15.02.2020, 10:30 • UMT Líšeň • Info o změnách stavu (Jakub Kopřiva)

Tipsport: 1.24 6.14 10.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

76

76. VINTR - 6:3

76

Brno právě vstřelilo branku!
A další branka Zbrojovky. Do zakončení se znovu dostal aktivní MAREK VINTR a tentokrát to trefil krásně, míč skončil přesně v šibenici.

74

74. VINTR - 5:3

74

A je to o dvě branky. MAREK VINTR obešel brankáře a poslal míč do prázdné branky – 5:3.

48

48. FOUSEK - 4:3

48

Zbrojovka jde znovu do vedení. Podruhé v tomto utkání se prosadil agilní ADAM FOUSEK.

46

45+1

45

45. PRIBULA - 3:3

45

Podbrezová právě vstřelila branku!
Je znovu vyrovnáno. V poslední minutě prvního poločasu se slovenský celek prosazuje a do kabin se tak půjde za stavu 3:3. Vyrovnal MARTIN PRIBULA.

36

36. VANĚK - 3:2

36

Další obrat je na světě, Zbrojovka jde znovu do vedení. K nařízené penaltě se postavil zkušený ONDŘEJ VANĚK a nemýlil se, 3:2.

22

22. HLADÍK - 2:2

22

Jenže Zbrojovka rychle reaguje a je znovu vyrovnáno! Na konci celé akce byl JAN HLADÍK, který nezaváhal a vyrovnal.

20

20. KOVÁČIK - 1:2

20

Nyní hosté sehráli povedený útok, který skončil další brankou. Podbrezová jde tedy poprvé v utkání do vedení, když se prosadil PETER KOVÁČIK.

10

10. ZACHARA - 1:1

10

Slovenský celek ale rychle odpovídá a v desáté minutě je znovu vyrovnáno! Prosadil se MATEUSZ ZACHARA.

6:3

konec (3:3)

Branky: 3. Fousek, 22. Hladík, 36. Vaněk (pen.), 48. Fousek, 74. Vintr, 76. Vintr – 10. Zachara, 20. Kováčik, 45. Pribula

FC Zbrojovka Brno: Šustr – J. Sedlák, Dreksa, Čermák, Šumbera, Bariš, Vaněk, Hladík, Krška, Fousek, Přichystal (46. Floder)

FK Železiarne Podbrezová: Ludha – Chvátal, Paraj, Pajer, Petrák – Kováčik, Ďatko, Štefánik, Špyrka – Pribula – Zachara