konec (0:0)

22.11.2020, 15:00 • Bramall Lane • 9. kolo • Karel Jedlička

Tipsport: 3.22 3.3 2.44 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Držení míče: 51 % : 49 %.
Střely na branku: 6:4. Střely mimo: 2:4. Rohy: 2:6. Ofsajdy: 4:2. Fauly: 7:6. (16:52:43)
Fotbalisté West Hamu vydřeli vítězství na hřišti posledního Sheffieldu United, který zůstává přilepen s jediným bodem po osmém kole na dně tabulky. Oba čeští reprezentanti Coufal se Součkem své tutovky v prvním poločase nevyužili, ale podali velmi dobrý výkon.
Zápas rozhodl v 56. minutě kanonýr Haller, když do šibenice z velkého vápna poslal odražený míč po předchozí Fornalsově střele. Obě mužstva poté v rozmezí dvě minut trefila břevno, tudíž se na hubeném skóre již nic nezměnilo.
Vítězové se posunuli do lepší poloviny Premier League na osmé místo.
Děkujeme za pozornost, pro dnešek se loučí Karel Jedlička.

90+3

90+3

Ještě se McGoldrick pokusil prodloužit do šestnáctky Eganův nákop, míč ovšem bez potíží sbírá ze země Łukasz Fabiański.

90+2

Taktickou změnu ještě provede West Ham United: Jarrod Bowen má splněno, na pár posledních okamžiků jej nahrazuje Mark Noble.

90+2

U rohového praporku vybojoval pracovitý Vladimír Coufal nejprve aut a po vhození nakrátko i roh.

90+1

Rozhodčí Atkinson nastavuje tři minuty.

90

Fleckův pas prodlužoval McBurnie hlavou mimo hřiště, odkopává se od brány hostů v době, kdy se naplňuje základní hrací doba.

88

Obrana hostů je pevná jako skála, domácí do ní buší jen gumovým kladívkem.

86

McGoldrick fauloval před soupeřovou šestnáctkou a míč se vrací na kopačky West Hamu.

85

Postavení mimo hru se vzápětí mává i píská také na opačné straně Hallerovi při dlouhém výkopu brankáře Fabiańského.

84

Lundstramovu přihrávku přebíral Brewster v ofsajdu.

83

Další úspora času pro londýnský celek po útočném faulu Brewstera na Balbuenu.

82

Coufal se včas vrátil dozadu a zarazil kombinaci McBurnieho s Fleckem.

81

Vladimír Coufal sice uvnitř šestnáctky přesně prostrčil míč na Bowena, ten se však proti přesile v pokutovém území nemohl prosadit. Český krajní halv měl možná raději střílet sám.