3:2
konec (1:1, 0:1, 2:0)
15.02.2020, 12:30 • ZS Kladno • 23. kolo
PZ Kladno – HC Baník Sokolov
3:2
konec (1:1, 0:1, 2:0)
Branky a nahrávky: 17. Hanáček (Sixta), 17. Hanáček (Sixta), 58. Hanáček (Trojna), 58. Hanáček (Trojna), 60. Sobota (Martinů, Přibyl), 60. Sobota (Martinů, Přibyl) – 5. Moulis, 5. Moulis, 32. Hanek (Dobřemysl), 32. Hanek (Dobřemysl)
Karty:
Neproměněná penalta:
PZ Kladno:
Náhradníci:
Trenér:
HC Baník Sokolov:
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Pavel Řešátko
Diváci: 30
1. třetina | ||||
1. třetina | ||||
3:56 | KLP | 2 | Trojna, napadení | |
3:56 | KLP | 2 | Trojna, napadení | |
4:42 | SOK | 0:1 | Moulis | |
4:42 | SOK | 0:1 | Moulis | |
8:37 | SOK | 2 | Dobřemysl, podrážení | |
8:37 | SOK | 2 | Dobřemysl, podrážení | |
17:00 | KLP | 1:1 | Hanáček (Sixta) | |
17:00 | KLP | 1:1 | Hanáček (Sixta) | |
Po 1. třetině | ||||
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
2. třetina | ||||
31:17 | SOK | 1:2 | Hanek (Dobřemysl) | |
31:17 | SOK | 1:2 | Hanek (Dobřemysl) | |
38:32 | SOK | 2 | Palouš, napadení | |
38:32 | SOK | 2 | Palouš, napadení | |
38:55 | KLP | 2 | Trojna, napadení | |
38:55 | KLP | 2 | Trojna, napadení | |
Po 2. třetině | ||||
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
3. třetina | ||||
40:00 | KLP | 2 | Martinů, podrážení | |
40:00 | KLP | 2 | Martinů, podrážení | |
41:21 | SOK | 2 | Moulis, hákování | |
41:21 | SOK | 2 | Moulis, hákování | |
44:54 | KLP | 2 | Sobota, krosček | |
44:54 | KLP | 2 | Sobota, krosček | |
48:07 | KLP | 2 | Hanáček, hákování | |
48:07 | KLP | 2 | Hanáček, hákování | |
48:48 | SOK | 2 | Novák, podrážení, odpyká Botoš | |
48:48 | SOK | 2 | Novák, podrážení, odpyká Botoš | |
53:07 | KLP | 2 | Sobota, podrážení | |
53:07 | KLP | 2 | Sobota, podrážení | |
57:44 | KLP | 2:2 | Hanáček (Trojna) | |
57:44 | KLP | 2:2 | Hanáček (Trojna) | |
59:48 | KLP | 3:2 | Sobota (Martinů, Přibyl) | |
59:48 | KLP | 3:2 | Sobota (Martinů, Přibyl) | |
Konec | ||||
Konec |
Novosibirsk – Čerepovec 11:30 3:2
Barys – Soči 12:00 3:2
Ufa – Petrohrad • po prodl. 12:30 4:5
Čeljabinsk – Kunlun • po s.n. (3:1) 13:00 3:2
Jaroslavl – CSKA Moskva 15:00 0:4
Jokerit – Magnitogorsk • po s.n. (1:2) 15:00 3:4
Kazaň – Spartak Moskva 15:00 4:1
Nižněkamsk – Vladivostok 15:00 6:1
N.Novgorod – Chabarovsk 15:00 2:5
Minsk – Jekatěrinburg 15:10 4:6
Riga – Dynamo Moskva • po prodl. 16:00 6:7
59:48
Autorem branky je JAN SOBOTA. Asistence: Pavel Martinů a Alexandr Přibyl.
59:48
Autorem branky je JAN SOBOTA. Asistence: Pavel Martinů a Alexandr Přibyl.
57:44
Autorem branky je PROKOP HANÁČEK. Asistence: Václav Trojna.
57:44
Autorem branky je PROKOP HANÁČEK. Asistence: Václav Trojna.
53:07
53:07
48:48
48:48
48:07
48:07
44:54
44:54
41:21
41:21
40:00
40:00