Španělská LaLiga

Valencia CF – Atlético Madrid

2:2

konec (1:2)

14.02.2020, 21:00 • Estadio de Mestalla (Valencia) • 24. kolo • Martin Augustin (@ogy_16)

Tipsport: 3.37 3.03 2.52 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To už je z mé strany vše. Přeji krásný zbytek pátečního večera! (22:58:31)
Statistiky zápasu:
Držení míče: 63 % : 37 %.
Střely na branku: 3:3. Střely mimo: 4:4. Rohy: 11:4. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 12:16.
Máme za sebou krásné utkání, které skončilo remízou 2:2. První poločas vyšel o něco lépe Atléticu. Na vedoucí zásah Marcose Llorenteho zareagoval Gabriel, ale hosty vrátil ještě před přestávkou do vedení Thomas Partey. Po změně stran, konkrétně v 59. minutě, srovnal na konečných 2:2 po standardní situaci Geoffrey Kondogbia. Nutno podotknout, že oba celky pak hrály na vítězství a vytvořily si několik velkých šancí. Proti ale byla buď nepřesná koncovka a nebo brankáři.

90+4

90+4

Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Gabriel, přichází Mouctar Diakhaby.

90+3

Gabriel zůstává ležet před vlastní bránou a je v péči lékařů. Vypadá to, že špatně došlápl.

90+2

Rohový kop hostí. Carrasco centroval na bližší tyč, obrana Valencie to zvládla.

90+1

Opět José Gayá! Ten si naběhl na přetažený centr Wasse a z poměrně ostrého úhlu zamířil těsně vedle vzdálenější tyče.

90+1

Sudí Medié nastaví tři minuty!

90

Po rohu se míč odrazil mimo pokutové území, kde se do něj opřel José Gayá! Jeho parádní střelu vytlačil ještě lepším zákrokem mimo svou svatyni Jan Oblak. Tohle je krásný zápas!

89

Denis Čeryšev získal pro Valencii rohový kop...

89

Daniel Wass se asi lekl napadajícího Moraty a zakopl tak míč jen do autu. Atlético vhazuje.

88

Ostrý souboj Moraty s obráncem. Rozhodčí to posoudil jako útočný faul forwarda hostujících Colchoneros.

86

Vyhrát evidentně chtějí oba celky. Teď se ale nepovedl centr Wassovi, což znamená odkop od brány hostí.

84

Zápas vrcholí! Při chuti je dnes Thomas Partey, který se prezentoval dalším projektilem ze střední vzdálenosti. Ten skončil těsně nad břevnem!

82

Na druhé straně měl zajímavou příležitost Maxi Gómez. Ten dostal z pravé strany dobrou přihrávku, zamířil ale nad.

81

Moc nechybělo a hosté šli potřetí v zápase do vedení! Šime Vrsaljko odcentroval z pravé strany na vzdálenější tyč, kde se dostal k hlavičce Álvaro Morata. Ten cpal míč ze svého pohledu na zadní tyč, ale fantastický zákrok předvedl Doménech, který balón vyrazil! O chvíli později pálil z dálky Thomas Partey jen těsně vedle brány!

80

Ferrán Torres byl přistižen v ofsajdu.

80

Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Carlos Soler, přichází Denis Čeryšev.

2:2

konec (1:2)

Branky: 40. Gabriel (Gómez), 59. Kondogbia (Parejo) – 15. M. Llorente, 43. Partey

Karty:   55. Gabriel (VAL), 79. Gómez (VAL) – 26. Lodi (ATM), 58. Vrsaljko (ATM), 71. Simeone (trenér) (ATM)

Valencia CF: Doménech – Wass, Gabriel (90+4. Diakhaby), Mangala, Gayá – Torres, Kondogbia, Parejo (C), Soler (80. Čeryšev) – Guedes (60. Gameiro), Gómez.
Náhradníci: Rivero – Gameiro, Čeryšev, Sobrino, Diakhaby, J. Costa, Lee Kang-in.

Atlético Madrid: Oblak – Arias (66. Morata), Savić, Felipe, Lodi (53. Vrsaljko) – Koke (C) (76. Carrasco), M. Llorente, Partey, Saúl Ñíguez – Vitolo, Á. Correa.
Náhradníci: Adán – Morata, Carrasco, Vrsaljko, Hermoso, J. Giménez, Lemar.

Rozhodčí: Medié – Barranco, Méndez