Menu

Další

Fotbalové události

FIFA 20: Entropiq Charity Fifa Cup

Vítěz: Viktoria Plzeň (T9Laky)

konec

26.03.2020, 17:00 • David Suchý

Vítěz: Viktoria Plzeň (T9Laky) (22:01:05)
Dnešní charitativní turnaj je u konce, vítězem se stává plzeňský Laky, který pouze potvrdil fakt, že se jedná o jednoho z nejlepších domácích hráčů. Během tohoto turnaje neprohrál ani jeden zápas, ve velkém finále navíc dokázal svého soupeře hned dvakrát porazit. Tento turnaj však měl naprosto jiný účel, a sice charitativní. Během necelých pěti hodin se vybralo necelých 27 000 Kč, které následně poputují na konto Nemocnice Na Bulovce. Finanční příspěvek přislíbily také partneři této události, které poskytnou sumu ve výši více než 100 000 Kč.

22:00

Událost právě skončila.

22:00

KONEC: Plzeň (T9Laky) – Sampi (Seron) 4:0

Druhý finálový zápas rovněž končí vítězstvím Plzně, která se tak stává vítězem tohoto charitativního turnaje. Seron se sice po první inkasované brance dostal k náporu, jenomže rychlé protiútoky Plzně byly smrtící. Laky dohromady skóroval hned čtyřikrát, naopak se mu povedlo udržet čisté konto.

21:52

2. FINÁLE: Plzeň (T9Laky) – Sampi (Seron) 2:0

První poločas je minulostí, i tentokráte vyzněl lépe pro plzeňského Lakyho, který je blízko k vítězství na tomto turnaji. Seron bude muset pořádně zabrat, zatím však prohrává "pouze" o dva zásahy.

21:47

2. FINÁLE: Plzeň (T9Laky) – Sampi (Seron) 0:0

Úvod druhého finálového zápasu se odehrává pouze na jedné polovině. Sampi se dostalo k velkému náporu, který zatím nepřináší nic nebezpečného. Plzeň vyčkává na vhodný moment k rychlému protiútoku.

21:42

KONEC: Plzeň (T9Laky) – Sampi (Seron) 2:1 po pen.

První finálový duel je minulostí, nakonec jsme sledovali penaltový rozstřel, ve kterém se lépe dařilo plzeňskému celku, kterému se povedlo proměnit všech pět penalt. Sampi zaváhalo jedinkrát, avšak i to stačilo k porážce. Seron tak bude muset odvetný duel vyhrát.

21:34

1. FINÁLE: Plzeň (T9Laky) – Sampi (Seron) 1:1

Druhý poločas nám dlouhou dobu nepřinesl žádnou branku, až deset minut před jeho koncem se dokázal Seron prosadit, díky čemuž dovedl utkání do prodloužení. Bude se hrát klasických 2x15 minut, případně přijdou na řadu penalty.

21:29

1. FINÁLE: Plzeň (T9Laky) – Sampi (Seron) 1:0

Opravdu dlouhou dobu jsme čekali na první vyloženou šanci, ta přišla přesně po hodině hry, Lakymu se navíc povedlo zamířit naprosto přesně. Do konce prvního finálového duelu zbývá třetina hry, Seron tak musí zabrat.

21:22

1. FINÁLE: Plzeň (T9Laky) – Sampi (Seron) 0:0

Dvacet minut úvodního finálového zápasu, zatím jsem se branky nedočkali. Směrem dopředu je rozhodně aktivnější Plzeň, která se dostala do jedné vyložené šance, avšak ta prosvištěla kousek vedle branky.

21:14

V současné době je vybráno 25 731,- Kč.

21:13

21:12

Finálová dvojice: Plzeň (T9Laky) – Sampi (Seron)
Hrát se bude na dva vítězné zápasy.

