6:3
konec (3:1, 2:1, 1:1)
15.02.2020, 13:15 • Pardubice • 23. kolo
HC Dynamo Pardubice – Bílí Tygři Liberec
6:3
konec (3:1, 2:1, 1:1)
Branky a nahrávky: 15. Dostál (Oliva), 15. Dostál (Oliva), 15. Dostál (Oliva), 15. Novák, 15. Novák, 15. Novák, 17. Novák (Fiala), 17. Novák (Fiala), 17. Novák (Fiala), 37. Oliva (Fiala, Šmerda), 37. Oliva (Fiala, Šmerda), 37. Oliva (Fiala, Šmerda), 38. Fiala (Hiemer, Sopoušek), 38. Fiala (Hiemer, Sopoušek), 38. Fiala (Hiemer, Sopoušek), 59. Sopoušek (Fiala, Hiemer), 59. Sopoušek (Fiala, Hiemer), 59. Sopoušek (Fiala, Hiemer) – 6. Fiala (Vološín, Varády), 6. Fiala (Vološín, Varády), 6. Fiala (Vološín, Varády), 38. Nebuželský (Janata, Jobek), 38. Nebuželský (Janata, Jobek), 38. Nebuželský (Janata, Jobek), 42. Hrabčák (Jakubec, Janata), 42. Hrabčák (Jakubec, Janata), 42. Hrabčák (Jakubec, Janata)
Karty:
Neproměněná penalta:
HC Dynamo Pardubice:
Náhradníci:
Trenér:
Bílí Tygři Liberec:
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Jan Čížek — Patrik Landsmann, Oliver Obr
Diváci: 40
1. třetina | ||||
1. třetina | ||||
1. třetina | ||||
5:35 | BTB | 0:1 | Fiala (Vološín, Varády) | |
5:35 | BTB | 0:1 | Fiala (Vološín, Varády) | |
5:35 | BTB | 0:1 | Fiala (Vološín, Varády) | |
6:43 | PCE | 2 | Oliva, podrážení | |
6:43 | PCE | 2 | Oliva, podrážení | |
6:43 | PCE | 2 | Oliva, podrážení | |
11:08 | PCE | 2 | Hiemer, hrubost | |
11:08 | PCE | 2 | Hiemer, hrubost | |
11:08 | PCE | 2 | Hiemer, hrubost | |
11:08 | BTB | 2 | Varády, nedovolené bránění | |
11:08 | BTB | 2 | Varády, nedovolené bránění | |
11:08 | BTB | 2 | Varády, nedovolené bránění | |
14:24 | PCE | 1:1 | Dostál (Oliva) | |
14:24 | PCE | 1:1 | Dostál (Oliva) | |
14:24 | PCE | 1:1 | Dostál (Oliva) | |
14:51 | PCE | 2:1 | Novák | |
14:51 | PCE | 2:1 | Novák | |
14:51 | PCE | 2:1 | Novák | |
16:05 | PCE | 3:1 | Novák (Fiala) | |
16:05 | PCE | 3:1 | Novák (Fiala) | |
16:05 | PCE | 3:1 | Novák (Fiala) | |
16:17 | BTB | 2 | Riedel, podrážení | |
16:17 | BTB | 2 | Riedel, podrážení | |
16:17 | BTB | 2 | Riedel, podrážení | |
Po 1. třetině | ||||
Po 1. třetině | ||||
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
2. třetina | ||||
2. třetina | ||||
30:33 | PCE | 2 | Vrba, sekání | |
30:33 | PCE | 2 | Vrba, sekání | |
30:33 | PCE | 2 | Vrba, sekání | |
35:16 | BTB | 2 | Hrabčák, podrážení | |
35:16 | BTB | 2 | Hrabčák, podrážení | |
35:16 | BTB | 2 | Hrabčák, podrážení | |
36:04 | PCE | 4:1 | Oliva (Fiala, Šmerda) | |
36:04 | PCE | 4:1 | Oliva (Fiala, Šmerda) | |
36:04 | PCE | 4:1 | Oliva (Fiala, Šmerda) | |
36:47 | PCE | 2 | Straka, vysoká hůl | |
36:47 | PCE | 2 | Straka, vysoká hůl | |
36:47 | PCE | 2 | Straka, vysoká hůl | |
37:47 | BTB | 4:2 | Nebuželský (Janata, Jobek) | |
37:47 | BTB | 4:2 | Nebuželský (Janata, Jobek) | |
37:47 | BTB | 4:2 | Nebuželský (Janata, Jobek) | |
37:59 | PCE | 5:2 | Fiala (Hiemer, Sopoušek) | |
37:59 | PCE | 5:2 | Fiala (Hiemer, Sopoušek) | |
37:59 | PCE | 5:2 | Fiala (Hiemer, Sopoušek) | |
39:32 | PCE | 2 | Oliva, podrážení | |
39:32 | PCE | 2 | Oliva, podrážení | |
39:32 | PCE | 2 | Oliva, podrážení | |
Po 2. třetině | ||||
Po 2. třetině | ||||
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
3. třetina | ||||
3. třetina | ||||
41:04 | BTB | 5:3 | Hrabčák (Jakubec, Janata) | |
41:04 | BTB | 5:3 | Hrabčák (Jakubec, Janata) | |
41:04 | BTB | 5:3 | Hrabčák (Jakubec, Janata) | |
42:26 | BTB | 2 | Jakubec, podrážení | |
42:26 | BTB | 2 | Jakubec, podrážení | |
42:26 | BTB | 2 | Jakubec, podrážení | |
44:32 | PCE | 2 | Straka, napadení | |
44:32 | PCE | 2 | Straka, napadení | |
44:32 | PCE | 2 | Straka, napadení | |
49:35 | PCE | 2 | Lang, krosček | |
49:35 | PCE | 2 | Lang, krosček | |
49:35 | PCE | 2 | Lang, krosček | |
51:19 | BTB | 2 | Varády, držení | |
51:19 | BTB | 2 | Varády, držení | |
51:19 | BTB | 2 | Varády, držení | |
58:48 | PCE | 6:3 | Sopoušek (Fiala, Hiemer) | |
58:48 | PCE | 6:3 | Sopoušek (Fiala, Hiemer) | |
58:48 | PCE | 6:3 | Sopoušek (Fiala, Hiemer) | |
Konec | ||||
Konec | ||||
Konec |
Novosibirsk – Čerepovec 11:30 3:2
Barys – Soči 12:00 3:2
Ufa – Petrohrad • po prodl. 12:30 4:5
Čeljabinsk – Kunlun • po s.n. (3:1) 13:00 3:2
Jaroslavl – CSKA Moskva 15:00 0:4
Jokerit – Magnitogorsk • po s.n. (1:2) 15:00 3:4
Kazaň – Spartak Moskva 15:00 4:1
Nižněkamsk – Vladivostok 15:00 6:1
N.Novgorod – Chabarovsk 15:00 2:5
Minsk – Jekatěrinburg 15:10 4:6
Riga – Dynamo Moskva • po prodl. 16:00 6:7
58:48
Autorem branky je JÁCHYM SOPOUŠEK. Asistence: Adam Fiala a Filip Hiemer.
58:48
Autorem branky je JÁCHYM SOPOUŠEK. Asistence: Adam Fiala a Filip Hiemer.
58:48
Autorem branky je JÁCHYM SOPOUŠEK. Asistence: Adam Fiala a Filip Hiemer.
51:19
51:19
51:19
49:35
49:35
49:35
44:32
44:32
44:32
42:26
42:26
42:26