7:6
po prodl. (2:4, 1:2, 3:0 - 1:0)
22.11.2020, 17:00 • enteria arena • 20. kolo • Dominik Dubovči
Tipsport: 4.22 5.4 1.6 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 4.22 - 5.4 - 1.6
HC Dynamo Pardubice – HC Oceláři Třinec
7:6
po prodl. (2:4, 1:2, 3:0 - 1:0)
Branky a nahrávky: 1. Tybor (Poulíček, Svačina), 15. Svačina (Blümel, Nakládal), 27. Nakládal (Tybor), 42. Mikuš (Claireaux), 43. Camara (Mikuš), 60. Svačina (Nakládal, J. Kolář), 63. Ďaloga (Poulíček, Tybor) – 6. Kundrátek (Jaroměřský), 6. M. Stránský (Martin Růžička, Gernát), 9. P. Vrána, 19. Martin Růžička (Zadina), 27. M. Stránský (Martin Růžička), 37. Jaroměřský (Kundrátek)
Karty:
Neproměněná penalta:
HC Dynamo Pardubice:
Klouček (19. Kantor) – J. Kolář (A), Nakládal (C), Mikuš, Ďaloga, J. Zdráhal, Holland – Svačina, Poulíček, Tybor – Camara, Mandát (A), Claireaux – Blümel, Anděl, Rohlík – Kusý, Paulovič.
Náhradníci:
Trenér:
HC Oceláři Třinec:
Kořenář (Štěpánek) – Gernát, M. Doudera, Galvinš, D. Musil, Jaroměřský, Kundrátek – M. Stránský, P. Vrána (C), Martin Růžička (A) – Zadina, Marcinko, Chmielewski – M. Kovařčík, Jašek, O. Kovařčík – Hrehorčák, Roman, Dravecký (A) – Hrňa.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Horák, Pražák – Lhotský, Svoboda
Diváci:
1. třetina | ||||
00:29 | PCE | 1:0 | Tybor (Poulíček, Svačina) | |
05:09 | TRI | 1:1 | Kundrátek (Jaroměřský) | |
05:51 | TRI | 1:2 | M. Stránský (Martin Růžička, Gernát) | |
07:45 | PCE | 2 | Tybor, podrážení | |
08:40 | TRI | 1:3 | P. Vrána | |
13:16 | TRI | 2 | Marcinko, nedovolené bránění | |
14:42 | PCE | 2:3 | Svačina (Blümel, Nakládal) | |
15:37 | TRI | 2 | M. Stránský, sekání | |
18:38 | TRI | 2:4 | Martin Růžička (Zadina) | |
18:39 | PCE | -Klouček +Kantor (Střídání) | ||
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
20:01 | PCE | 2 | Mandát, podrážení | |
24:57 | PCE | 2 | Paulovič, nedovolené bránění | |
26:10 | TRI | 2:5 | M. Stránský (Martin Růžička) | |
26:43 | PCE | 3:5 | Nakládal (Tybor) | |
36:22 | PCE | 2 | Holland, sekání | |
TRI | 2 | Chmielewski, sekání | ||
36:28 | TRI | 3:6 | Jaroměřský (Kundrátek) | |
37:21 | TRI | 2 | Jašek, podrážení | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
41:04 | PCE | 4:6 | Mikuš (Claireaux) | |
41:24 | TRI | 2 | Jaroměřský, vysoká hůl | |
42:36 | PCE | 2 | J. Zdráhal, podrážení | |
42:59 | PCE | 5:6 | Camara (Mikuš) | |
48:53 | TRI | 2 | Gernát, podrážení | |
59:31 | PCE | 6:6 | Svačina (Nakládal, J. Kolář) | |
Po 3. třetině | ||||
Prodloužení | ||||
62:53 | PCE | 7:6 | Ďaloga (Poulíček, Tybor) | |
po prodl. |
48:53
42:36
41:24
37:21
36:22
Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Rhett Hollan– 2 min., sekání). Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Aron Chmielewski – 2 min., sekání).
24:57
20:01
15:37
13:16
07:45