Španělská LaLiga

Levante UD – Real Madrid

0:2

konec (0:1)

04.10.2020, 16:00 • Venue Estadio de la Cerámica, Villarreal • 5. kolo • Martin Dvořák

Tipsport: 5.93 4.63 1.56 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (17:57:01)
Držení míče: 45 % : 55 %.
Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 7:10. Rohy: 4:7. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 14:8.
Utkání končí vítězstvím favorizovaného Realu, který o svém triumfu rozhodl v úvodu a v závěru zápasu. Ve druhé půli ale hráli domácí parádní fotbal a dá se říci, že zhruba od sedmdesáté minuty byli lepší. Vstřelit gól a vyrovnat zápas se jim však nepodařilo, takže tři body si odvážejí hosté, kteří v posledních vteřinách zápasu druhým gólem definitivně rozhodli. Zápasu by ale spíše slušela remíza, což by byla i odměna za srdnatě bojující hráče Levante.

90+6

90+5

Real Madrid právě vstřelil branku!
V posledních vteřinách nastavení již domácí vrhli všechno do útoku, dokonce i gólman Fernández byl daleko venku z branky a po ztrátě míče se dostal do úniku KARIM BENZEMA, který si nasprintoval k vápnu, tam obešel vracejícího se obránce a přes gólmana Fernándeze dává výsledku definitivní podobu.

90+3

Žlutou kartu dostává Jorge Miramón (Levante UD).

90+3

Jorge De Frutos (Levante) fauluje v souboji u postranní čáry a míč tak musí vrátit soupeři.

90+2

Hráči Levante stále živí naději na vyrovnání a nyní se znovu dostávají na polovinu Realu, který již jen brání výsledek.

90

Nastavuje se pět minut.

89

Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Federico Valverde, přichází Martin Ödegaard.
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Luka Modrić, přichází Isco.

88

Jsme v závěru zápasu, který vypadal jako snadná práce pro hostující Real, jenže tomu se již delší časové období nedaří a domácím mají mírnou převahu.

86

Následuje taktický faul hostů, aby zbrzdili útočnou akci soupeře, který se hnal dopředu.

85

Volný kop pro Real, Luka Modrić poslal z levé strany centr do vápna, s ním si ale domácí dokázali poradit.

84

Ale hráči Realu již několik minut doslova šlapou vodu, mají velký problém udržet míč na polovině Levante.

83

Nepřesný pas domácích, míč se dostává až k brance Realu, Thibaut Courtois rozehrává na pravou stranu.

82

Statistika držení míče – 43% : 57%.

80

Enis Bardhi (Levante) to zkouší z hranice vápna, ale střela mu tak úplně nesedla, míč trochu poodskočil, takže Thibaut Courtois (Real Madrid) v pohodě jeho pokus chytá.

79

Nyní je již vše v pořádku a gólman Realu, který dnes vychytal hned několik šancí soupeře, vykopává od své branky.