DHL Extraliga juniorů

HC RT TORAX Poruba – HCM Warriors Brno

4:6

konec (1:0, 3:4, 0:2)

14.02.2020, 17:45 • Kooperativa aréna • Skupina B • Info o důležitých událostech (Patrik Rošič (@patrik_rosic))

Já se s vámi pro dnešek loučím a těším se na vás u dalších textových přenosů.

Přeji příjemný zbytek dnešního večera. (19:49:54)
Tak to byla přestřelka! Sice dali Porubští první gól, ale hosté dokázali utkání otočit a do konce zápasu si už utkání pohlídali, napříč tomu, že Poruba zdárně dotahovala.

59:47

Oddechový čas pro hosty.

59:47

Warriors Brno právě vstřelili branku!
Zdá se, že je rozhodnuto, JAN MOLNÁR dokázal dobruslit kotouč za brankou Poruby a jednoduše ho zavezl do prázdné brány.. Asistence: Mirek Bazala.

58:41

Pawlas na střídačce, Pouba hraje v šesti.

58:41

Oddechový čas pro domácí.

57:41

MATYÁŠ ŠÁNA si nabruslil na vrchol levého kruhu a do pravého horního růžku se trefil, jak nejlépe mohl.. Asistence: Jan Ludvík a Adam Stárek.

47:23

Daniel Häring se dostal do samostatného úniku, jenže kotouč mu utekl. Zkusil ještě do něho píchnout, ale Filip Kašpar si tuhle šanci pohlídal.

42:39

David Karpíšek si najel do prostoru mezi kruhy a vypálil. jeho střela trefila pouze tyč Pawlasovy brány.

40:01

Další třetina začne přibližně v 19:16.

40:00

39:36

Poruba právě vstřelila branku!
Porubští zavezli kotouč do útočného pásma a začali kombinovat. Už se zdálo, že další branka v druhé třetině nepadne, jenže JAN ŽÍDEK dokázal půl minuty před druhou sirénou vyrovnat na 4:4. Asistence: Šimon Pavlík a Daniel Häring.

37:30

Tak to je přestřelka, FILIP KLIMEŠ dostal přihrávku od Jana Molnára a překonal Pawlase mezi jeho betony. Asistence: Jan Molnár.

36:15

JIŘÍ BRODEK se rozjel proti Kašparovi, naznačil na forhend a provedl nádherný bekhendový blafák.

36:15

Za hákování bylo proti týmu HCM Warriors Brno nařízeno trestné střílení.

35:16

A Warriors se dostává zpět do vedení zásluhou MIRKA BAZALY, který vymetl horní pravý roh Pawlsovy brány. Asistence: Alex Mudrych.

4:6

Branky a nahrávky: 20. Brodek (Morávek, Stodůlka), 34. Morávek (Brodek), 37. Brodek (TS), 40. Žídek (Pavlík, Häring) – 25. Klimeš (Molnár, Mituchovič), 28. Marčík (Karpíšek), 36. Bazala (Mudrych), 38. Klimeš (Molnár), 58. Šána (Ludvík, Stárek), 60. Molnár (Bazala)

HC RT TORAX Poruba: Pawlas (Lambert) – Debnár, Havlík, Topolanský, Mrozek, Pitucha, Zajíc – Häring, Stodůlka, Žídek, Pavlík, Brodek, Barčák, Benka-Rybár, Anlauf, Morávek

HCM Warriors Brno: Kašpar (Hollý) – Šána, Miloš, Klimeš, Mituchovič, Daněk, Půst – Kavický, Vysloužil, Molnár, Bazala, Ludvík, Karpíšek, Mudrych, Marčík, Rašovský, Stárek

Rozhodčí: Šutara – Janoško, Hladík

02:34 WAB 2 Půst, podrážení
05:14 POM 2 Žídek, sekání
19:15 POM 1:0 Brodek (Morávek, Stodůlka)
23:03 POM 2 Barčák, nedovolené bránění
24:59 WAB 1:1 Klimeš (Molnár, Mituchovič)