15.02.2020, 15:30 • Benteler-Arena, Paderborn • 22. kolo • Martin Dvořák

Tipsport: 2.59 3.59 2.78 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (17:30:23)
Držení míče: 52 % : 48 %.
Střely na branku: 4:8. Střely mimo: 16:9. Rohy: 5:8. Ofsajdy: 5:0. Fauly: 16:14.
Je to tak, jednačtyřicetiletá Bibiana Steinhausová naposledy foukla do píšťalky a ukončila tento zápas, který končí výhrou Herthy! Paderbornu nelze v tomto zápase upřít snahu, hlavně po vyrovnání v 51. minutě se zdálo, že by se domácí mohli nadechnout k náporu. Nicméně pak přišla 67. minuta a gól hostů, který zasadil Paderbornu tvrdou ránu. Přesto se domácí nevzdávali a pouštěli se do útočení, nicméně Hertha dnes v Benteler-Areně sehrála parádní zápas, hlavně po taktické stránce a právem si odváží plný počet bodů.

90+6

90+6

Šestá minuta nastaveného času a stále se hraje, střela zpoza vápna, v podání domácích, ale míří nad branku a to bude pravděpodobně to poslední, co jsme dnes viděli.

90+5

Christopher Antwi-Adjei (Paderborn) to vzal na sebe, ale trefuje jen bránícího hráče, od kterého se míč odráží do autu.

90+5

Ještě se hraje, Maximilian Mittelstädt (Hertha) bude moci vhazovat z levé strany, na polovině Paderbornu.

90+4

Vladimír Darida (Hertha) takticky podržel míč na levé straně, hosté pochopitelně již šetří čas.

90+3

Dennis Srbeny (Paderborn) si navedl míč na pravačku a vypálil zpoza vápna, ale trefil jen před sebou stojícího bránícího hráče, pravděpodobně Karima Rekika, který se skácel na trávník.

90+2

Rune Jarstein (Hertha) vykopává co nejdál od své branky, míč se dostává až k druhé brance, odkud ho Leopold Zingerle vrací zpět na polovinu hostů.

90+1

Kai Pröger (Paderborn) rozehrál přímý kop z levé strany, ale poslal míč pouze do míst, kde stál pozorný gólman Herthy.

90

Nastavují se čtyři minuty.

89

Další autové vhazování domácích, z levé strany, na polovině soupeře... Christopher Antwi-Adjei poslal míč až do vápna, kde se ale hosté zatím ubránili.

88

Útočná snaha domácích ale končí odpískaným hraním rukou.

87

Autové vhazování domácích, z levé strany, na polovině soupeře.

86

Střídání v týmu SC Paderborn 07: ze hřiště odchází Klaus Gjasula, přichází Sven Michel.

85

Leopold Zingerle (Paderborn) vykopává od své branky, následuje ale faul Sebastiana Vasiliadise.

83

Střídání v týmu Hertha BSC: ze hřiště odchází Matheus Cunha, přichází Vedad Ibišević.

83

Kai Pröger (Paderborn) nebyl daleko od vyrovnání, jeho střelu zpoza vápna vyráží Rune Jarstein (Hertha) reflexivně pravačkou!