21:11

KONEC: Plzeň (T9Laky) – Sampi (Seron) 2:2

Druhý poločas nám tak trochu navázal na ten první, jenomže z hlediska vstřelených branek tomu tak nebylo. Plzeň sice přišla o jednobrankový náskok, avšak postup do finále jí nemine. Sampi potřeboval k postupu minimálně bod, který se mu nakonec povedlo získat. Finálová dvojice tedy bude totožná, proti sobě se představí Plzeň a Sampi.

21:02

Plzeň (T9Laky) – Sampi (Seron) 2:1

Sampi odmítlo možnost jít do dvoubrankového vedení, což přineslo vyrovnávací branku v podání Plzně. Ke konci poločasu se plzeňský hráč prosadil ještě jednou, díky čemuž se dostal do jednobrankového vedení.

20:58

Plzeň (T9Laky) – Sampi (Seron) 0:1

Desátá minuta nakonec přinesla první branku tohoto zápasu, do vedení se dostává Sampi. Pakliže by tento zápas skončil vítězstvím Serona, tak by se do finálového duelu probojovaly právě tyto dva celky, které si tak mohou zahrát hned dva zápasy v řadě.

20:55

Nyní už na řadu přijde poslední duel, který nabídne souboj mezi Sampi a Plzní. Oba celky stále bojují o postup, tudíž budeme sledovat hodně zajímavé utkání.

20:54

KONEC: Entropiq (RIIJK) – Sparta (Emerickson) 2:3

Emerickson si přeci jenom připisuje tři body, a sice za vítězství 3:2 proti Entropiqu, čímž svému soupeři nadělal pořádné problémy s postupem. Utkání nakonec nabídlo hned pět branek, což nezaujatého diváka určitě muselo těšit.

20:34

Čeká nás předposlední duel základní části, který přinese souboj mezi Entropiqem a Spartou. Pražský celek už nemá šanci na postup, naopak Entropiq o tuto šanci stále bojuje.

20:34

KONEC: Plzeň (T9Laky) – Teplice (Dalas94) 1:1

V úvodu druhého poločasu měla Plzeň k dispozici pokutový kop, který ovšem neproměnila. O několik minut později jsme sledovali nastřelení tyče, opět v podání Lakyho. Nápor plzeňského celku i nadále pokračoval, jenomže tento duel nakonec skončil nerozhodně 1:1.

20:26

Plzeň (T9Laky) – Teplice (Dalas94) 1:1

První poločas nám přeci jenom nabídl další branku, tentokráte se prosadila Plzeň, které se tak povedlo srovnat krok. Nutno dodat, že Teplice už nemají šanci na postup, o ten v tuto chvíli bojuje plzeňský Laky.

20:22

Plzeň (T9Laky) – Teplice (Dalas94) 0:1

Po necelých dvaceti minutách tu máme překvapivou branku Teplic, které se tak dostávají do vedení. Laky tak poprvé na tomto turnaji musí dotahovat, sám má na to ještě hodně času a prostoru.

20:07

Nadcházející duel se odehraje mezi Plzní a Teplicemi, přičemž prvně jmenovaný celek bude stavěn do role favorita, neboť doposud zvládl oba zápasy.

20:07

KONEC: Sampi (Seron) – Sparta (Emerickson) 2:1

S pražským celkem to nevypadá vůbec dobře, navíc zcela určitě do finále nepostoupí. Emerickson ani ve třetím duelu nesebral ani jeden bod. Tento duel totiž patřil Seronovi, kterému se povedlo zvítězit výsledkem 2:1 a sám tak stále žhaví šanci na postup velkého finále.

20:02

Sampi (Seron) – Sparta (Emerickson) 2:0

Do konce prvního poločasu se skóre změnilo ještě jednou, i tentokráte se o přesný zásah postaralo Sampi, jenž tak odskočilo na rozdíl dvou branek. Emerickson bude muset pořádně zabrat, sám totiž na tomto turnaji nenasbíral ještě ani bod.

