DHL Extraliga juniorů

HC RT TORAX Poruba – HC Litomyšl

5:2

konec (2:1, 2:1, 1:0)

16.02.2020, 13:30 • RT TORAX ARENA • Skupina B • Info o důležitých událostech (Patrik Rošič (@patrik_rosic))

To je pro dnešek ode mne vše. Děkuji za pozornost a budu se na vás těšit u dalších textových přenosů.

Přeji příjemný zbytek nedělního dne. (15:41:44)
V poslední třetině padla pouze jedna branka. Na 5:2 upravil Jiří Brodek a porubští junioři tak ukončují šesti zápasovou šňůru bez výhry. Poruba se tak bodově dotáhla na Litomyšl a poslednímu místu tabulce prozatím utekla.

59:25

Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba (Jakub Pitucha – 2 min., hrubost).

59:10

Litomyšl trestné střílení neproměnila, a tak se skóre nemění.

59:10

Proti týmu HC RT TORAX Poruba bylo za podražení nařízeno trestné střílení.

54:16

Ondřej Fila dostal přihrávku do prostoru mezi kruhy přihrávku a vypálil z první. Jan Lambert včas zakročil.

53:00

Poruba v plném počtu.

51:00

Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba (Michal Mrozek – 2 min., sekání).

47:38

Poruba právě vstřelila branku!
Tak i JIŘÍ BRODEK se zapisuje do střelecké listiny podruhé! Šimon Pavlík mu poslal přihrávku z poza brány a Brodek jednoduše zakončil k bližší tyči. Asistence: Šimon Pavlík.

Teď jsme mohli vidět pěkné gesto fair play! Porubský hráč byl podle rozhodčích podražen, ale domácí útočník to viděl jinak a trest odvolal.

45:16

Další výborná příležitost Poruby. Jakub Pitucha si sjel na odražený kotouč a vypálil z první. Tento pokus orazítkoval pravou tyč Baťkovy brány.

43:56

Litomyšl v plném počtu.

42:33

Tak to teď byl výborný zákrok Lamberta! Při vlastním oslabení unikli porubské obraně dva útočníci Litomyšle a jeli dva na Jana Lamberta. Porubský gólman vystihl úmysl hostů a vyrážečkou dokázal kotouč vyrazit do ochranné sítě.

41:56

Vyloučení v týmu HC Litomyšl (Lukáš Sajdl – 2 min., hákování).

40:01

Všichni aktéři jsou už přítomní, za malý moment odstartuje třetí část.
Další třetina začne přibližně v 15:03.
Tak jako v periodě předcházející, tak i teď jsme mohli vidět tři branky. O dvě branky se opět postarali domácí a o tu jednu hosté. Nejprve využil přesilovku už dvougólový Daniel Häring, aby následně upravil na 4:1 Jiří Brodek. Litomyšl dala o sobě vědět přibližně dvě minuty před druhou sirénou, když stav utkání snížil Jakub Myška. V závěru třetiny ještě hosté faulovali, a tak na začátku třetí části budou mít domácí bez jediné sekundy celé dvě minuty početní převahy.

5:2

Branky a nahrávky: 5. Häring (Mrozek, Pavlík), 19. Mrozek (Brodek, Morávek), 24. Häring (Pavlík, Debnár), 37. Brodek (Morávek, Stodůlka), 48. Brodek (Pavlík) – 12. Voříšek (Kašpar, Jakubec), 39. Myška (Lichtag)

HC RT TORAX Poruba: Lambert (Pawlas) – Debnár, Havlík, Topolanský, Mrozek, Pitucha, Zajíc – Häring, Stodůlka, Žídek, Pavlík, Brodek, Barčák, Benka-Rybár, Anlauf, Morávek

HC Litomyšl: Batěk – Myška, Bláha, Fila, Novotný, Zahradník – Voříšek, Kašpar, Farkas, Jakubec, Sajdl, Edl, Háněl, Večeřa, Lichtag

Rozhodčí: Grygera – Zicháček, Veselý

03:59 LTO 2 Sajdl, nedovolené bránění
04:27 POM 1:0 Häring (Mrozek, Pavlík)
11:44 LTO 1:1 Voříšek (Kašpar, Jakubec)
18:59 POM 2:1 Mrozek (Brodek, Morávek)
23:12 LTO 2 Myška, podrážení