střely na branku: 6:8. Střely mimo: 13:14. Rohy: 9:4. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 6:12.
Mohuč se dočkala. V osmém kole dokázala vybojovat první ligové vítězství, na stadiónu Freiburgu zvítězila 3:1. O třech bodech rozhodlo velmi zdařilé úvodní dějství. V něm úřadoval především Jean-Philippe Mateta, který hattrickem dostal hostující mužstvo do komfortní pozice. Freiburg ve druhém poločase zabral, ale dokázal porážku pouze zmírnit, a to zásluhou Nilse Petersena. Svěřenci kouče Lichteho díky výhře vyskočili pryč ze sestupové zóny na 15. místo, Freiburg je o dva body a jednu pozici před nimi.

90+5

Konec zápasu.

90+4

V posledních vteřinách zápasu ještě mohl vylepšit vítězství Mohuče Karim Onisiwo. Povedenou hlavičku usměrnil do horní sítě.

90+3

Útočník Petersen vsítil branku, ta ovšem neplatila. Podle rozhodčího totiž střelec kopl do balónu v době, kdy už Zentner měl balón v rukavicích a pod kontrolou. Jednalo se tedy o faul.

90+2

Střídání v týmu 1. FSV Mohuč 05: ze hřiště odchází Leonardo Barreiro, přichází Luca Kilian.

90+2

Nils Petersen neměl sám proti dvěma šanci na úspěch. Navíc byl zády k bráně, o kulatý nesmysl ho připravil Pierre Kunde Malong.

90+1

V pozoru musel být Robin Zentner. Zasahovat ovšem nemusel, neboť Guus Til hlavičkoval po centru z pravé strany vysoko nad.

90

Hlavní rozhodčí nastavuje nad rámec základní hrací doby čtyři minuty.

89

Výkop na krátko nebyl úplně tou nejlepší volbou. Philipp Lienhart musel před Tong-wonem vracet brankáři, až pak přišel dlouhý odkop na útočnou polovinu.

88

Střídání v týmu SC Freiburg: ze hřiště odchází Baptiste Santamaría, přichází Guus Til.

87

Dominique Heintz poslal mizernou hlavičkou do brejku dvojici protihráčů. Boëtius přihrál za obránce Onisiwovi, pokus k bližší tyči Müller vytěsnil na roh.

86

Dobrá práce beka Jerryho St. Justeho, který do poslední chvíle vystál Baptiesteho Santamaríu. Kličku po pravé straně jej nepřekvapila, kulatý nesmysl vybojoval pro sebe.

85

Gólman Florian Müller vyběhl mimo šestnáctku, aby zabránil Či Tong-wonovi v zakončování. Podařilo se, Jihokorejec dostihl brankáře až po dlouhém odkopu.

84

Střídání v týmu SC Freiburg: ze hřiště odchází Lucas Höler, přichází Ermedin Demirović.

83

Strecihova družina pokračuje s balónem na kopačkách, avšak převážně kolem středového kruhu. A odtud moc šancí na gól mít nebudou.

82

Či Tong-won nepříjemně zatlačil na Lienharta, jehož donutil k malé domů. Ušetřil tak další velmi cenné vteřinky.

81

Rozběhla se závěrečná desetiminutovka základní hrací doby. Poslední celek tabulky Mohuč brání zuby nehty dvoubrankové vedení na stadiónu Freiburgu. Zatím úspěšně.

SC Freiburg – 1. FSV Mohuč 05

1:3

konec (0:3)

Zpět na online

Branky: 63. Petersen – 2. Mateta (Barreiro), 35. Mateta, 40. Mateta (Boëtius)

Karty:   66. Niakhaté (MAI)

Držení míče: 67 % : 33 %.
Střely na branku: 6:8. Střely mimo: 13:14. Rohy: 9:4. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 6:12.

SC Freiburg: F. Müller – Schmid, Lienhart, Heintz, Günter (C) – Sallai, Santamaría (88. Til), Tempelmann (46. Höfler), Grifo – Petersen, Höler (84. Demirović).
Náhradníci: Uphoff – Demirović, Gulde, Höfler, Itter, Džong, Keitel, K. Schlotterbeck, Til.

1. FSV Mohuč 05: Zentner – St. Juste, Hack, Niakhaté (C), Brosinski – E. Fernandes (70. Kunde Malong), Barreiro (90+2. Kilian) – Öztunali, Boëtius, Quaison (70. Onisiwo) – Mateta (80. Či Tong-won).
Náhradníci: Dahmen – Abass, Caricol, Či Tong-won, Kilian, Kunde Malong, Onisiwo, Stöger, Tauer.

Rozhodčí: Petersen – Sather, Wessel