19:56

Sampi (Seron) – Sparta (Emerickson) 1:0

Úvod tohoto zápasu nám možná přináší až příliš jednostrannou záležitost. Sampi se totiž dostalo do vedení, během krátké chvíle navíc mohlo odskočit na dvoubrankový rozdíl, avšak Emerickson přečkal tento krušný moment. Máme za sebou dvacet minut hry.

19:42

Nebude trvat dlouho a budeme sledovat souboj mezi Sampi a Spartou. Pražský celek by rovněž potřeboval bodovat, naopak Sampi do této chvíle nasbíralo tři body.

19:42

KONEC: Entropiq (RIIJK) – Teplice (Dalas94) 5:3

Nejvíc branek přišlo v duelu mezi Entropiqem a Teplicemi. Lépe tento duel ale vyšel Entropiqu, kterému se povedlo vyhrát výsledkem 5:3. Pro Rijka to znamená, že je v tuto chvíli na zisku šesti bodů, naopak teplický Dalas do této doby nasbíral pouze jeden bod, na postup to zřejmě stačit nebude.

19:33

Entropiq (RIIJK) – Teplice (Dalas94) 3:1

A skutečně sledujeme velké množství branek, v současné době jsme již viděli už čtyři. Entropiq dokázal bleskovým způsobem vrátit stav ve svůj prospěch a po poločase vede už 3:1. Dalas se nachází v kritické pozici, z tohoto zápasu totiž potřebuje plný počet bodů.

19:30

Entropiq (RIIJK) – Teplice (Dalas94) 1:1

Teplický Dalas se sice dostal do vedení, jenomže Rijk dokázal celkem rychle reagovat. Zatím neuběhlo ani dvacet minut zápasu a už jsme se dočkali dvou přesných zásahů. Doufejme, že střelecká podívaná bude pokračovat i nadále.

19:18

Třetí zápas odehrají také Entropiq a Teplice. Prvně jmenovaný celek má na svém kontě tři body, naopak Teplice pouze jeden.

19:18

KONEC: Plzeň (T9Laky) – Sparta (Emerickson) 2:0

Plzeňský Laky celkem v poklidu zvládl i druhý turnajový zápas, tentokráte se mu povedlo zdolat pražskou Spartu. Ta celý duel tahala za kratší konec provazu, Viktoria i tentokráte předvedla velice dobrou obrannou činnost.

19:13

Plzeň (T9Laky) – Sparta (Emerickson) 1:0

I po hodině hry na druhou branku stále čekáme, Emerickson je v tuto chvíli aktivnější, jenomže se nemůže dostat přes dobře hrající obranu soupeře. I tak má na případné vyrovnání ještě hodně času.

19:10

Plzeň (T9Laky) – Sparta (Emerickson) 1:0

Je za námi první poločas, který nám nakonec přinesl jediný přesný zásah, o který se postarala plzeňská Viktoria. Ta díky větší aktivitě po zásluze vede, navíc jsme v prvním dějství viděli pouze jednu střelu směrem mezi tři tyče.

19:03

Čtvrtý duel je minulostí, nyní přijde na řadu pátý, ve kterém se proti sobě plzeňská Viktoria a Sparta Praha.

18:57

KONEC: Entropiq (RIIJK) – Sampi (Seron) 4:1

Červená karta se nakonec ukázala jako rozhodující. Entropiq po změně stran přidal další dva zásahy, díky čemuž vyhrál výsledkem 4:1. Rijk tuto výhru určitě potřeboval, po zásluze si tak připisuje první tři body.

18:48

Entropiq (RIIJK) – Sampi (Seron) 2:1

Do konce poločasu se ještě děly věci. Entropiqu se nejprve povedlo srovnat krok, aby toho nebylo málo, tak Seron fauloval v šestnáctce za cenu červené karty a penalty, díky čemuž se soupeř dostal do kýženého vedení.

18:45

Entropiq (RIIJK) – Sampi (Seron) 0:1

Je za námi třetina zápasu, která zatím nabídla jedinou branku. O tu se postaral Seron, jenž tak dostal protihráče pod pořádný tlak. Nutno připomenout, že Rijk stále čeká na první body z tohoto turnaje.

