5:2

konec (0:0, 3:0, 2:2)

22.11.2020, 15:00 • Něftěchim Arena, Nižněkamsk • Aleš Pur (@PurAles)

Tipsport: 2.78 4.06 2.19 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek neděle a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (17:28:25)

Trestné minuty: 29:4
Je dobojováno a domácí tým si připisuje body za výhru na svým moskevským soupeřem. Když se ve 42. minutě prosadil Michail Bjakin, zdálo se být rozhodnuto. Jenže Spartak se nevzdal a už ve 45. minutě to bylo po trefách Romana Ljubimova a Ilji Zubova pouze o dva góly. Hosté i nadále tlačili a chtěli ještě více upravit výsledek, jenže další branku už nepřidali a sami pak v 54. minutě skórovali z hole Alexandra Kučerjavenka. Byl to poslední gól zápasu a Nižněkamsk tak zvítězil 5:2.

59:24

Domácí tým si před vhazováním ve vlastním pásmu bere oddechový čas.

59:24

MIchail Bjakin mohl definitivně rozhodnout, s pukem se dostal do středního pásma, následný oblouček ale skončil o centimetry vedle tyčky opuštěné branky.

58:43

Už je ale zase na střídačce, Spartak je v šesti.

58:17

Vzápětí ale došlo ze strany hostů k porušení pravidel, vhazovalo se ve středním pásmu a Hudáček se vrátil do branky.

58:10

Július Hudáček zůstává na střídačce, je tu power play Spartaku Moskva.

58:10

Hosté si berou oddechový čas.

58:10

Další šance, tentokrát se před brankou zjevil Širokov, zblízka ovšem na brankáře nevyzrál a poté mohl za brankou pouze zklamaně vzhlédnout ke stropu haly.

57:54

Rylov dostal přihrávku mezi kruhy a ihned zakončoval. Poskakující puk dokázal Ivannikov zkrotit.

56:46

Vyhrané buly, to teď domácím stačí, ti se poté ihned snaží dostat puk alespoň do středního pásma.

56:26

Hraje se převážně ve středním pásmu, to není zrovna to, co by hosté chtěli a potřebovali.

55:20

Nahození od modré čáry od Serikova, Ivannikov měl ale docela dobrý výhled a puk zastavil.

54:55

Další ze zakázaných uvolnění domácího celku, zase se tak bude vhazovat před Ivannikovem.

53:20

53:20 Alexandr KUČERJAVENKO - 5:2

5:2

Branky a nahrávky: 31. Porjadin (Kučerjavenko, Rantakari), 33. Bryncev (Porjadin), 37. Čiviljov (Šafigullin), 42. Bjakin (Volgin, L. Hudáček), 54. Kučerjavenko (Porjadin) – 43. Ljubimov (Rylov, Kulik), 45. Zubov (Fjodorov)

Neftěchimik Nižněkamsk: Ivannikov (Barulin) – Abrosimov, Rantakari, Volgin, A. Osipov (C), K. Vorobjov, Bryncev, Sidorov – Chajrullin, L. Hudáček, Enlund – A. Kosticyn (A), Kučerjavenko (A), Porjadin – Bjakin, Šarifjanov, Šiksatdarov – Šafigullin, Chafizov, Bucajev – Čiviljov.

Spartak Moskva: Truškov (37. J. Hudáček) – Rylov (A), Nikišin, Sokolov, Zubarev, Kozlovskij, Kulik, Serikov, D. Musin – Radil, Lehterä, Širokov (A) – Nikoncev (C), Zubov, Fjodorov – M. Majorov, Ljubimov, Bakoš – Talalujev, Juňkov, M. Cyplakov.

Rozhodčí: Arsons, Sidorenko – Zacharov, Strelcov

Diváci: 1 255

21:22 NIZ 5+20 OK A. Kosticyn, sekání+sekání, odpyká Porjadin
23:16 NIZ 2 Volgin, sekání
30:03 NIZ 1:0 Porjadin (Kučerjavenko, Rantakari)
32:45 NIZ 2:0 Bryncev (Porjadin)