0:1

konec (0:1)

22.11.2020, 15:00 • Stade Gaston Gérard, Dijon • 11. kolo • David Suchý

Tipsport: 4.1 3.75 1.94 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Je konec! Dnešní utkání nakonec končí vítězstvím Lens, které svého soupeře porazilo výsledkem 1:0. Druhý poločas hodně navázal na ten první, i tentokráte jsme sledovali vyrovnanou podívanou, jenž nakonec nepřinesla žádnou další branku. Dijon měl v tomto duelu velké problémy s překonáním obrany soupeře, která působila velice jistým dojmem. Ani Lens toho směrem dopředu zas tak moc nepředvedlo, jediná branka zápasu totiž padla po chybě domácího brankář Racioppiho, jehož odkop trefil pouze napadajícího Arnauda. (16:54:38)
Držení míče: 52 % : 48 %.
Střely na branku: 2:2. Střely mimo: 4:3. Rohy: 8:6. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 14:6.

90+5

90+4

Dijonu se krátí čas na případné vyrovnání, už zbývá jen něco málo kolem minuty. Lens se navíc drží s míčem daleko od vlastní branky.

90+3

Do protiútoku se dostával hned trojlístek hráčů v bílých dresech. Nakonec to nevyřešil úplně nejlépe Michelin, který místo Kakuty našel pouze Coulibalyho.

90+2

Vysoký nákop se snesl přesně na hruď domácího Sammaritana, kterému se povedlo sklepnout míč pod sebe.

90

Druhý poločas bude nastaven o pět minut.

89

Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby, Dijon zřejmě nezíská ani jeden bod. Přesto budeme sledovat nastavený čas.

88

Střídání v týmu Racing Club De Lens: ze hřiště odchází Jonathan Clauss, přichází Clément Michelin.
Střídání v týmu Racing Club De Lens: ze hřiště odchází Florian Sotoca, přichází Simon Banza.

88

88. Racioppi podržel svůj celek.

88

Málem to bylo o dvě branky! Sotoca se v pokutovém území dostal k zakončení pravou nohou, se kterým si Racioppi dokázal poradit.

87

Nakonec jsme sledovali hned dva rohové kopy. Po tom druhém za pokutovým územím číhal na balón záložník Kakuta, který ovšem pálil vysoko nad branku.

86

86. Manga sáhl k riskantnímu skluzu.

86

K hodně riskantnímu zákroku sáhl obránce Manga, kterému se povedlo na poslední chvíli eliminovat protihráče. I tak z toho bude rohový kop pro Lens.

84

Dijonu se ani nadále směrem dopředu zrovna moc nedaří, tentokráte se daleko s míčem nedostal ani Celina.

82

Střídání v týmu Dijon FCO: ze hřiště odchází Fouad Chafik, přichází Sacha Boey.

81

Do konce tohoto zápasu zbývá závěrečná desetiminutovka, Dijon stále vede o jednu branku. Hostující celek navíc v posledních minutách drží balón.

80

Už se zdálo, že by se hostující Kakuta mohla protlačit do zakončení, jenomže obranný zákrok vytasil Coulibaly, kterému se povedlo rozvinout protiútok Dijonu.