18:20

Za pár minutek přijde na řadu čtvrtý turnajový duel, tentokráte se proti sobě představí Entropiq a Sampi. Zabrat bude muset prvně jmenovaný celek, který zatím na body čeká.

18:18

KONEC: Sparta (Emerickson) – Teplice (Dalas94) 1:1

První remíza na turnaji, jedná se tedy o dělbu bodů. Emerickson toho směrem dopředu moc nepředvedl, z ojedinělé šance však dokázal skórovat. Dalas přesto mohl strhnout vedení na vlastní stranu, jeho šance však neskončily v síti.

18:17

S podporou Nemocnice Na Bulovce už přispělo několik ligových hráčů, tím posledním je zatím Patrik Žitný z Teplic.

18:12

Sparta (Emerickson) – Teplice (Dalas94) 0:1

Hodina hry je minulostí, druhou branku jsme zatím neviděli. Možná překvapivě je trochu aktivnější Dalas, naopak pražský celek se směrem dopředu zatím trápí. Uvidíme, co tedy nabídne nadcházející třetina utkání.

18:06

Sparta (Emerickson) – Teplice (Dalas94) 0:1

Patnáctá minuta nám přinesla první branku, jednalo se o trochu šťastný zásah, o který se postaral teplický Dalas. Ten totiž potřebuje zabrat, první zápas tohoto turnaje mu moc nevyšel, proto by potřeboval výhru ze druhého duelu.

18:01

Zanedlouho nás čeká třetí zápas, tentokráte poprvé do turnaje vstoupí také pražská Sparta, která vyzve Teplice, pro které se bude jednat o druhé utkání.

17:54

KONEC: Entropiq (RIIJK) – Plzeň (T9Laky) 1:3

I druhý zápas tohoto turnaje měl celkem jednoznačný průběh. Plzeňský Laky měl celé utkání více ze hry, navíc svému soupeři nasázel hned tři branky. Rijk se do šancí moc nedostával, kosmetické snížení přišlo zhruba pět minut před koncem zápasu, což bylo na případné vyrovnání příliš málo času.

17:49

Entropiq (RIIJK) – Plzeň (T9Laky) 0:2

Hodina hry nám i nadále přinesla dvě branky, mnohem aktivnějším dojmem se jeví právě Laky, který svého soupeře nepouští k ničemu nebezpečnějšímu. Pakliže se nestane něco zásadního, tak si Plzeň připíše první výhru.

17:43

Entropiq (RIIJK) – Plzeň (T9Laky) 0:2

Uběhlo sotva patnáct minut a už jsme viděli dva přesné zásahy, o obě trefy se postaral plzeňský Laky. Jednalo se o první dva střelecké pokusy Viktorie, Entropiq však má na vyrovnání ještě hodně času.

17:39

17:32

Za pár minutek přijde na řadu druhý zápas, tentokráte se proti sobě představí Entropiq a Plzeň. Favoritem na vítězství je plzeňská Viktoria.

17:31

KONEC: Sampi (Seron) – Teplice (Dalas94) 2:0

První utkání je minulostí, zároveň si první vítězství na tomto turnaji připisuje Seron ze Sampi, který svého soupeře porazil výsledkem 2:0. Dalas se ke konci zápasu snažil s nepříznivým výsledkem něco udělat, avšak k žádné vyložené šanci to nevedlo.

17:26

Sampi (Seron) – Teplice (Dalas94) 1:0

Je za námi hodina hry, zatím je výsledek naprosto totožný. Dalas se sice snaží s výsledkem něco udělat, jenomže směrem dopředu mu to zrovna nevychází, Seron se totiž prezentuje velice dobrou obrannou činností. Sampi se navíc sám málem podruhé prosadil, nakonec tomu tak nebylo.

