4:1

konec (1:1, 1:0, 2:0)

15.01.2020, 17:30 • CZ LOKO Aréna, Jihlava • 12. kolo • Milan Horák

Tipsport: 1.22 7.0 8.44 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Konečný stav zápasu HC Dukla Jihlava – HC Benátky nad Jizerou 4:1. Ve třetí třetině navyšoval nejprve na 3:1 Illéš, následně na 4:1 Poletín.

Děkuji vám za pozornost a přeji příjemný zbytek večera! (19:48:26)

59:40

Vyloučení v týmu HC Benátky nad Jizerou (David Aubrecht – 2 min., vysoká hůl).

59:37

Kolář trefil tvrdou střelou z kruhu pouze tyč!

58:00

Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:30

Benátky se dostávají do pásma a snaží se ještě v posledních minutách alespoň snížit.

55:55

55:55 Michal POLETÍN - 4:1

55:55

Dukla právě vstřelila branku!
MICHAL POLETÍN se dostal k odraženému kotouči před brankou Žajdlíka a střelou k levé tyči posílá Duklu již do tříbrankového vedení! Bez asistence.

55:11

55:11 Jakub ILLÉŠ - 3:1

55:11

JAKUBA ILLÉŠE vyslal do útoku svojí přihrávkou Čachotský, Illéš objel zleva oba beky a střelou k pravé tyči navyšuje na 3:1! Asistence: Tomáš Čachotský.

54:20

Benátky nyní drží Duklu v zámku.

53:16

Čachotský se dostal k puku po spolupráci s Illéšem, prokroužil si polovinu útočného pásma, ale bekhendovým pokusem nepřekvapil Žajdlíka, který zasáhl a následně puk přikryl.

52:30

Benátky zakládají svůj útok až od své vlastní branky.

51:47

Duda prověřil Brože tvrdou střelou z levého kruhu, ale Brož opět skvělým zákrokem drží svůj tým!

50:43

Čachotský našel na levém kruhu Fronka, který se ke střele ale nakonec nedostal.

50:00

Kunst vypálil z modré čáry, kotouč skončil až na Brožových betonech.

48:35

Dukla vyhazuje kotouč až k brance soupeře a hráči míří na střídačku.

47:20

Čachotský se dostal do brejku ve vlastním oslabení, ale nedokázal v konečné fázi vyslat kotouč do Žajdlíka.

4:1

Branky a nahrávky: 13. Skořepa (Pekr, J. Pohl), 24. Pekr (Fronk, Čachotský), 56. Illéš (Čachotský), 56. Poletín – 11. Bukač

HC Dukla Jihlava: Jan Brož (Maláč) – J. Pohl, Staněk, Piegl, D. Kolář, Půža, J. Holý – Čachotský (A), Fronk, Illéš – Anděl, Poletín, Pekr – Chlubna, Skořepa (C), A. Zeman – T. Harkabus, Hrala, Protasenja.

HC Benátky nad Jizerou: Žajdlík (Hrstka) – Žůrek, Kolmann (C), Kovář, Buchtela, Kunst (A), Bukač, Aubrecht – D. Špaček, Najman, Pabiška – Rychlovský, Chrtek, R. Duda – Jiruš, A. Dlouhý, Wiencek – Strnad, Šafařovský, Křepelka.

Rozhodčí: Kopeček, Barek – Polák, Bohuněk