17:23

Sampi (Seron) – Teplice (Dalas94) 1:0

Máme za sebou první poločas úvodního zápasu, který nám přeci jenom přinesl jednu branku, o kterou se postaral Seron. Sampi se tak dostalo do vedení, nicméně jsme klidně mohli sledovat daleko více přesných zásahů. Dalas z Teplice má na vyrovnání ještě hodně času.

17:03

Stále čekáme na zahájení prvního zápasu, který se odehraje mezi Sampi a Teplicemi.

Událost právě začala.
Turnajový program:

26.3., 17:00 Sampi – Teplice
26.3., 17:20 Entropiq – Plzeň
26.3., 17:40 Sparta – Teplice
26.3., 18:00 Entropiq – Sampi
26.3., 18:20 Sparta – Plzeň
26.3., 18:40 Entropiq – Teplice
26.3., 19:00 Sampi – Sparta
26.3., 19:20 Plzeň – Teplice
26.3., 19:40 Entropiq – Sparta
26.3., 20:00 Sampi – Plzeň

GRAND FINÁLE
26.3., 20:30

Hraje se 2×6 minut reálného času.
Pakliže i vy budete chtít přispět na dobrou věc, budete tak moci učinit v rámci chystaného streamu na Twitchi. Všechny divácké příspěvky poputují na konto Nemocnice Na Bulovce.
Tato charitativní akce přinese FIFA turnaj, který slibuje velice zajímavé bitvy, do které se zapojí hned pětice špičkových hráčů domácí scény. Pomoci dobré věci dorazí některé velké hvězdy, za domácí Entropiq nastoupí Štěpán 'RIIJK' Sobocki, naopak za konkurenční Sampi oblékne Dominik 'Seron' Čermák. Ani na tomto turnaji nebude chybět dvojice týmů, a sice AC Sparta Praha a FC Viktoria Plzeň. Prvně jmenovaný celek bude reprezentovat Jan 'Emerickson' Krupička, druhý jmenovaný prot změnu elita domácí scény Lukáš 'T9Laky' Pour. Pátým členem tohoto turnaje je teplický Martin 'Dalas94' Vujtík.

Samotný turnaj bude zahájen v 17:00, přičemž každý z účastníků bude hrát s každým. Finálový zápas se odhaduje na 20:30, v něm pochopitelně nastoupí dva nejlepší hráči. Samotný průběh navíc bude komentovat trojice Michal Jinoch, Jakub Podaný a Lukáš Vácha.
Hezký den všem fanynkám a fanouškům! V době šíření koronaviru se pochopitelně fotbalové ligy pozastavily, avšak toto tvrzení tak trochu neplatí o virtuálním (elektronickém) sportu, zvaném eSports, který má na programu turnaj s názvem Entropiq Charity Fifa Cup, ve kterém se proti sobě představí reprezentanti Entropiqu, Sampi, Viktorie Plzeň, Sparty Praha a Teplic. Vše se bude odehrávat za jediným účelem – vybrat peníze pro Nemocnici Na Bulovce.
Vítáme vás u on-line přenosu. Událost začíná v 17:00.

FIFA 20: Entropiq Charity Fifa Cup

Vítěz: Viktoria Plzeň (T9Laky)

konec

Zpět na online


Statistiky:
Turnajový program:
26.3., 17:00 Sampi – Teplice 2:0
26.3., 17:20 Entropiq – Plzeň 1:3
26.3., 17:40 Sparta – Teplice 1:1
26.3., 18:00 Entropiq – Sampi 4:1
26.3., 18:20 Sparta – Plzeň 0:2
26.3., 18:40 Entropiq – Teplice 5:3
26.3., 19:00 Sampi – Sparta 2:1
26.3., 19:20 Plzeň – Teplice 1:1
26.3., 19:40 Entropiq – Sparta 2:3
26.3., 20:00 Sampi – Plzeň 2:2

GRAND FINÁLE
26.3., 21:20 Sampi – Plzeň 1:2 po pen.
26.3., 21:40 Sampi – Plzeň 0:4